od197 zł
Zobacz ceny z 12 stron
Lounge Apartments
Lounge Apartments
Lounge Apartments
Lounge Apartments
Lounge Apartments

Dobrze wiedzieć

  • Wygodny aneks kuchenny

    Przygotuj własne posiłki, korzystając z lodówki, płyty kuchennej, czajnika elektrycznego i jadalni dostępnych w każdym apartamencie.

  • Indywidualnie zaprojektowane apartamenty z własnym wyżywieniem

    Odkryj nowoczesne, kolorowe i unikalnie urządzone apartamenty, z których każdy oferuje osobną część wypoczynkową i w pełni wyposażony aneks kuchenny, co zapewni Ci spersonalizowany pobyt.

  • Uroczy ogród

    Zrelaksuj się w małym ogrodzie, który oferuje przyjemną przestrzeń na świeżym powietrzu, idealną na drinka lub posiłek.

  • Bliskość Dworca Głównego w Krakowie

    Skorzystaj z łatwego dostępu do transportu, ponieważ Dworzec Główny w Krakowie znajduje się zaledwie 850 metrów od hotelu.

To podsumowanie zostało wygenerowane przez sztuczną inteligencję i nie zawsze jest w 100% dokładne.

Lounge Apartments — informacje

Lounge Apartments to połączenie dobrego gustu i smaku. To tutaj znajdziesz niezwykłe apartamenty oddalone zaledwie 5 minut pieszo od Głównego Rynku. Nasze apartamenty znajdują się na pierwszym, drugim i trzecim piętrze. W budynku nie ma windy dlatego, osobom starszym pomagamy wnieść bagaż. Recepcja jest czynna codziennie, gdzie z przyjemnością zarezerwujesz wycieczkę, zamówisz smaczne śniadanie lub załatwisz inne ważne sprawy. Transfer z lotniska Oferujemy naszym gościom transfer z lotniska luksusowymi, klimatyzowanymi samochodami Mercedes oraz BMW. Lotnisko Kraków Balice - 90 zł - max 4 osoby / 120 zł - 5/6 osób Lotnisko Katowice Pyrzowice - 400 zł - max 4 osoby Wycieczki: Goście odbierani są bezpośrednio z naszej recepcji, transport wygodnym klimatyzowanym mini vanem, przewodnik w wybranym języku, przyjazd do Lounge Apartments. Auschwitz Birkenau - czas trwania ok 7-8 godzin Kopalnia Soli w Wieliczce - czas trwania ok 4-5 godzin Fabryka Schindler'a Zakopane ​inne destynacje Nasi goście są dla nas najważniejsi. Zespół Lounge Apartments

Porównaj z podobnymi obiektami

Wybrany pobyt

  • Bezpłatne Wi-Fi
  • Parking
od197 zł
Zobacz ceny z 12 stron

Podobne obiekty

    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Parking
    • Przyjazny zwierzętom
    od193 zł
    Zobacz ceny z 6 stron
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Klimatyzacja
    • Restauracja
    od126 zł
    Zobacz ceny z 15 stron
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Basen
    • Spa
    od168 zł
    Zobacz ceny z 12 stron
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Basen
    • Spa
    od313 zł
    Zobacz ceny z 16 stron
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Basen
    • Spa
    od312 zł
    Zobacz ceny z 10 stron
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Bar hotelowy
    od209 zł
    Zobacz ceny z 16 stron
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Parking
    • Przyjazny zwierzętom
    od291 zł
    Zobacz ceny z 13 stron
    • Parking
    • Klimatyzacja
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Parking
    od300 zł
    Zobacz ceny z 2 stron
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Parking
    • Przyjazny zwierzętom
    od397 zł
    Zobacz ceny z 15 stron
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Parking
    • Klimatyzacja
    od275 zł
    Zobacz ceny z 13 stron
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Przyjazny zwierzętom
    • Klimatyzacja
    od358 zł
    Zobacz ceny z 20 stron

Trendy cen

Na podstawie najniższych cen na trivago z ostatnich 30 dni
1063 zł
530 zł
0 zł

Mon, 07.09.26

373 zł

Tue, 08.09.26

286 zł

Wed, 09.09.26

281 zł

Thu, 10.09.26

389 zł

Fri, 11.09.26

501 zł

Sat, 12.09.26

829 zł

Sun, 13.09.26

343 zł

Mon, 14.09.26

324 zł

Tue, 15.09.26

344 zł

Wed, 16.09.26

281 zł

Thu, 17.09.26

280 zł

Fri, 18.09.26

1004 zł

Sat, 19.09.26

480 zł

Sun, 20.09.26

261 zł

Mon, 21.09.26

328 zł

Tue, 22.09.26

286 zł

Wed, 23.09.26

349 zł

Thu, 24.09.26

335 zł

Fri, 25.09.26

923 zł

Sat, 26.09.26

437 zł

Sun, 27.09.26

280 zł

Mon, 28.09.26

285 zł

Tue, 29.09.26

286 zł

Wed, 30.09.26

343 zł

Thu, 01.10.26

332 zł

Fri, 02.10.26

955 zł

Sat, 03.10.26

714 zł

Sun, 04.10.26

269 zł

Mon, 05.10.26

276 zł

Tue, 06.10.26

270 zł

Wed, 07.10.26

368 zł

Thu, 08.10.26

370 zł

Fri, 09.10.26

938 zł

Sat, 10.10.26

738 zł

Sun, 11.10.26

273 zł

Mon, 12.10.26

274 zł

Tue, 13.10.26

272 zł

Wed, 14.10.26

280 zł

Thu, 15.10.26

280 zł

Fri, 16.10.26

1063 zł

Sat, 17.10.26

775 zł

Sun, 18.10.26

276 zł

Mon, 19.10.26

270 zł

Tue, 20.10.26

275 zł

Wed, 21.10.26

274 zł

Thu, 22.10.26

809 zł

Fri, 23.10.26

984 zł

Sat, 24.10.26

772 zł

Sun, 25.10.26

279 zł

Mon, 26.10.26

335 zł

Tue, 27.10.26

325 zł

Wed, 28.10.26

334 zł

Thu, 29.10.26

278 zł

Fri, 30.10.26

880 zł

Sat, 31.10.26

720 zł

Sun, 01.11.26

263 zł

Mon, 02.11.26

263 zł

Tue, 03.11.26

258 zł

Wed, 04.11.26

243 zł

Thu, 05.11.26

235 zł

Fri, 06.11.26

323 zł

Sat, 07.11.26

620 zł

Opinie

8,2
Bardzo dobry
na podstawie 2055 ocen z najpopularniejszych 
stron

Podsumowanie opinii

Wygenerowane przez sztuczną inteligencję podsumowanie na podstawie 500+ opinii

Ten hotel to wszechstronne centrum miejskie, które zadowoli zarówno turystów, jak i podróżujących z ograniczonym budżetem, oferując komfortową i wygodną bazę wypadową do zwiedzania miasta. Jego doskonała lokalizacja, zaledwie kilka minut spacerem od krakowskiego Starego Miasta i Rynku Głównego, zapewnia niezrównany dostęp do głównych atrakcji. Przestronne apartamenty z aneksami kuchennymi to kluczowy atut obiektu, oferujący elastyczność i dobrą jakość. Goście konsekwentnie chwalą zespół recepcji za wyjątkową pomocność oraz niezmiennie dobre i urozmaicone śniadania. Aby doświadczyć prawdziwie autentycznego pobytu, warto zarezerwować apartament na wyższym piętrze, co zapewni większy spokój.

Ocena powyżej średniej w tym mieście: Kraków

Opinie gości

Znakomity54%
Bardzo dobry32%
Dobry8%
Zadowalający3%
Kiepski3%

Najlepsze udogodnienia

  • Wi-Fi w lobby
  • Wi-Fi w pokojach
  • Parking

Wszystkie udogodnienia

Udogodnienia w obiekcie

  1. Ekspresowe zameldowanie/wymeldowanie
  2. Parking
  3. Taras
  4. Sejf (hotelowy)
  5. Pokoje dla niepalących
  6. Komputer z Internetem
  7. Wi-Fi w lobby
  8. Dostęp do urządzenia fax-modem
  9. Pokoje dla alergików
  10. Usługi specjalne
  11. Transfer lotniskowy
  12. Bezpłatny Internet bezprzewodowy w miejscach publicznych

Dla dzieci

  1. Łóżeczko
  2. Bezpłatny nocleg dla dzieci
  3. Posiłki dla dzieci

Zdrowie

  1. Masaż

Udogodnienia w pokoju

  1. Łazienka z prysznicem
  2. Żelazko
  3. Otwierane okna
  4. Suszarka do włosów
  5. Ogrzewanie
  6. Czajnik elektryczny
  7. Mały salon
  8. Telefon
  9. Sejf w pokoju
  10. Telewizja kablowa
  11. Wi-Fi (pokój)
  12. Kuchnia

Lokalizacja

Krowoderska 9, Kraków, 31-141, Polska

Odległość od Lounge Apartments

Muzeum Książąt Czartoryskich w Krakowie:0.3 km

:0.6 km

Bazylika Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny:0.6 km

Rynek Główny:0.6 km

Sukiennice:0.6 km

Kraków Główny:0.7 km

Historyczne Centrum Krakowa:1.3 km

Zamek Królewski Na Wawelu:1.4 km

Bazylika Archikatedralna Pw. Świętych Stanisława I Wacława:1.4 km

Fabryka Emalia Oskara Schindlera:2.8 km

Kopiec Kościuszki:3.5 km

Międzynarodowy Port Lotniczy Im. Jana Pawła Ii Kraków-Balice:10.8 km

Odkryj pobliskie atrakcje

Informacje o obiekcie

Krowoderska 9, Kraków, 31-141, Polska

Często zadawane pytania na temat Lounge Apartments

  • Czy w Lounge Apartments jest basen?

    Nie, Lounge Apartments nie ma w ofercie stref basenowych

  • Czy w Lounge Apartments są dozwolone zwierzęta?

    Nie, w Lounge Apartments nie są dozwolone zwierzęta.

  • Czy w Lounge Apartments jest dostępny parking?

    Tak, Lounge Apartments zapewnia Parking dla gości.

  • O której godzinie można się zameldować i wymeldować z Lounge Apartments?

    W obiekcie Lounge Apartments można się zameldować od: . Wymeldować trzeba się do .

  • Gdzie znajduje się Lounge Apartments?

    Lounge Apartments znajduje się na Krowoderska 9, 31-141, Kraków, Polska.

Informacje o cenach i dostępności, które otrzymujemy od stron rezerwacyjnych, nieustannie się zmieniają. To oznacza, że oferta, którą znajdziesz na stronie rezerwacyjnej, nie zawsze będzie identyczna z odpowiadającą jej ofertą na trivago.

Hotels z wysoką oceną — Kraków

  • Zinar Castle
    od583 zł
    Zobacz ceny z 10 stron
  • Metropolitan Boutique Hotel
    od276 zł
    Zobacz ceny z 14 stron
  • Hampton by Hilton Krakow
    od256 zł
    Zobacz ceny z 15 stron
  • DoubleTree by Hilton Krakow Hotel & Convention Center
    od312 zł
    Zobacz ceny z 10 stron
  • 1891 Garni Hotel
    od227 zł
    Zobacz ceny z 14 stron
  • Express Kraków Hotel
    od142 zł
    Zobacz ceny z 18 stron
  • Hotel Indigo Krakow - Wawel Castle By Ihg
    od393 zł
    Zobacz ceny z 7 stron
  • Hotel Polski Pod Białym Orłem
    od338 zł
    Zobacz ceny z 15 stron
  • Hotel Downtown Kraków
    od247 zł
    Zobacz ceny z 16 stron

Kierunki podróży w pobliżu tego hotelu: Lounge Apartments