Filtry722 698 hotelina 209 stronachUlubione
ni, 12.10
po, 13.10
Od niedziela12.10.14 do poniedziałek13.10.14

Biała Akacja

Hotel0
ul. Jana Pawla II 83 48-200 Prudnik (Neustadt in Oberschlesien) Polska
Ładuje...

Odwiedzający stronę tego hotelu również byli zainteresowani ...

więcej top hoteli Prudnik (Neustadt in Oberschlesien)

Przegląd ocen
Ogólna ocena trivago Rating Index na podstawie 69 znalezionych opinii
83/100

tRI łączy oceny z różnych źródeł internetowych za pomocą dopasowanego algortymu, tworząc niezawodny i niezależny wskaźnik jakości. Więcej informacji
83 na 100 oparty na 69 opinii
Gospoda Altheide

Gospoda Altheide

Gospoda Altheide usytuowana jest w centrum Polanicy Zdrój, przy jednym z głównych deptaków. Wnętrze składa się z kliku małych salek, w tym jednej kominkowej. W okresie letnim czynny jest także ogródek. W lokalu proponowana jest kuchnia polska.

więcej
mniej
Jaskinia  Niedźwiedzia

Jaskinia Niedźwiedzia

Jaskinia Niedźwiedzia znajduje się w Kletnie koło Stronia Śląskiego, w masywie Śnieżnika Kłodzkiego. Nazwa jaskini pochodzi od znalezionych w dużych ilościach kości żyjącego w tej jaskini przed tysiącami lat niedźwiedzia jaskiniowego. Jaskinię odkryto dopiero w 1966 roku. W wyniku prac badawczych i wykopów w jaskini jej obecna długość wynosi 2,5 km korytarzy i sal. W 1983 roku część jaskini udostępniono do zwiedzania. Trasa turystyczna jest oświetlona i ma długość 350 metrów. W jaskini zobaczyć możemy bogatą szatę naciekową tworzącą stalaktyty i stalagmity oraz kości prehistorycznych zwierząt. Dolne partie jaskini są obszarem ścisłego rezerwatu. Dla zwiedzenia jaskini warto zarezerwować wcześniej bilet wstępu.

więcej
mniej
Udostępnij hotel:
Powrót do góry