Filtry730 535 hotelina 208 stronach Porównaj ceny hoteli na
208 stronach rezerwacyjnych!
Ulubione
ni, 09.11
po, 10.11
Od niedziela09.11.14 do poniedziałek10.11.14

Hotele Cisna

› Cisna: Porównaj ceny hoteli!
› Znajdź idealną ofertę!
› Zarezerwuj w najniższej cenie!
Lista
Mapa
0 z 151 hoteli
Ładuje...

Top Hotele

 • Hotel Paweł Nie Całkiem Święty Cisna
  Zajazd Paweł Nie Całkiem Święty to karczma z miejscami noclegowymi znajdująca się w miejscowości Smerek w gminie Cisna. Smerek to niewielka wieś w samym sercu polskich Bieszczad licząca 100 mieszkańców. Karczma zlokalizowana jest przy drodze nazywanej Wielką Pętlą Bieszczadzką. W okolicy znajduje się kilka szlaków turystycznych prowadzących przez szczyty gór z połoninami widokowymi. Karczmę zbudowano z bali drewnianych i przykryto gontem. Wnętrze stylizowane jest na dworek szlachecki. W karczmie serwowane są dania kuchni polskiej i regionalnej. Organizowane są także imprezy okolicznościowe.Do dyspozycji gości oddano miejsca w pokojach dwu i trzyosobowych wyposażonych w telewizor z programem satelitarnym i łazienkę z prysznicem. Dodatkową ofertą noclegową jest pobliski domek drewniany z trzema dwuosobowymi pokojami, łazienką i aneksem kuchennym. Za pobyt można zapłacić kartą kredytową. Przy karczmie dostępny jest bezpłatny parking.
  więcej
 • Hotel Pod Berdem Cisna
  "Pod Berdem" to prywatny obiekt oferujący pokoje gościnne usytuowany w miejscowości Wetlina, w gminie Cisna. Miejscowość położona jest przy Dużej Pętli Bieszczadzkiej i oferuje wiele atrakcji. W okolicy znajdują się cztery wyciągi orczykowe, krzyżuje się tu kilka szlaków turystycznych, w tym jeden na kultową Połoninę Wetlińską. W Wetlinie jest również kryty basen. We wsi znajdują się też lokale gastronomiczne - sąsiedztwie obiektu jest kawiarnia "Stare Sioło". W ofercie znajdują się cztery pokoje gościnne. Przy każdym z nich jest łazienka z pełnym węzłem sanitarnym, a na wyposażeniu telewizor. Do ogólnego użytku jest aneks kuchenny, drugi przynależy do jednego z pokoi. Część domu przeznaczona dla gości posiada oddzielne, niekrępujące wejście. Przy domu jest parking samochodowy oraz miejsce na grillowanie. Gospodarz - Pan Mikołaj Grzech - to miłośnik Bieszczad, które zna jak własną kieszeń. Jest on również ratownikiem GOPR-u. Służy pomocą w planowaniu wycieczek, wypraw itp.
  więcej
 • Hotel Zajazd Niedźwiadek Cisna
  Zajazd Niedźwiadek zlokalizowany jest w miejscowości Smerek w gminie Cisna. Przez wieś przebiega główny szlak bieszczadzki oznakowany kolorem czerwonym. Jest tu też kryty basen. Dom położony jest na obszarze Natura 2000, niedaleko od rzeki Wetlinka. W pobliskich miejscowościach - Wetlinie i Cisnej znajdują się wyciągi narciarskie, a cała okolica posiada warunki do uprawiania narciarstwa biegowego. Zajazd ulokowany jest przy drodze wojewódzkiej nr 897, nazywanej Dużą Pętlą Bieszczadzką. W ofercie znajduje się restauracja serwująca dania kuchni polskiej. Restauracja jest przystosowana dla potrzeb osób na wózkach inwalidzkich. W okresie letnim działalność gastronomiczna poszerzana jest o ogródek. Przy obiekcie jest bezpłatny parking samochodowy. Oferta noclegowa to osiem pokoi. Do wyboru są pokoje dwu i trzyosobowe. Przy każdym jest łazienka z pełnym węzłem sanitarnym.
  więcej
  Hotel Modryna Cisna
  Modryna to pensjonat położony w Strzebowiskach, między Cisną a Wetliną w lesie Ciśniańsko-Wetlińskiego Parku Krajobrazowego. Modryna to dwa budynki usytuowane na terenie czterohektarowego lasu brzozowego. Do dyspozycji gości są pokoje dwuosobowe oraz apartamenty dwu, trzy, cztero i pięcioosobowe. Część apartamentów posiada aneksy kuchenne. Część jest dwupoziomowa. Niektóre z pokoi i apartamentów posiadają także prywatne tarasy z bezpośrednim wyjściem do ogrodu. Wszystkie pokoje i apartamenty wyposażone są w lodówki i telewizory z dostępem do kanałów satelitarnych. Pokoje i apartamenty bez aneksu kuchennego posiadają dodatkowo czajniki elektryczne. Na terenie pensjonatu najmłodsi goście mają do dyspozycji plac zabaw. Można też na miejscu wypożyczyć łóżeczko dziecięce, wanienkę oraz krzesełko do karmienia. Istnieje możliwość skorzystania z posiłków na miejscu. Na życzenie gospodarze przygotowują uroczyste kolacje oraz pomagają w organizacji wycieczek krajoznawczych.
  więcej
  Hotel Golcówka Cisna
  "Golcówka" to obiekt położony w miejscowości Wetlina, w gminie Cisna, w sercu Bieszczad Wysokich. Wieś położona jest przy drodze wojewódzkiej nr 897 zwanej Dużą Pętlą Bieszczadzką. Krzyżują się tu szlaki turystyczne prowadzące przez szczyty najwyższych gór. Tu też rozpoczyna się podejście na Połoninę Wetlińską, kultowe miejsce dla wszystkich miłośników Bieszczad. We wsi znajduje się kryty basen oraz wyciąg narciarski. Dojeżdżają tu autobusy PKS z Sanoka. Golcówka usytuowana jest przy bocznej drodze dojazdowej. Dom stoi na stromym, zboczu zwrócony w stronę południa, tuż u podnóża Połoniny Wetlińskiej, nad potokiem. Baza noclegowa to pokoje dwu i trzyosobowe. Jednorazowo można tu przyjąć 12, a z dostawkami 15 osób. Dodatkowo gospodarze oferują apartament czteroosobowy. Przy każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem i toaletą, a na wyposażeniu znajduje się telewizor. Dostępne są miejsca parkingowe. Goście mogą korzystać z ogólnodostępnego aneksu kuchennego, który posiada połączenie z jadalnią. Na miejscu jest niewielka siłownia oraz sauna, a także wypożyczalnia nart biegowych. Na terenie posesji jest miejsce na grillowanie i biesiady przy ognisku. Akceptowane są zwierzęta.
  więcej
  Hotel Leśne Uroczysko Cisna
  Dom wczasowy „Leśne Uroczysko” usytuowany jest na zboczu góry Łopiennik w gminie Cisna w województwie podkarpackim. Obiekt położony jest w cichej i spokojnej okolicy. W pobliżu budynku usytuowane są liczne szlaki turystyczne na piesze i rowerowe wycieczki. Dom wczasowy do dyspozycji gości oddał pokój dwuosobowy, apartament czteroosobowych oraz pokój typu studio. Wszystkie pokoje wyposażone są w meble z litego drzewa, telewizor z tv satelitarną oraz kącik kuchenny wyposażony w lodówkę, czajnik bezprzewodowy oraz zestaw naczyń. W każdej łazience znajduje się WC, umywalka oraz natrysk. Niektóre z pokoi posiadają balkon. Istnieje możliwość wynajęcia całego domu. Obiekt w swojej ofercie posiada również domek z bali dla 8 osób, wyposażony w salon z kominkiem, trzy sypialnie, w pełni wyposażona kuchnia oraz taras. Na terenie posesji usytuowana jest sauna, wypożyczalnia rowerów oraz nart. Dom wczasowy oferuje swoim gościom miejsce i sprzęt do grillowania lub rozpalenia ogniska. Obiekt zapewnia miejsca parkingowe.
  więcej

więcej top hoteli

 • Chata nad Rzeką
 • Niemczukówka
Udostępnij hotel:
Powrót do góry