Ogrodnicza 8, Karpacz, 58-540, Polska
od564 zł
Zobacz ceny z 3 stron
Wyświetl ceny
Alpejski Boutique Hotel
Alpejski Boutique Hotel
Alpejski Boutique Hotel
Alpejski Boutique Hotel
Alpejski Boutique Hotel

Dobrze wiedzieć

  • Relaksująca strefa spa i wellness

    Zanurz się w dobrze utrzymanej strefie spa z krytym basenem, sauną, wanną z hydromasażem i dedykowanym pokojem ciszy z regulowanymi łóżkami dla pełnego relaksu.

  • Pokoje z widokiem na góry i Śnieżkę

    Zatrzymaj się w pokojach oferujących malownicze widoki na otaczające Karkonosze, a wiele z nich zapewnia bezpośredni widok na majestatyczny szczyt Śnieżki.

  • Wystrój wnętrz inspirowany Alpami

    Doświadcz stylowego wnętrza z funkcjonalnymi, a jednocześnie modnymi meblami i typowymi akcentami odzwierciedlającymi unikalny tyrolski klimat i górski krajobraz.

  • Restauracja z ogrodem zimowym

    Ciesz się pysznymi posiłkami w eleganckiej restauracji z przyległym tarasem i pięknym ogrodem zimowym, oferującym malownicze widoki podczas jedzenia.

  • Uroczy ogród ze strumieniem

    Odkryj malowniczy i zadbany ogród, idealny do relaksu, z bujną zielenią, żywymi kwiatami i płynącym strumieniem.

  • Bliskość atrakcji Karpacza

    Skorzystaj z dogodnej lokalizacji, zaledwie krótki spacer dzieli Cię od centrum Karpacza i popularnych atrakcji, takich jak tor saneczkowy Kolorowa.

To podsumowanie zostało wygenerowane przez sztuczną inteligencję i nie zawsze jest w 100% dokładne.

Porównaj z podobnymi obiektami

Wybrany pobyt

od564 zł
Zobacz ceny z 3 stron
Wyświetl ceny

Podobne obiekty

  • od404 zł
    Zobacz ceny z 10 stron
    Wyświetl ceny
  • od326 zł
    Zobacz ceny z 12 stron
    Wyświetl ceny
  • od229 zł
    Zobacz ceny z 15 stron
    Wyświetl ceny
  • od369 zł
    Zobacz ceny z 7 stron
    Wyświetl ceny
  • od244 zł
    Zobacz ceny z 4 stron
    Wyświetl ceny
  • Wybierz daty, aby sprawdzić ceny i dostępność
    Wyświetl ceny
  • od257 zł
    Zobacz ceny z 1 strony
    Wyświetl ceny
  • od367 zł
    Zobacz ceny z 1 strony
    Wyświetl ceny
  • od586 zł
    Zobacz ceny z 9 stron
    Wyświetl ceny
  • od288 zł
    Zobacz ceny z 3 stron
    Wyświetl ceny
  • od261 zł
    Zobacz ceny z 3 stron
    Wyświetl ceny

Trendy cen

Na podstawie średnich cen na trivago z ostatnich 30 dni
872 zł
435 zł
0 zł

Vi, 10.07.26

814 zł

Sá, 11.07.26

840 zł

Do, 12.07.26

759 zł

Lu, 13.07.26

772 zł

Ma, 14.07.26

763 zł

Mi, 15.07.26

781 zł

Ju, 16.07.26

790 zł

Vi, 17.07.26

835 zł

Sá, 18.07.26

857 zł

Do, 19.07.26

783 zł

Lu, 20.07.26

797 zł

Ma, 21.07.26

805 zł

Mi, 22.07.26

799 zł

Ju, 23.07.26

785 zł

Vi, 24.07.26

855 zł

Sá, 25.07.26

860 zł

Do, 26.07.26

757 zł

Lu, 27.07.26

759 zł

Ma, 28.07.26

755 zł

Mi, 29.07.26

748 zł

Ju, 30.07.26

772 zł

Vi, 31.07.26

842 zł

Sá, 01.08.26

865 zł

Do, 02.08.26

858 zł

Lu, 03.08.26

863 zł

Ma, 04.08.26

834 zł

Mi, 05.08.26

830 zł

Ju, 06.08.26

847 zł

Vi, 07.08.26

842 zł

Sá, 08.08.26

843 zł

Do, 09.08.26

842 zł

Lu, 10.08.26

871 zł

Ma, 11.08.26

872 zł

Mi, 12.08.26

862 zł

Ju, 13.08.26

867 zł

Vi, 14.08.26

856 zł

Sá, 15.08.26

854 zł

Do, 16.08.26

865 zł

Lu, 17.08.26

871 zł

Ma, 18.08.26

872 zł

Mi, 19.08.26

857 zł

Ju, 20.08.26

867 zł

Vi, 21.08.26

869 zł

Sá, 22.08.26

866 zł

Do, 23.08.26

865 zł

Lu, 24.08.26

871 zł

Ma, 25.08.26

872 zł

Mi, 26.08.26

866 zł

Ju, 27.08.26

862 zł

Vi, 28.08.26

869 zł

Sá, 29.08.26

868 zł

Opinie

9,1
Znakomity
na podstawie 2106 ocen z najpopularniejszych 
stron

Reviews summary

Wygenerowane przez sztuczną inteligencję podsumowanie na podstawie 300+ opinii · Ostatnia aktualizacja: 29 May 2026

Ten hotel to spokojna, zabytkowa oaza, idealna dla par, podróżujących luksusowo oraz tych, którzy szukają ciszy i spokoju. Obiekt jest dogodnie położony blisko centrum Karpacza, oferując spokojną atmosferę, jednocześnie zapewniając łatwy dostęp do głównego deptaku i szlaków górskich. Goście mogą korzystać z zachęcającego basenu i dobrze utrzymanej strefy spa, aby w pełni się zrelaksować. Wyjątkowa życzliwość personelu oraz urozmaicony, wysokiej jakości bufet śniadaniowy niezmiennie zbierają pochwały. Aby zapewnić sobie naprawdę niezapomniane wrażenia, warto rozważyć pokój z widokiem na góry, aby w pełni docenić malownicze otoczenie.

Ocena powyżej średniej w tym mieście: Karpacz

Opinie gości

Znakomity71%
Bardzo dobry13%
Dobry5%
Zadowalający4%
Kiepski7%

Najlepsze udogodnienia

  • Wi-Fi w lobby
  • Wi-Fi w pokojach
  • Basen
  • Spa
  • Parking
  • Restauracja
  • Bar hotelowy
  • Fitness

Wszystkie udogodnienia

Zdrowie

  1. Salon piękności
  2. Masaż
  3. Sauna
  4. Zabiegi na ciało
  5. Masaż gorącymi kamieniami
  6. Szlafrok

Udogodnienia w obiekcie

  1. Kawiarnia
  2. Hol/lobby
  3. Ekspresowe zameldowanie/wymeldowanie
  4. Winda
  5. Siłownia
  6. Parking
  7. Taras
  8. Bar
  9. Sejf (hotelowy)
  10. Pokoje dla niepalących
  11. Komputer z Internetem
  12. Restauracja

Udogodnienia w pokoju

  1. Łazienka z prysznicem
  2. Telewizja
  3. Suszarka do włosów
  4. Ogrzewanie
  5. Telewizja satelitarna
  6. Biurko
  7. Sejf w pokoju
  8. Telewizja kablowa
  9. Wi-Fi (pokój)
  10. Łóżka hipoalergiczne
  11. Bezpłatne Wi-Fi w pokojach

Sport

  1. Badminton
  2. Zdrowy tryb życia
  3. Narty
  4. Kort tenisowy
  5. Tenis stołowy

Lokalizacja

Ogrodnicza 8, Karpacz, 58-540, Polska

Odległość od Alpejski Boutique Hotel

Karpacz:0.6 km

Karpacz:0.9 km

Świątynia Wang:2.8 km

Śnieżka:4.6 km

Zamek Księcia Henryka:7.4 km

Zamek W Karpnikach:10 km

Zamek Chojnik:10.7 km

Zamek Bolczów:14.2 km

Śnieżne Kotły:14.3 km

Kolorowe Jeziorka:15.8 km

Szrenica:17.7 km

Pardubice Airport:84.6 km

Odkryj pobliskie atrakcje

Informacje o obiekcie

Ogrodnicza 8, Karpacz, 58-540, Polska

Często zadawane pytania na temat Alpejski Boutique Hotel

  • Czy w Alpejski Boutique Hotel jest basen?

    Tak, Alpejski Boutique Hotel posiada w ofercie 1 strefę basenową.

  • Czy w Alpejski Boutique Hotel są dozwolone zwierzęta?

    Nie, w Alpejski Boutique Hotel nie są dozwolone zwierzęta.

  • Czy w Alpejski Boutique Hotel jest dostępny parking?

    Tak, Alpejski Boutique Hotel zapewnia Parking dla gości.

  • Gdzie znajduje się Alpejski Boutique Hotel?

    Alpejski Boutique Hotel znajduje się na Ogrodnicza 8, 58-540, Karpacz, Polska.

  • Jakie popularne atrakcje znajdują się w pobliżu Alpejski Boutique Hotel?

Informacje o cenach i dostępności, które otrzymujemy od stron rezerwacyjnych, nieustannie się zmieniają. To oznacza, że oferta, którą znajdziesz na stronie rezerwacyjnej, nie zawsze będzie identyczna z odpowiadającą jej ofertą na trivago.

Hotels z wysoką oceną — Karpacz

  • Hotel
    Tarasy Wang
    8,3Bardzo dobry (liczba ocen: 2601)
    Karpacz, 2.2 km do: Centrum
    od305 zł
    Zobacz ceny z 3 stron
    Wyświetl ceny
  • 4 Kategoria
    Hotel
    Alpejski Boutique Hotel
    9,1Znakomity (liczba ocen: 2106)
    Karpacz, 0.6 km do: Centrum
    od564 zł
    Zobacz ceny z 3 stron
    Wyświetl ceny
  • 5 Kategoria
    Hotel
    Mövenpick Resort & Spa Karpacz
    9,2Znakomity (liczba ocen: 1121)
    Karpacz, 0.8 km do: Centrum
    od586 zł
    Zobacz ceny z 9 stron
    Wyświetl ceny
  • 4 Kategoria
    Hotel
    Willa Velde
    9,3Znakomity (liczba ocen: 309)
    Karpacz, 1.6 km do: Centrum
    od165 zł
    Zobacz ceny z 3 stron
    Wyświetl ceny
  • 3 Kategoria
    Hotel
    Hotel Karkonosze
    8,7Znakomity (liczba ocen: 770)
    Karpacz, 0.6 km do: Centrum
    od324 zł
    Zobacz ceny z 2 stron
    Wyświetl ceny
  • 3 Kategoria
    Hotel
    Dwa Potoki
    8,8Znakomity (liczba ocen: 2753)
    Karpacz, 0.7 km do: Centrum
    Wybierz daty, aby sprawdzić ceny i dostępność
    Wyświetl ceny
  • 3 Kategoria
    Hotel
    Pensjonat Grań
    8,0Bardzo dobry (liczba ocen: 1059)
    Karpacz, 0.2 km do: Centrum
    od248 zł
    Zobacz ceny z 3 stron
    Wyświetl ceny
  • 4 Kategoria
    Hotel
    Coco Boutique Hotel & Spa
    9,3Znakomity (liczba ocen: 284)
    Karpacz, 0.2 km do: Centrum
    od426 zł
    Zobacz ceny z 3 stron
    Wyświetl ceny
  • 3 Kategoria
    Hotel
    Hotel Vivaldi
    9,0Znakomity (liczba ocen: 1630)
    Karpacz, 1.2 km do: Centrum
    od285 zł
    Zobacz ceny z 10 stron
    Wyświetl ceny

Kierunki podróży w pobliżu tego hotelu: Alpejski Boutique Hotel