Bzów 26, Kołobrzeg, 78-100, Polska
od229 zł
Zobacz ceny z 2 stron
Wyświetl ceny
Hostel & Apartments Kołobrzeg
Hostel & Apartments Kołobrzeg
Hostel & Apartments Kołobrzeg
Hostel & Apartments Kołobrzeg
Hostel & Apartments Kołobrzeg

Dobrze wiedzieć

  • Wystrój pokoi w stylu marynistycznym

    Pokoje zachwycają uroczym marynistycznym wystrojem i żyrandolami, tworząc wyjątkową i zachęcającą atmosferę.

  • Dostęp do tarasu zewnętrznego

    Zrelaksuj się i odpręż na dużym tarasie zewnętrznym, oferującym przyjemne miejsce na kawę lub wieczorne drinki.

  • Bezpieczne przechowywanie rowerów

    Rowerzyści mogą bezpiecznie przechowywać swoje rowery w dedykowanym garażu, co jest idealne dla tych, którzy odkrywają trasę rowerową R10 lub inne lokalne szlaki.

  • Bliskość dużych supermarketów

    Hostel jest dogodnie zlokalizowany kilkaset metrów od kilku dużych supermarketów, takich jak Aldi, Netto i Biedronka.

  • Bezdotykowe samodzielne zameldowanie

    Ciesz się bezproblemowym przyjazdem dzięki wygodnemu systemowi samodzielnego zameldowania i łatwemu odbiorowi kluczy do budynku i pokoju.

  • Apartamenty z prywatnymi wejściami

    Wybrane apartamenty oferują oddzielne, prywatne wejścia, zapewniając większą prywatność i bardziej niezależny pobyt.

  • Dobrze wyposażona wspólna kuchnia

    Goście mają dostęp do przestronnej, w pełni wyposażonej kuchni z mikrofalówką, płytą indukcyjną, czajnikiem i jadalnią, idealnej do przygotowywania posiłków i spotkań towarzyskich.

  • Pralnia na miejscu

    Goście mogą skorzystać z pralki i suszarki za niewielką opłatą, co zapewnia dodatkową wygodę podczas dłuższych pobytów lub dla aktywnych podróżników.

To podsumowanie zostało wygenerowane przez sztuczną inteligencję i nie zawsze jest w 100% dokładne.

Porównaj z podobnymi obiektami

Wybrany pobyt

od229 zł
Zobacz ceny z 2 stron
Wyświetl ceny

Podobne obiekty

  • od247 zł
    Zobacz ceny z 5 stron
    Wyświetl ceny
  • od304 zł
    Zobacz ceny z 11 stron
    Wyświetl ceny
  • od328 zł
    Zobacz ceny z 3 stron
    Wyświetl ceny
  • od313 zł
    Zobacz ceny z 13 stron
    Wyświetl ceny
  • od339 zł
    Zobacz ceny z 9 stron
    Wyświetl ceny
  • Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
    Wyświetl ceny
  • Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
    Wyświetl ceny
  • Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
    Wyświetl ceny
  • Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
    Wyświetl ceny
  • Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
    Wyświetl ceny
  • od406 zł
    Zobacz ceny z 5 stron
    Wyświetl ceny
  • Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
    Wyświetl ceny

Trendy cen

Na podstawie średnich cen na trivago z ostatnich 30 dni
373 zł
185 zł
0 zł

Lun, 03.08.26

314 zł

Mar, 04.08.26

297 zł

Mer, 05.08.26

293 zł

Jeu, 06.08.26

291 zł

Ven, 07.08.26

373 zł

Sam, 08.08.26

314 zł

Dim, 09.08.26

353 zł

Lun, 10.08.26

290 zł

Mar, 11.08.26

300 zł

Mer, 12.08.26

311 zł

Jeu, 13.08.26

298 zł

Ven, 14.08.26

266 zł

Sam, 15.08.26

275 zł

Dim, 16.08.26

309 zł

Lun, 17.08.26

305 zł

Mar, 18.08.26

281 zł

Mer, 19.08.26

275 zł

Jeu, 20.08.26

327 zł

Ven, 21.08.26

326 zł

Sam, 22.08.26

327 zł

Dim, 23.08.26

320 zł

Lun, 24.08.26

311 zł

Mar, 25.08.26

310 zł

Mer, 26.08.26

326 zł

Jeu, 27.08.26

329 zł

Ven, 28.08.26

316 zł

Sam, 29.08.26

316 zł

Dim, 30.08.26

321 zł

Lun, 31.08.26

319 zł

Mar, 01.09.26

279 zł

Mer, 02.09.26

280 zł

Jeu, 03.09.26

277 zł

Ven, 04.09.26

277 zł

Sam, 05.09.26

279 zł

Dim, 06.09.26

279 zł

Lun, 07.09.26

279 zł

Mar, 08.09.26

279 zł

Mer, 09.09.26

279 zł

Jeu, 10.09.26

279 zł

Ven, 11.09.26

279 zł

Sam, 12.09.26

279 zł

Dim, 13.09.26

279 zł

Lun, 14.09.26

279 zł

Mar, 15.09.26

277 zł

Mer, 16.09.26

279 zł

Jeu, 17.09.26

279 zł

Ven, 18.09.26

279 zł

Sam, 19.09.26

279 zł

Dim, 20.09.26

279 zł

Lun, 21.09.26

279 zł

Mar, 22.09.26

279 zł

Mer, 23.09.26

280 zł

Jeu, 24.09.26

280 zł

Ven, 25.09.26

291 zł

Sam, 26.09.26

292 zł

Dim, 27.09.26

292 zł

Lun, 28.09.26

292 zł

Mar, 29.09.26

292 zł

Mer, 30.09.26

292 zł

Jeu, 01.10.26

281 zł

Ven, 02.10.26

281 zł

Sam, 03.10.26

281 zł

Opinie

9,0
Znakomity
na podstawie 1142 ocen z najpopularniejszych 
stron

Reviews summary

Wygenerowane przez sztuczną inteligencję podsumowanie na podstawie 300+ opinii · Ostatnia aktualizacja: 29 May 2026

Ten hotel to spokojna miejska oaza, idealna dla podróżujących z ograniczonym budżetem, podróżujących w pojedynkę oraz grup przyjaciół szukających komfortowego i niezależnego pobytu. Jego spokojna lokalizacja zapewnia cichą ucieczkę, a jednocześnie pozostaje dobrze skomunikowana z centrum miasta i plażą dzięki wygodnej komunikacji miejskiej oraz oferuje obszerny parking na miejscu. Przestronna, wyjątkowo dobrze wyposażona wspólna kuchnia z przyległym tarasem stanowi serce obiektu, idealne do samodzielnego przygotowywania posiłków i spotkań towarzyskich. Goście konsekwentnie chwalą przyjazny i pomocny personel, zwłaszcza właściciela, oraz doceniają sprawny proces samodzielnego zameldowania. Osoby szukające dodatkowego komfortu powinny rozważyć pokoje z dala od głównych klatek schodowych, aby zapewnić sobie spokojniejszy pobyt.

Ocena powyżej średniej w tym mieście: Kołobrzeg

Opinie gości

Znakomity75%
Bardzo dobry18%
Dobry4%
Zadowalający0%
Kiepski3%

Najlepsze udogodnienia

  • WiFi
  • Kuchnia / Aneks kuchenny
  • Parking
  • Balkon / Taras
  • Pralka w obiekcie
  • TV / Rozrywka
  • Suszarka do włosów
  • Pokoje dla niepalących

Wszystkie udogodnienia

Udogodnienia w obiekcie

  1. Gry zręcznościowe/wideo
  2. Ekspresowe zameldowanie/wymeldowanie
  3. Parking
  4. Taras
  5. Pokoje dla niepalących
  6. Pralnia
  7. Pralka
  8. Bezpłatny Internet bezprzewodowy w miejscach publicznych
  9. Wi-Fi
  10. Śniadanie
  11. Głębokie sprzątanie
  12. Zameldowanie i wymeldowanie online

Udogodnienia w pokoju

  1. Łazienka z prysznicem
  2. Żelazko
  3. Telewizja
  4. Suszarka do włosów
  5. Ogrzewanie
  6. Czajnik elektryczny
  7. Kuchnia
  8. Mikrofalówka
  9. Lodówka
  10. Bezpłatne Wi-Fi w pokojach
  11. Telewizor z płaskim ekranem

Sport

  1. Wypożyczalnia rowerów
  2. Wędkarstwo

Lokalizacja

Bzów 26, Kołobrzeg, 78-100, Polska

Odległość od Hostel & Apartments Kołobrzeg

Kołobrzeg Radzikowo:0.5 km

Stadion im. Sebastiana Karpiniuka:2 km

Kołobrzeski Skansen Morski:2.1 km

Muzeum Oręża Polskiego:2.3 km

Baszta Więzienna:2.4 km

Kołobrzeg:2.6 km

Baszta Lontowa:2.6 km

Latarnia morska Kołobrzeg:3 km

Pomnik Zaślubin Polski z Morzem:3 km

Kościół pw. Świętego Andrzeja Boboli:14.2 km

Pałac w Mołtowie:14.6 km

Port Lotniczy Szczecin-Goleniów im. NSZZ "Solidarność":76.8 km

Odkryj pobliskie atrakcje

Informacje o obiekcie

Bzów 26, Kołobrzeg, 78-100, Polska

Często zadawane pytania na temat Hostel & Apartments Kołobrzeg

  • Czy w Hostel & Apartments Kołobrzeg jest basen?

    Nie, Hostel & Apartments Kołobrzeg nie ma w ofercie stref basenowych

  • Czy w Hostel & Apartments Kołobrzeg są dozwolone zwierzęta?

    Nie, w Hostel & Apartments Kołobrzeg nie są dozwolone zwierzęta.

  • Czy w Hostel & Apartments Kołobrzeg jest dostępny parking?

    Tak, Hostel & Apartments Kołobrzeg zapewnia Parking dla gości.

  • O której godzinie można się zameldować i wymeldować z Hostel & Apartments Kołobrzeg?

    W obiekcie Hostel & Apartments Kołobrzeg można się zameldować od: . Wymeldować trzeba się do .

  • Gdzie znajduje się Hostel & Apartments Kołobrzeg?

    Hostel & Apartments Kołobrzeg znajduje się na Bzów 26, 78-100, Kołobrzeg, Polska.

Informacje o cenach i dostępności, które otrzymujemy od stron rezerwacyjnych, nieustannie się zmieniają. To oznacza, że oferta, którą znajdziesz na stronie rezerwacyjnej, nie zawsze będzie identyczna z odpowiadającą jej ofertą na trivago.

Hotels z wysoką oceną — Kołobrzeg

  • 4 Kategoria
    Hotel
    Baltic Plaza Hotel Medi Spa
    7,9Dobry (liczba ocen: 4377)
    Kołobrzeg, 3.3 km do: Centrum
    od406 zł
    Zobacz ceny z 5 stron
    Wyświetl ceny
  • 5 Kategoria
    Hotel
    Hotel Aquarius SPA
    9,3Znakomity (liczba ocen: 5323)
    Kołobrzeg, 1.2 km do: Centrum
    od633 zł
    Zobacz ceny z 7 stron
    Wyświetl ceny
  • 5 Kategoria
    Hotel
    Royal Tulip Sand Kolobrzeg
    8,7Znakomity (liczba ocen: 5887)
    Kołobrzeg, 1.0 km do: Centrum
    od339 zł
    Zobacz ceny z 9 stron
    Wyświetl ceny
  • 4 Kategoria
    Hotel
    Seaside Park Hotel
    8,8Znakomity (liczba ocen: 3684)
    Kołobrzeg, 2.3 km do: Centrum
    od338 zł
    Zobacz ceny z 15 stron
    Wyświetl ceny
  • Popularny obiekt
    3 Kategoria
    Hotel
    Hotel New Skanpol
    8,5Znakomity (liczba ocen: 6535)
    Kołobrzeg, 0.6 km do: Centrum
    od342 zł
    Zobacz ceny z 14 stron
    Wyświetl ceny
  • 3 Kategoria
    Hotel
    Dom Wczasowy KORMORAN Niechorze - 300m od plaży
    8,2Bardzo dobry (liczba ocen: 390)
    Kołobrzeg, 5.5 km do: Centrum
    od321 zł
    Zobacz ceny z 2 stron
    Wyświetl ceny
  • 4 Kategoria
    Hotel
    Hotel Saltic Resort & Spa Grzybowo
    8,5Znakomity (liczba ocen: 4221)
    Kołobrzeg, 4.9 km do: Centrum
    od305 zł
    Zobacz ceny z 13 stron
    Wyświetl ceny
  • 4 Kategoria
    Hotel
    Radisson Resort Kolobrzeg
    9,0Znakomity (liczba ocen: 6046)
    Kołobrzeg, 1.7 km do: Centrum
    od313 zł
    Zobacz ceny z 13 stron
    Wyświetl ceny
  • 4 Kategoria
    Hotel
    Apartamenty OnHoliday w Kołobrzegu Poleska
    9,5Znakomity (liczba ocen: 218)
    Kołobrzeg, 6.2 km do: Centrum
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
    Wyświetl ceny

Kierunki podróży w pobliżu tego hotelu: Hostel & Apartments Kołobrzeg