Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
Comfort Hotel Finnsnes
Comfort Hotel Finnsnes
Comfort Hotel Finnsnes
Comfort Hotel Finnsnes
Comfort Hotel Finnsnes

Dobrze wiedzieć

  • Relaksująca strefa saun

    Odpręż się w hotelowej saunie, to idealny sposób na ukojenie zmęczonych mięśni po dniu spędzonym na odkrywaniu arktycznego krajobrazu.

  • Bliskość terminalu promowego Finnsnes

    Ciesz się doskonałą lokalizacją, zaledwie dwie minuty spacerem od terminalu promowego Finnsnes, co zapewnia łatwy dostęp do szybkich połączeń promowych do Tromsø i innych miejsc.

  • Brama do przygód na Senji

    Odkryj Finnsnes, idealną bazę wypadową do zwiedzania Senji, znanej jako „Norwegia w miniaturze”, z jej dramatycznymi fiordami, górami i możliwościami do pieszych wędrówek, wędkowania oraz podziwiania zorzy polarnej.

  • Obok centrum handlowego AMFI Finnsnes

    Odkryj centrum handlowe AMFI Finnsnes, położone bezpośrednio naprzeciwko hotelu, oferujące różnorodne sklepy, kawiarnie i restauracje.

  • Urozmaicone i pyszne śniadanie

    Delektuj się ogólnie dobrym bufetem śniadaniowym z wystarczającą różnorodnością, w tym lokalnymi specjałami, takimi jak wędzony łosoś, aby dobrze rozpocząć dzień.

  • Dostępne ładowanie pojazdów elektrycznych

    Skorzystaj z dostępnej na miejscu stacji ładowania pojazdów elektrycznych, za opłatą, co stanowi wygodną opcję dla gości z samochodami elektrycznymi.

  • Barception dla płynnej obsługi

    Poznaj innowacyjną Barception, która łączy usługi recepcji i baru, zapewniając wygodne zameldowanie, wymeldowanie i napoje w jednej centralnej lokalizacji.

  • Nowoczesne, odnowione pokoje

    Zrelaksuj się w niedawno odnowionych pokojach z wygodnymi łóżkami, współczesnym wystrojem i dobrym oświetleniem, które zapewnią Ci przyjemny pobyt.

To podsumowanie zostało wygenerowane przez sztuczną inteligencję i nie zawsze jest w 100% dokładne.

Trendy cen

Na podstawie najniższych cen na trivago z ostatnich 30 dni
918 zł
460 zł
0 zł

Pn, 05.10.26

X

Wt, 06.10.26

X

Śr, 07.10.26

X

Cz, 08.10.26

918 zł

Pt, 09.10.26

771 zł

So, 10.10.26

790 zł

Nd, 11.10.26

X

Pn, 12.10.26

X

Wt, 13.10.26

X

Śr, 14.10.26

X

Cz, 15.10.26

895 zł

Pt, 16.10.26

X

So, 17.10.26

X

Nd, 18.10.26

712 zł

Pn, 19.10.26

X

Wt, 20.10.26

X

Śr, 21.10.26

X

Cz, 22.10.26

X

Pt, 23.10.26

X

So, 24.10.26

X

Nd, 25.10.26

X

Pn, 26.10.26

X

Wt, 27.10.26

X

Śr, 28.10.26

X

Cz, 29.10.26

X

Pt, 30.10.26

X

So, 31.10.26

X

Nd, 01.11.26

X

Pn, 02.11.26

X

Wt, 03.11.26

X

Śr, 04.11.26

X

Cz, 05.11.26

X

Pt, 06.11.26

683 zł

So, 07.11.26

X

Nd, 08.11.26

X

Pn, 09.11.26

X

Wt, 10.11.26

X

Śr, 11.11.26

X

Cz, 12.11.26

X

Pt, 13.11.26

686 zł

So, 14.11.26

668 zł

Nd, 15.11.26

X

Pn, 16.11.26

X

Wt, 17.11.26

X

Śr, 18.11.26

X

Cz, 19.11.26

X

Pt, 20.11.26

X

So, 21.11.26

618 zł

Nd, 22.11.26

X

Opinie

7,8
Dobra
na podstawie 1522 ocen z najpopularniejszych 
stron

Podsumowanie opinii

Wygenerowane przez sztuczną inteligencję podsumowanie na podstawie 200+ opinii

Ten hotel to wszechstronne centrum miejskie, idealne dla turystów, podróżujących służbowo i podróżujących w pojedynkę, którzy cenią sobie wygodę i dobrą cenę. Jego doskonała centralna lokalizacja w Finnsnes sprawia, że goście mają łatwy dostęp do centrum miasta, sklepów i restauracji, a także stanowi ulubioną bazę wypadową do zwiedzania Senji. Hotel oferuje dobrze utrzymane sale konferencyjne oraz stację ładowania pojazdów elektrycznych dla podróżujących samochodem. Goście niezmiennie chwalą personel hotelu za wyjątkową uprzejmość i pomocność, a bufet śniadaniowy za jego jakość, różnorodność i lokalne specjały. Aby zapewnić sobie spokojniejszy pobyt, warto poprosić o pokój z widokiem na inną stronę niż wejście.

Ocena powyżej średniej w tym mieście: Finnsnes

Opinie gości

Znakomity21%
Bardzo dobry35%
Dobry32%
Zadowalający4%
Kiepski8%

Najlepsze udogodnienia

  • Wi-Fi w lobby
  • Wi-Fi w pokojach
  • Spa
  • Parking
  • Przyjazny zwierzętom

Wszystkie udogodnienia

Udogodnienia w obiekcie

  1. Centrum biznesowe
  2. Kawiarnia
  3. Hol/lobby
  4. Winda
  5. Parking
  6. Taras
  7. Przyjazny zwierzętom
  8. Sale konferencyjne
  9. Pokoje dla niepalących
  10. Komputer z Internetem
  11. Recepcja 24h
  12. Pralnia

Dla niepełnosprawnych

  1. Pokoje dla niepełnosprawnych

Zdrowie

  1. Sauna

Udogodnienia w pokoju

  1. Otwierane okna
  2. Telewizja
  3. Ogrzewanie
  4. Biurko
  5. Telewizja kablowa
  6. Wi-Fi (pokój)
  7. Lodówka
  8. Łóżka hipoalergiczne
  9. Bezpłatne Wi-Fi w pokojach
  10. Gaśnica
  11. Czujnik dymu

Sport

  1. Stajnia
  2. Szlaki turystyczne

Cechy hotelu

  1. Przyjazny rodzinie

Lokalizacja

Torggata 15, 9300, Finnsnes, Norwegia
Atrakcje
Bliskość terminalu promowego Finnsnes
Ciesz się doskonałą lokalizacją, zaledwie dwie minuty spacerem od terminalu promowego Finnsnes, co zapewnia łatwy dostęp do szybkich połączeń promowych do Tromsø i innych miejsc.

Odległość od Comfort Hotel Finnsnes

Finnsnes:0.3 km

Tromsø Airport, Langnes:62.3 km

Odkryj pobliskie atrakcje

Informacje o obiekcie

Torggata 15, 9300, Finnsnes, Norwegia

Często zadawane pytania na temat Comfort Hotel Finnsnes

  • Czy w Comfort Hotel Finnsnes jest basen?

    Nie, Comfort Hotel Finnsnes nie ma w ofercie stref basenowych

  • Czy w Comfort Hotel Finnsnes są dozwolone zwierzęta?

    Tak, Comfort Hotel Finnsnes ma politykę dotyczącą zwierząt, która może się różnić w zależności od typu pokoju lub dostępności. Proszę skonsultować się bezpośrednio z hotelem, aby dowiedzieć się więcej o ich polityce dotyczącej zwierząt.

  • Czy w Comfort Hotel Finnsnes jest dostępny parking?

    Tak, Comfort Hotel Finnsnes zapewnia Parking dla gości.

  • Gdzie znajduje się Comfort Hotel Finnsnes?

    Comfort Hotel Finnsnes znajduje się na Torggata 15, 9300, Finnsnes, Norwegia.

  • Jakie popularne atrakcje znajdują się w pobliżu Comfort Hotel Finnsnes?

    W pobliżu Comfort Hotel Finnsnes można zobaczyć: Port lotniczy Bardufoss.

Informacje o cenach i dostępności, które otrzymujemy od stron rezerwacyjnych, nieustannie się zmieniają. To oznacza, że oferta, którą znajdziesz na stronie rezerwacyjnej, nie zawsze będzie identyczna z odpowiadającą jej ofertą na trivago.

Popularne kategorie hoteli w Finnsnes

Kierunki podróży w pobliżu tego hotelu: Comfort Hotel Finnsnes