Zajazd Anna

aleja Warszawska 318 39-400 Tarnobrzeg Polska
Hotel0
Ładuje...
 • Zajazd Anna

  • Tarnobrzeg, 9,0 km do: Centrum
  • 82 82 / 100 Punktacja 131 Opinii
  • Wszystkie oferty z 1 strony
  Mapa Szczegóły
 • Następujące hotele mogą Cię również zainteresować...
Pokaż więcej hoteli
Hotel Zajazd Anna

Opis

Zajazd Anna ulokowany jest na trasie przelotowej z Tarnobrzega do Sandomierza, blisko centrum starego miasta w Sandomierzu i centrum Tarnobrzega. Hotel dysponuje szeregiem pokoi, których wnętrza posiadają drewniane, obszyte welurowymi tkaninami meble oraz wykładziny podłogowe i skośne sufity. Wyposażone są m.in. w telewizory z dostępem do kanałów ogólnych, stoliki, kanapy, fotele. goście mają bezpośredni dostęp do prywatnych łazienek. Śniadanie w formie bufetu serwowane jest w sali śniadaniowej lub na słonecznym tarasie. Hotelowa restauracja serwuje dania kuchni tradycyjnej i europejskiej. Jest także drink bar, który poleca różnego rodzaju piwa, wina oraz kolorowe drinki. dostępny jest również ogródek letni, znajdujący się na tarasie restauracyjnym, oferujący kawy, herbaty i desery. Goście mogą korzystać z zaplecza bankietowego i konferencyjnego, w pełni wyposażonego. Organizowane są konferencje, szkolenia, seminaria oraz bankiety i imprezy okolicznościowe. Bezpłatny parking jest dostępny na miejscu.

Rozpiętość cenowa

od ‎140 zł do ‎140 zł

Imię

Zajazd Anna

Adres

aleja Warszawska 318, 39-400, Tarnobrzeg Polska | 9,0 km od centrum miasta | Pokaż na mapie
Telefon: +48 15 6416661 | Fax:+48 15 6416634 | Oficjalna strona

Najlepsze udogodnienia

 • Wi-Fi
 • Parking
 • TV
 • Klima
 • Taras
 • Basen
 • Spa
 • Bar hotelowy
 • Sejf

Wyposażenie pokoju

 • Łazienka z prysznicem,
 • Otwierane okna,
 • Telewizor,
 • Ogrzewanie

Udogodnienia

 • Miejsce parkingowe,
 • Sale konferencyjne,
 • Pokoje dla niepalących,
 • Restauracja,
 • Recepcja 24h

Możliwości uprawiania sportów

 • Kort tenisowy,
 • Szlaki turystyczne

Przegląd ocen
Ocena trivago Rating Index™ na podstawie 131 znalezionych opinii
82/100

tRI™ łączy oceny z różnych źródeł internetowych za pomocą dopasowanego algortymu, tworząc niezawodny i niezależny wskaźnik jakości. Więcej informacji
82 na 100 na podstawie 131 opinii
Muzeum na Majdanku

Muzeum na Majdanku

Obóz Koncentracyjny w pobliżu Lublina postał w 1941 roku z rozkazu Heinricha Himmlera. Wyzwolono go w lipcu 1944 roku. Obóz składał się z części przeznaczonej dla SS, segmentu gospodarczego oraz pięciu pól z drewnianymi barakami przeznaczonymi dla więźniów. Więźniami obozu byli głównie Polacy i Żydzi. Więziono tutaj także dzieci polskie, białoruskie i żydowskie z Zamojszczyzny. Więźniami byli obywatele z prawie 30 państw. W obozie tym z głodu i wycieńczenia oraz w wyniku egzekucji zginęło w tym obozie 80 tysięcy ludzi, w tym 60 tysięcy Żydów. Po wyzwoleniu przez Armię Czerwoną więziono tutaj jeńców niemieckich i członków podziemnego Państwa Polskiego. Obecnie obóz koncentracyjny w Majdanku jest muzeum podległym Ministerstwu Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Na terenie byłego obozu koncentracyjnego znajduje się wiele baraków, budki i wieże wartownicze,Kolumna Trzech Orłów, Pomnik Walki i Męczeństwa, Mauzoleum, Dzwon Pokoju i trzy obeliski. We wnętrzach baraków znajduje się wiele przedmiotów pochodzących od byłych więźniów obozu. Obóz można zwiedzać indywidualnie lub z przewodnikiem.

więcej
mniej
Lubelskie Podziemia

Lubelskie Podziemia

Lubelskie Podziemia to ok. 300 metrowa trasa turystyczna biegnąca pod zabudową Starego Miasta. Korytarze i sale rozłożone są na trzech kondygnacjach na głębokości od 9 do 12 m. Trasa powstała w wyniku połączenia części licznych staromiejskich piwnic. Ich historia sięga początku XVI w. czyli stulecia największej świetności Lublina. Miasto było wtedy jednym ze znaczniejszych centrów handlowych w Polsce, w którym odbywały się jarmarki słynne w całej ówczesnej Europie. Lubelskie piwnice pełniły w tym okresie funkcję składów kupieckich. Trasa przebiega pod lubelskim Starym Miastem, zaczyna się w Lubelskim Trybunale Koronnym, biegnąc pod ulicami Złotą i Archidiakońską, kończy się zaś w jednej z kamienic przy Placu Po Farze. Na całym przebiegu trasa jest oświetlona. Lubelskie Podziemia to trasa o charakterze turystyczno-edukacyjnym. Trasa łączy dwa bardzo ważne, przez wieki, miejsca dla Lublina. Zaczyna się w dawnym ratuszu miejskim (od 1578 również Trybunał Koronny), czyli w centrum władzy świeckiej, zaś kończy przy ruinach kościoła farnego (od 1574r. otrzymuje on rangę kolegiaty), skupiającego dawniej życie religijne miasta. Punktem kulminacyjnym podziemnej wędrówki jest multimedialna wizualizacja (światło, dźwięk, ruch) wielkiego pożaru Lublina, który wybuchł dnia 2 czerwca 1719 r.

więcej
mniej
Zamek Lubomirskich

Zamek Lubomirskich

Rzeszowski Zamek to jeden z głównych zabytków miasta wybudowany w latach 1902-1906 na miejscu dawnego zamku Lubomirskich. Obiekt znajduje się pomiędzy aleją Pod Kasztanami, aleją Lubomirskich, ulicą Chopina, placem Śreniawitów oraz ulicą płk Lisa-Kuli. Powierzchnia zespołu zamkowego liczy 3,6 ha. Budynek zamku ma dwa dziedzińce: 1) zewnętrzny - między murami obronnymi, a ścianami zewnętrznymi, otoczony jest fortyfikacjami, na które składają się mury ochronne z czterema bastionami w narożach oraz fosami obronnymi rozciągającymi się na powierzchni 2,5 hektara. 2) wewnętrzny - o powierzchni 2 tys. m kw. Aktualnie obiekt stanowi siedzibę sądu okręgowego, do 1981 r. znajdowało się w nim także więzienie. Miasto planuje przeniesienie do niego siedziby muzeum okręgowego.

więcej
mniej
Pomnik Czynu Rewolucyjnego

Pomnik Czynu Rewolucyjnego

Pomnik Czynu Rewolucyjnego lub Pomnik Walk Rewolucyjnych to monument znajdujący się w samym centrum miasta. Prace budowy ruszyły w 1967 roku. Pomnik uroczyście odsłonięto 1 maja 1974 roku. Na pomniku znajdują się rzeźby z jednej strony Nike i z drugiej strony pomnika twarzy chłopa, żołnierza i robotnika z sztandarem rewolucji, na szczycie monumentu znajduje się herb miasta. W części placu u podstawy pomnika znajduje się skatepark. Unikatowy kształt monumentu od początku budził kontrowersje i skojarzenia.

więcej
mniej
Park przy pałacu Jędrzejowiczów

Park przy pałacu Jędrzejowiczów

Park przy pałacu Jędrzejowiczów znajduje się pomiędzy ulicami Partyzantów i Lubelską na Staromieściu. Znajduje się tutaj XIX-wieczny park i pałac stanowiący pozostałość dawnej posiadłości rodziny Jędrzejowiczów. Park przebudowano, a na jego terenie wzniesiono Szpital Miejski im. Jana Pawła II. Sam pałac w latach powojennych został adaptowany na potrzeby służby zdrowia, obecnie mieści się w nim Szpital Gruźliczy.

więcej
mniej
Rotunda

Rotunda

Rotunda jako samodzielna działobitnia zbudowana na planie koła powstała w latach 1825-1831 by bronić dostępu do Twierdzy Zamość od południa. Budynek zbudowano na wyspie pośród bagien, w otoczeniu fosy. Składa się z promieniście ułożonych cel z otworami strzelniczymi, do których wejścia prowadzą od strony dziedzińca jak i z sąsiedniej celi. Z pierwotnych 20 cel pozostało 19, jedna została zniszczona w 1939 podczas niemieckiego bombardowania. Po likwidacji Twierdzy Zamość budynek stracił znaczenie jako miejsce oporu i stał się prochownią. W latach 1940-1944 było w tym miejscu więzienie śledcze Policji Bezpieczeństwa - Sipo, od roku 1942 był miejscem masowych egzekucji ludności polskiej w tym dzieci, żydowskiej, rosyjskich jeńców. Ciała zamordowanych były palone i rozsypywane po okolicznym terenie. W tym miejscu zginęło około 8 tysięcy ludzi. Od 1947 roku jest tu Muzeum Martyrologii Zamojszczyzny - Rotunda. Na teren Rotundy prowadzą oryginalne drzwi z czasów więzienia śledczego z napisami "Gefangenen-Durchgangslager Sicherheitspol" i "Beschlangnahmt im Einvernhen mit der Ortskommandtr Zamosc" - "Jeniecki Obóz Przejściowy Policji Bezpieczeństwa" i "Obiekt zajęty w porozumieniu z komendanturą w Zamościu". Na środku dziedzińca w miejscu gdzie były palone zwłoki jest płyta pamiątkowa. Cele zwiedza się kolejno od prawej strony. W pierwszej jest księga pamiątkowa i lampa z abażurem z ludzkiej skóry. Kolejne cele są poświęcone pamięci ofiar II Wojny Światowej - harcerzom, nauczycielom, Wołyniakom, więźniom Majdanka i Oświęcimia oraz wielu innym. Otaczający teren porasta starodrzew, dookoła Rotundy znajdują się liczne groby zarówno pojedyncze jak i zbiorowe.

więcej
mniej