Marii Rodziewiczówny 1, Kołobrzeg, 78-100, Polska
od409 zł
Zobacz ceny z 6 stron
Wyświetl ceny
Sanatorium Uzdrowiskowe Bałtyk
Sanatorium Uzdrowiskowe Bałtyk
Sanatorium Uzdrowiskowe Bałtyk
Sanatorium Uzdrowiskowe Bałtyk
Sanatorium Uzdrowiskowe Bałtyk

Dobrze wiedzieć

  • Rozbudowane centrum wellness i spa

    Oddaj się szerokiej gamie zabiegów rehabilitacyjnych i wellness, w tym masażom, wannie z hydromasażem, łaźni parowej, saunie i unikalnej kriokomorze.

  • Bezkonkurencyjna lokalizacja przy plaży

    Ciesz się bezpośrednim dostępem do plaży i molo, z promenadą nadmorską tuż za progiem, oferującą zapierające dech w piersiach widoki na Morze Bałtyckie.

  • Posiłki z panoramicznym widokiem na morze

    Delektuj się pysznymi i urozmaiconymi posiłkami w formie bufetu w restauracji. Wielu gości chwali jedzenie i wspaniałe widoki na morze z jadalni.

  • Aquapark z różnorodnymi atrakcjami wodnymi

    Skorzystaj z pełnowymiarowego basenu, dwóch jacuzzi, basenu ze słoną wodą, zjeżdżalni i groty solnej, które zapewnią relaks i dobrą zabawę.

  • Specjalistyczne zabiegi medyczne w cenie

    Skorzystaj z konsultacji medycznych i jednego zabiegu medycznego na osobę dorosłą za każdą noc hotelową, wliczonych w cenę pokoju, z naciskiem na rehabilitację.

  • Pokoje z prywatnym balkonem lub tarasem

    Wybrane pokoje oferują wyjątkowe elementy wystroju, takie jak prywatny balkon lub taras, zapewniając gościom osobistą przestrzeń na świeżym powietrzu i malownicze widoki.

To podsumowanie zostało wygenerowane przez sztuczną inteligencję i nie zawsze jest w 100% dokładne.

Porównaj z podobnymi obiektami

Wybrany pobyt

od409 zł
Zobacz ceny z 6 stron
Wyświetl ceny

Podobne obiekty

  • od246 zł
    Zobacz ceny z 5 stron
    Wyświetl ceny
  • od303 zł
    Zobacz ceny z 11 stron
    Wyświetl ceny
  • od327 zł
    Zobacz ceny z 3 stron
    Wyświetl ceny
  • od313 zł
    Zobacz ceny z 13 stron
    Wyświetl ceny
  • od338 zł
    Zobacz ceny z 9 stron
    Wyświetl ceny
  • od429 zł
    Zobacz ceny z 1 strony
    Wyświetl ceny
  • Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
    Wyświetl ceny
  • Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
    Wyświetl ceny
  • od243 zł
    Zobacz ceny z 2 stron
    Wyświetl ceny
  • Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
    Wyświetl ceny
  • od295 zł
    Zobacz ceny z 7 stron
    Wyświetl ceny

Trendy cen

Na podstawie średnich cen na trivago z ostatnich 30 dni
1877 zł
940 zł
0 zł

Mon, 03.08.26

1401 zł

Tue, 04.08.26

1248 zł

Wed, 05.08.26

1273 zł

Thu, 06.08.26

1251 zł

Fri, 07.08.26

1204 zł

Sat, 08.08.26

1191 zł

Sun, 09.08.26

1220 zł

Mon, 10.08.26

1147 zł

Tue, 11.08.26

1253 zł

Wed, 12.08.26

1157 zł

Thu, 13.08.26

1205 zł

Fri, 14.08.26

1185 zł

Sat, 15.08.26

1197 zł

Sun, 16.08.26

1055 zł

Mon, 17.08.26

928 zł

Tue, 18.08.26

970 zł

Wed, 19.08.26

941 zł

Thu, 20.08.26

897 zł

Fri, 21.08.26

1040 zł

Sat, 22.08.26

961 zł

Sun, 23.08.26

1002 zł

Mon, 24.08.26

1070 zł

Tue, 25.08.26

1108 zł

Wed, 26.08.26

1070 zł

Thu, 27.08.26

1059 zł

Fri, 28.08.26

1110 zł

Sat, 29.08.26

1098 zł

Sun, 30.08.26

1055 zł

Mon, 31.08.26

1078 zł

Tue, 01.09.26

993 zł

Wed, 02.09.26

1113 zł

Thu, 03.09.26

1118 zł

Fri, 04.09.26

1103 zł

Sat, 05.09.26

1078 zł

Sun, 06.09.26

1167 zł

Mon, 07.09.26

1117 zł

Tue, 08.09.26

1091 zł

Wed, 09.09.26

1107 zł

Thu, 10.09.26

1076 zł

Fri, 11.09.26

1122 zł

Sat, 12.09.26

1069 zł

Sun, 13.09.26

997 zł

Mon, 14.09.26

1027 zł

Tue, 15.09.26

1877 zł

Wed, 16.09.26

1201 zł

Thu, 17.09.26

1544 zł

Fri, 18.09.26

1514 zł

Sat, 19.09.26

1116 zł

Sun, 20.09.26

922 zł

Mon, 21.09.26

918 zł

Tue, 22.09.26

949 zł

Wed, 23.09.26

933 zł

Thu, 24.09.26

977 zł

Fri, 25.09.26

957 zł

Sat, 26.09.26

981 zł

Sun, 27.09.26

946 zł

Mon, 28.09.26

965 zł

Tue, 29.09.26

950 zł

Wed, 30.09.26

954 zł

Thu, 01.10.26

885 zł

Fri, 02.10.26

968 zł

Sat, 03.10.26

947 zł

Opinie

7,7
Dobry
na podstawie 3355 ocen z najpopularniejszych 
stron

Reviews summary

Wygenerowane przez sztuczną inteligencję podsumowanie na podstawie 600+ opinii · Ostatnia aktualizacja: 29 May 2026

Ten hotel to wszechstronne miejsce, idealne dla rodzin, par i podróżnych ceniących luksus, szukających połączenia relaksu i rekreacji. Jego najbardziej atrakcyjną cechą jest wyjątkowa lokalizacja bezpośrednio przy molo z bezpośrednim dostępem do plaży, co jest idealne do nadmorskich eksploracji. Obiekt szczyci się imponującym aquaparkiem z wieloma basenami, jacuzzi i zjeżdżalnią, a także kompleksową bazą rehabilitacyjno-zabiegową, w tym unikalną kriokomorą. Goście konsekwentnie chwalą uważny i profesjonalny personel, a różnorodny bufet śniadaniowy otrzymuje wysokie oceny za swoją różnorodność. Aby w pełni cieszyć się pobytem, warto rozważyć rezerwację pokoju z widokiem na morze i dużym balkonem, aby delektować się nadmorską atmosferą.

Ocena powyżej średniej w tym mieście: Kołobrzeg

Opinie gości

Znakomity40%
Bardzo dobry28%
Dobry10%
Zadowalający9%
Kiepski13%

Najlepsze udogodnienia

  • Wi-Fi w lobby
  • Wi-Fi w pokojach
  • Basen
  • Spa
  • Restauracja
  • Bar hotelowy
  • Fitness

Wszystkie udogodnienia

Zdrowie

  1. Salon piękności
  2. Łaźnia parowa
  3. Masaż
  4. Sauna
  5. Wanna z hydromasażem
  6. Zabiegi na ciało
  7. Peeling do ciała

Udogodnienia w obiekcie

  1. Centrum biznesowe
  2. Kawiarnia
  3. Hol/lobby
  4. Ekspresowe zameldowanie/wymeldowanie
  5. Winda
  6. Siłownia
  7. Fryzjer
  8. Taras
  9. Bar
  10. Basen kryty
  11. Sale konferencyjne
  12. Pokoje dla niepalących

Dla niepełnosprawnych

  1. Pokoje dla niepełnosprawnych
  2. Parking dla niepełnosprawnych

Udogodnienia w pokoju

  1. Łazienka z prysznicem
  2. Telewizja
  3. Suszarka do włosów
  4. Ogrzewanie
  5. Telewizja satelitarna
  6. Biurko
  7. Telefon
  8. Sejf w pokoju
  9. Telewizja kablowa
  10. Wi-Fi (pokój)
  11. Lodówka
  12. Bezpłatne Wi-Fi w pokojach

Sport

  1. Bilard
  2. Wypożyczalnia rowerów
  3. Zdrowy tryb życia
  4. Kort tenisowy
  5. Szlaki turystyczne
  6. Tenis stołowy
  7. Sporty wodne

Dla dzieci

  1. Plac zabaw

Lokalizacja

Marii Rodziewiczówny 1, Kołobrzeg, 78-100, Polska

Odległość od Sanatorium Uzdrowiskowe Bałtyk

Pomnik Zaślubin Polski z Morzem:0.3 km

Latarnia morska Kołobrzeg:0.6 km

Kołobrzeg:0.7 km

Kołobrzeski Skansen Morski:1 km

Stadion im. Sebastiana Karpiniuka:1.1 km

Baszta Więzienna:1.2 km

Baszta Lontowa:1.3 km

Kołobrzeg:1.4 km

Muzeum Oręża Polskiego:1.5 km

Kościół pw. Świętego Andrzeja Boboli:16.5 km

Pałac w Mołtowie:16.7 km

Port Lotniczy Szczecin-Goleniów im. NSZZ "Solidarność":79.7 km

Odkryj pobliskie atrakcje

Informacje o obiekcie

Marii Rodziewiczówny 1, Kołobrzeg, 78-100, Polska

Często zadawane pytania na temat Sanatorium Uzdrowiskowe Bałtyk

  • Czy w Sanatorium Uzdrowiskowe Bałtyk jest basen?

    Tak, Sanatorium Uzdrowiskowe Bałtyk posiada w ofercie 1 strefę basenową.

  • Czy w Sanatorium Uzdrowiskowe Bałtyk są dozwolone zwierzęta?

    Nie, w Sanatorium Uzdrowiskowe Bałtyk nie są dozwolone zwierzęta.

  • Czy w Sanatorium Uzdrowiskowe Bałtyk jest dostępny parking?

    Tak, Sanatorium Uzdrowiskowe Bałtyk zapewnia Parking dla niepełnosprawnych dla gości.

  • Gdzie znajduje się Sanatorium Uzdrowiskowe Bałtyk?

    Sanatorium Uzdrowiskowe Bałtyk znajduje się na Marii Rodziewiczówny 1, 78-100, Kołobrzeg, Polska.

  • Jakie popularne atrakcje znajdują się w pobliżu Sanatorium Uzdrowiskowe Bałtyk?

Informacje o cenach i dostępności, które otrzymujemy od stron rezerwacyjnych, nieustannie się zmieniają. To oznacza, że oferta, którą znajdziesz na stronie rezerwacyjnej, nie zawsze będzie identyczna z odpowiadającą jej ofertą na trivago.

Hotels z wysoką oceną — Kołobrzeg

  • 4 Kategoria
    Hotel
    Baltic Plaza Hotel Medi Spa
    7,9Dobry (liczba ocen: 4377)
    Kołobrzeg, 3.3 km do: Centrum
    od405 zł
    Zobacz ceny z 5 stron
    Wyświetl ceny
  • 5 Kategoria
    Hotel
    Hotel Aquarius SPA
    9,3Znakomity (liczba ocen: 5323)
    Kołobrzeg, 1.2 km do: Centrum
    od631 zł
    Zobacz ceny z 7 stron
    Wyświetl ceny
  • 5 Kategoria
    Hotel
    Royal Tulip Sand Kolobrzeg
    8,7Znakomity (liczba ocen: 5887)
    Kołobrzeg, 1.0 km do: Centrum
    od338 zł
    Zobacz ceny z 9 stron
    Wyświetl ceny
  • 4 Kategoria
    Hotel
    Seaside Park Hotel
    8,8Znakomity (liczba ocen: 3684)
    Kołobrzeg, 2.3 km do: Centrum
    od337 zł
    Zobacz ceny z 15 stron
    Wyświetl ceny
  • Popularny obiekt
    3 Kategoria
    Hotel
    Hotel New Skanpol
    8,5Znakomity (liczba ocen: 6535)
    Kołobrzeg, 0.6 km do: Centrum
    od341 zł
    Zobacz ceny z 14 stron
    Wyświetl ceny
  • 4 Kategoria
    Hotel
    Hotel Saltic Resort & Spa Grzybowo
    8,5Znakomity (liczba ocen: 4221)
    Kołobrzeg, 4.9 km do: Centrum
    od304 zł
    Zobacz ceny z 13 stron
    Wyświetl ceny
  • 4 Kategoria
    Hotel
    Radisson Resort Kolobrzeg
    9,0Znakomity (liczba ocen: 6046)
    Kołobrzeg, 1.7 km do: Centrum
    od313 zł
    Zobacz ceny z 13 stron
    Wyświetl ceny
  • 4 Kategoria
    Hotel
    Apartamenty OnHoliday w Kołobrzegu Poleska
    9,5Znakomity (liczba ocen: 218)
    Kołobrzeg, 6.2 km do: Centrum
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
    Wyświetl ceny
  • Hotel
    Holiday Park & Resort Grzybowo
    8,2Bardzo dobry (liczba ocen: 2484)
    Kołobrzeg, 4.7 km do: Centrum
    od651 zł
    Zobacz ceny z 2 stron
    Wyświetl ceny

Kierunki podróży w pobliżu tego hotelu: Sanatorium Uzdrowiskowe Bałtyk