Vivi Residence

ul. Promienna 6/10 44-240 Żory44-240ŻoryPolska
Aparthotel
Ładowanie…

Więcej o: Vivi Residence

VIVI Residence to 13 apartamentów o podwyższonym standardzie i o różnych metrażach. Zostały zaprojektowane i wykończone w taki sposób, aby zaspakajały oczekiwania nawet bardzo wymagających Gości. Najwyższej jakości materiały, pełne wyposażenie, znakomita funkcjonalność, swoboda, duża ilość miejsca - to atuty, które przemawiają za wyborem jednego z naszych apartamentów.

Prywatne apartamenty VIVI Residence są znakomitą alternatywą dla pokoju hotelowego. Oferują o wiele więcej przestrzeni i pełne wyposażenie do Twojej wyłącznej dyspozycji.

APARTAMENT A17
Apartament czteropokojowy o powierzchni 71 m² posiada 6 miejsc noclegowych, w tym 2 na dostawkach w salonie, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka z wanną z funkcją prysznica. Apartament położony na pierwszym piętrze od strony al. Jana Pawła II.
Układ pokoi: salon z kanapą oraz jadalnią dla 4 osób, kuchnia otwarta na salon, sypialnia 1 z podwójnym łóżkiem (double room), sypialnia 2 z pojedynczym łóżkiem (single room), sypialnia 3 z pojedynczym łóżkiem (single room), łazienka z wanną, balkon narożny o powierzchni 9m².

APARTAMENT A21
Apartament trzypokojowy o powierzchni 63 m² posiada 5 miejsc noclegowych, w tym 2 w salonie na rozkładanych kanapach, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka z prysznicem. Apartament położony na drugim piętrze od strony ul. Promiennej.
Układ pokoi: salon z dwoma rozkładanymi kanapami oraz jadalnią dla 5 osób, kuchnia otwarta na salon, sypialnia 1 z podwójnym łóżkiem (double room), sypialnia 2 z pojedynczym łóżkiem (single room), łazienka z prysznicem, balkon prosty o powierzchni 6,5 m².

APARTAMENT A22
Apartament trzypokojowy o powierzchni 63 m² posiada 5 miejsc noclegowych, w tym 2 w salonie na rozkładanej kanapie z 2 dostawkami, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka z prysznicem, duża garderoba z półkami. Apartament położony na drugim piętrze od strony ul. Promiennej.
Układ pokoi: salon z rozkładaną kanapą, kuchnia otwarta na salon z dwoma miejscami do jedzenia (typu hocker), sypialnia 1 z podwójnym łóżkiem (double room), sypialnia 2 z pojedynczym łóżkiem (single room), łazienka z prysznicem, balkon prosty o powierzchni 10 m².

APARTAMENT A23
Apartament jednopokojowy z wydzieloną częścią sypialną o powierzchni 44 m² posiada 4 miejsca noclegowe, 2 w wydzielonej części sypialnej (double room), kolejne 2 w salonie na rozkładanej dostawce, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka z prysznicem. Apartament położony na drugim piętrze od strony ul. Promiennej.
Układ pokoi: salon z rozkładaną kanapą i wydzieloną częścią sypialną, kuchnia otwarta na salon z dwoma miejscami do jedzenia (typu hocker), łazienka z prysznicem, balkon prosty o powierzchni 3,6 m².

APARTAMENT A24
Apartament trzypokojowy o powierzchni 67 m² posiada 5 miejsc noclegowych, w tym 2 w salonie na rozkładanej kanapie jako dostawka, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka z prysznicem. Apartament położony na drugim piętrze od strony ul. Promiennej.
Układ pokoi: salon z rozkładaną kanapą oraz jadalnią dla 3 osób, kuchnia otwarta na salon z 4 miejscami do jedzenia przy wyspie, sypialnia 1 z dwoma łóżkami (twin room), sypialnia 2 z pojedynczym łóżkiem (single room), łazienka z prysznicem, balkon prosty o powierzchni 8 m².

APARTAMENT A25
Apartament jednopokojowy typu studio o powierzchni 43 m² posiada 2 miejsca noclegowe w salonie na rozkładanej kanapie, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka z prysznicem. Apartament położony na drugim piętrze od strony ul. Minimalnej.
Układ pokoi: salon z rozkładaną kanapą i jadalnią dla 2 osób, kuchnia otwarta na salon, łazienka z prysznicem, balkon prosty o powierzchni 9 m².

APARTAMENT A26
Apartament jednopokojowy z wydzieloną częścią sypialną o powierzchni 38 m² posiada 4 miejsca noclegowe, 2 w wydzielonej części sypialnej (double room), 2 w salonie na rozkładanej kanapie, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka z prysznicem. Apartament położony na drugim piętrze od strony ul. Minimalnej.
Układ pokoi: salon z rozkładaną kanapą i wydzieloną częścią sypialną oraz jadalnią dla 4 osób, kuchnia otwarta na salon z dwoma miejscami do jedzenia (typu hocker), łazienka z prysznicem, balkon prosty o powierzchni 8 m².

APARTAMENT A27
Apartament czteropokojowy o powierzchni 71 m² posiada 6 miejsc noclegowych, w tym 2 w salonie na rozkładanej kanapie jako dostawka, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka z prysznicem. Apartament położony na drugim piętrze od strony al. Jana Pawła II.
Układ pokoi: salon z rozkładaną kanapą oraz jadalnią dla 4 osób, kuchnia otwarta na salon, sypialnia 1 z podwójnym łóżkiem (double room), sypialnia 2 z pojedynczym łóżkiem (single room), sypialnia 3 z pojedynczym łóżkiem (single room), łazienka z wanną z funkcją prysznica, balkon narożny o powierzchni 9 m².

APARTAMENT A28
Apartament dwupokojowy o powierzchni 66 m² posiada 4 miejsca noclegowe, w tym 2 w salonie na rozkładanej kanapie jako dostawka, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka z prysznicem, duża garderoba z półkami. Apartament położony na drugim piętrze od strony al. Jana Pawła II.
Układ pokoi: salon z rozkładaną kanapą oraz jadalnią dla 5 osób, kuchnia otwarta na salon z dwoma miejscami do jedzenia (typu hockery), sypialnia 1 z podwójnym łóżkiem (double room), łazienka z prysznicem, balkon prosty o powierzchni 5 m².

APARTAMENT A29
Apartament trzypokojowy o powierzchni 73 m² posiada 5 miejsc noclegowych, w tym 2 w salonie na rozkładanej kanapie jako dostawka, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka z prysznicem, garderoba duża. Apartament położony na drugim piętrze od strony al. Jana Pawła II.
Układ pokoi: salon z rozkładaną kanapą oraz jadalnią dla 3 osób, kuchnia otwarta na salon, sypialnia 1 z podwójnym łóżkiem (double room), sypialnia 2 z pojedynczym łóżkiem (single room), łazienka z prysznicem, balkon prosty o powierzchni 8 m².

APARTAMENT A30
Apartament czteropokojowy o powierzchni 72 m² posiada 7 miejsc noclegowych, w tym 2 w salonie na rozkładanej kanapie z 2 dostawkami oraz jedno na dostawce w sypialni, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka z prysznicem. Apartament położony na drugim piętrze od strony al. Jana Pawła II.
Układ pokoi: salon z rozkładaną kanapą oraz jadalnią dla 6 osób, kuchnia otwarta na salon z 5 miejscami do jedzenie oraz 2 miejsca (typu hocker) przy kuchni, sypialnia 1 z podwójnym łóżkiem (double room), sypialnia 2 z pojedynczym łóżkiem (single room) z możliwością dostawki, sypialnia 3 z pojedynczym łóżkiem (single room), łazienka z prysznicem, balkon narożny o powierzchni 9 m².

APARTAMENT A34
Apartament czteropokojowy o powierzchni 76 m² posiada 7 miejsc noclegowych, w tym 2 w salonie na rozkładanej kanapie jako dostawka, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka z prysznicem. Apartament położony na trzecim piętrze od strony ul. Promiennej.
Układ pokoi: salon z rozkładaną kanapą oraz jadalnią dla 3 osób, kuchnia otwarta na salon, sypialnia 1 z podwójnym łóżkiem (double room), sypialnia 2 z 2 pojedynczymi łóżkami (twin room), sypialnia 3 z pojedynczym łóżkiem (single room), łazienka z prysznicem, balkon narożny o powierzchni 15 m².

APARTAMENT A37
Apartament czteropokojowy o powierzchni 71 m² posiada 7 miejsc noclegowych, w tym 2 w salonie na rozkładanej kanapie jako dostawka oraz jedno na dostawce w sypialni nr 2, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka z wanną z funkcją prysznica. Apartament położony na trzecim piętrze od strony al. Jana Pawła II.
Układ pokoi: salon z rozkładaną kanapą oraz jadalnią dla 5 osób, kuchnia otwarta na salon, sypialnia 1 z podwójnym łóżkiem (double room), sypialnia 2 z pojedynczym łóżkiem (single room) z możliwością dostawki, sypialnia 3 z pojedynczym łóżkiem (single room), łazienka z wanną z funkcją prysznica, balkon narożny o powierzchni 9 m².


Korzystaj z urządzeń elektronicznych, sprzętu AGD oraz całej gamy udogodnień, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Są to m.in.:
- sejf w każdym apartamencie
- parking darmowy oraz parking płatny (garaż podziemny)
- Internet WIWI dostępny bezpłatnie na terenie całego obiektu
- w pełni wyposażona kuchnia (czajnik elektryczny, płyta grzewcza, mikrofalówka, piekarnik, lodówka, zmywarka)
- zestaw powitalny z kawą i herbatą oraz woda niegazowana i gazowana
- kosmetyki miniaturki oraz szampon i mydło w dozowniku
- szlafroki oraz kapcie hotelowe
- deska do prasowania oraz żelazko
- codzienne sprząrtanie pokojów, wymiana ręczników i antyalergicznej pościeli

Jako Gość VIVI Residence możesz korzystać z szerokiej palety usług dodatkowych:
- dostarczymy Ci posiłek prosto do apartamentu
- zrobimy za Ciebie zakupy
- wypierzemy i wyprasujemy Twoje ubrania
- zapewnimy dodatkowe sprzątanie na życzenie
- udostępnimy Ci prywatnego kierowcę z luksusowym samochodem
- zorganizujemy transport z lotniska luksisowym samochodem z szoferem
- zarezerwujemy dla Ciebie bilety do kina, stolik w restauracji itp.
- zorganizujemy romantyczny wieczór
- udostępnimy Ci konsolę PlayStation 4 lub XBOX One
- zadbamy o kosmetykę Twojego auta
- udostępnimy Ci dodatkowe, zamykane na klucz pomieszczenie gospodarcze


8 powodów dla których powinieneś wybrać Apartamenty VIVI Residence:
1. Duża przestrzeń i pełne wyposażenie do wyłącznej dyspozycji.
2. Domowe warunki uzupełnione najwyższym standardem obsługi hotelowej.
3. Łóżka kontynentalne aż z trzema niezależnymi materacami. To gwarancja zdrowego, wygodnego snu, który zapewni Ci energię na cały aktywny dzień.
4. Możliwość przyjmowania gości i pobytu kilku osób w jednym apartamencie.
5. Maksymalna swoboda i prywatność.
6. Korzystny wynajem długoterminowy.
7. Indywidualna klimatyzacja, dzięi której możesz w kilka sekund ustawić komfortową dla siebie temperaturę w apartamencie.
8. Parking podziemny. Nie musisz tracić czasu na szukanie miejsca, w każdej chwili możesz je zarezerwować.

Kontakt

ul. Promienna 6/10 44-240 Żory, 44-240, Żory, Polska
Telefon: +48 500300400 | Oficjalna strona

Najlepsze udogodnienia

 • Bezpłatnie Wi-Fi w lobby
 • Bezpłatnie Wi-Fi w pokojach
 • Basen
 • Spa
 • Parking
 • Przyjazny zwierzętom
 • Klima
 • Restauracja
 • Bar hotelowy
 • Fitness

Wszystkie udogodnienia

Udogodnienia hotelu

 • Darmowe Wi-Fi w lobby
 • Ekspresowy Check-in/out
 • Miejsce parkingowe
 • Pokoje dla niepalących
 • Pralka w obiekcie
 • Pralnia
 • Przyjazne zwierzętom
 • Restauracja
 • Sejf
 • Taras
 • Transfer lotniskowy
 • Wi-Fi w lobby
 • Winda

Wyposażenie pokoju

 • Balkon / Taras
 • Darmowe Wi-Fi w pokojach
 • Klimatyzacja
 • Kuchnia / Aneks kuchenny
 • Lodówka
 • Łazienka z prysznicem
 • Łazienka z wanną
 • Mikrofalówka
 • Ogrzewanie
 • Sejf
 • Suszarka do włosów
 • Telefon
 • Telewizja kablowa
 • Telewizor
 • TV z płaskim ekranem
 • Wentylator
 • Wi-Fi
 • Żelazko

Wellness/Spa

 • Masaż gorącymi kamieniami
 • Masaże

Dla niepełnosprawnych

 • Parking dla niepełnosprawnych

Dla dzieci

 • Plac zabaw

Przyjazd/Wyjazd

 • Zameldowanie: 14:00
 • Wymeldowanie: 11:00

Przegląd ocen

Ocena trivago Rating Index ® na podstawie 38 znalezionych opinii
9,1 /10
9,1 na 10 na podstawie 38 opinii