Hotele w Baligród, Polska

 • Kompleksowe wyszukiwanie hoteli w Baligród
 • Znajdź tani hotel w Baligród!
 • Zarezerwuj w świetnej cenie!
Sortuj wg
Ładuje

Top Hotele

 • Hotel Natura Park Baligród
  "Natura Park" położony w Bieszczadach, w małej wiosce Wstężniczce, pod szczytem góry Lipowiec. Obszar, na którym położony jest obiekt należy do Obszaru Chronionego Krajobrazu, na terenie którego jest aż 5 rezerwatów przyrody, jeden z nich to "Sine Wiry", który uchodzi za najpiękniejszy rezerwat w Bieszczadach. Natura Park, to kilkusethektarowe gospodarstwo dysponujące pensjonatem i domkami. W gospodarstwie hoduje się owce, konie huculskie oraz małe stado jeleni. Baza noclegowa, to dwu i trzy osobowe, komfortowo wyposażone pokoje na poddaszu z widokiem na góry i lasy oraz domki mogące pomieścić do 8 osób. Na miejscu goście mają restaurację i parking. Dla dzieci plac zabaw, a dla dorosłych grillowa chata - Dziupla. Dla spragnionych słońca prywatna plaża nad Jeziorem Solińskim. Wieczorami biesiady przy ognisku, a dla chcących przeżyć chwile emocji do dyspozycji są quady, albo samochody terenowe. Gospodarze wyrażaja zgodę na przyjazd z własnymi zwierzętami. Istnieje możliwość wykupienia śniadań i obiadokolacji.
  więcej
 • Hotel Domek nad Rozlewiskiem Baligród
  "Domek nad Rozlewiskiem" to zespół całorocznych domków góralskich umiejscowionych w miejscowości Baligród. Położone są na posesji , która położona jest pomiędzy strumieniem Stężniczka, a rzeką Hoczewką, w pobliżu terenów leśnych. Domki są piętrowe. Na poddaszu Każdego ulokowane są sypialnie, a na parterze znajduje się salonik z kominkiem wyposażony z odbiornik telewizyjny z możliwością odbioru cyfrowego Polsatu oraz radiomagnetofon. Ponadto w każdym jest w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz łazienka z toaletą i kabiną prysznicową. Opał do kominka jest przygotowany i można go używać bez dodatkowych opłat. Przed każdym domkiem znajduje się taras wypoczynkowy. Na posesji znajduje się miejsce na grilla i ognisko. W promieniu pół kilometra jest sklep spożywczy oraz restauracja, a w promieniu dwóch kryty basen, korty tenisowe i wyciąg narciarski.
  więcej
 • Hotel Akademia Bieszczadzka Baligród
  Akademia Bieszczadzka to szkolne schronisko młodzieżowe położone w Jabłonkach. Obiekt usytuowany jest w dolinie pomiędzy pasmami górskimi Łopiennika i Wołosani. W sąsiedztwie znajdują się szlaki turystyczne i rezerwaty przyrody. Okoliczną atrakcją jest Bieszczadzka Kolejka Leśna. Obiekt dysponuje 89 miejscami noclegowymi w pokojach wieloosobowych oraz 2-6-osobowych. Na wyposażeniu większości pokoi są łóżka piętrowe. Bazę noclegową uzupełnia małe pole biwakowe na 20 osób, które jest ogrodzone, oświetlone i posiada dostęp do bieżącej wody. Przebywający na polu biwakowym mogą korzystać ze świetlicy, kuchni i łazienki wewnątrz schroniska. Na parterze schroniska mieści się aneks kuchenny, świetlico-jadalnia oraz ogólnodostępna łazienka z 2 prysznicami, 3 toaletami oraz 2 umywalkami. Na piętrze znajdują się 2 ogólnodostępne łazienki oraz samoobsługowa kuchnia. Zapleczem gastronomicznym jest stołówka. Za opłatą dostępne jest całodobowe wyżywienie. Na terenie schroniska znajdują się mini boiska do siatkówki, piłki nożnej oraz koszykówki. Na miejscu jest wiata ogniskowa.
  więcej

więcej top hoteli

Atrakcje w mieście/miejscu: Baligród