Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
Hotel La Palma
Hotel La Palma
Hotel La Palma

Dobrze wiedzieć

  • Taras z malowniczym widokiem na góry

    Zrelaksuj się na zacienionym drewnianym tarasie lub słonecznym tarasie zewnętrznym, oferującym spokojne widoki na otaczające góry Nebbio i okolicę.

  • Autentyczny korsykański zakątek w winnicy

    Doświadcz prawdziwej, rodzinnej atmosfery w sercu regionu winiarskiego Patrimonio, oferując cyfrowy detoks w pokojach celowo pozbawionych telewizorów.

  • Przestronne zakwaterowanie w stylu rodzinnym

    Odkryj duże pokoje czteroosobowe z nowoczesnymi łazienkami i prywatnymi balkonami, idealne dla grup zwiedzających północny krajobraz Korsyki.

  • Strategiczna brama do Saint-Florent

    Ciesz się spokojnym pobytem zaledwie 5 minut od tętniącego życiem portu Saint-Florent i 10 minut od zabytkowej wioski Nonza położonej na klifie.

  • Bezpieczny garaż dla rowerów i motocykli

    Skorzystaj z dedykowanego garażu na miejscu i strzeżonego magazynu, co czyni to miejsce preferowanym przystankiem dla rowerzystów i motocyklistów podróżujących po Cap Corse.

  • Domowa kuchnia korsykańska

    Skosztuj tradycyjnych lokalnych specjałów, takich jak bakłażany faszerowane serem brocciu, oraz domowych dżemów czy ciast serwowanych podczas obfitego śniadania w formie bufetu.

To podsumowanie zostało wygenerowane przez sztuczną inteligencję i nie zawsze jest w 100% dokładne.

Porównaj z podobnymi obiektami

Wybrany pobyt

  • Bezpłatne Wi-Fi
  • Parking
  • Klimatyzacja
Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny

Podobne obiekty

    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Basen
    • Parking
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Basen
    • Spa
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Parking
    • Przyjazny zwierzętom
    Zobacz ceny z 7 stron
    od330 zł
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Basen
    • Parking
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Basen
    • Spa
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Basen
    • Parking
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Basen
    • Parking
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Basen
    • Parking
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Parking
    • Klimatyzacja
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Basen
    • Klimatyzacja
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Basen
    • Spa
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Parking
    • Klimatyzacja
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny

Trendy cen

Na podstawie najniższych cen na trivago z ostatnich 30 dni
315 zł
160 zł
0 zł

Cz, 08.10.26

262 zł

Pt, 09.10.26

X

So, 10.10.26

262 zł

Nd, 11.10.26

285 zł

Pn, 12.10.26

X

Wt, 13.10.26

X

Śr, 14.10.26

315 zł

Cz, 15.10.26

285 zł

Pt, 16.10.26

X

So, 17.10.26

X

Nd, 18.10.26

315 zł

Pn, 19.10.26

284 zł

Wt, 20.10.26

X

Śr, 21.10.26

315 zł

Cz, 22.10.26

315 zł

Pt, 23.10.26

X

So, 24.10.26

X

Nd, 25.10.26

315 zł

Pn, 26.10.26

262 zł

Wt, 27.10.26

X

Śr, 28.10.26

315 zł

Cz, 29.10.26

X

Pt, 30.10.26

X

So, 31.10.26

X

Nd, 01.11.26

302 zł

Pn, 02.11.26

302 zł

Wt, 03.11.26

X

Śr, 04.11.26

X

Cz, 05.11.26

X

Pt, 06.11.26

X

So, 07.11.26

X

Nd, 08.11.26

302 zł

Pn, 09.11.26

302 zł

Wt, 10.11.26

X

Śr, 11.11.26

X

Cz, 12.11.26

X

Pt, 13.11.26

X

So, 14.11.26

X

Nd, 15.11.26

X

Pn, 16.11.26

279 zł

Wt, 17.11.26

X

Śr, 18.11.26

X

Cz, 19.11.26

X

Pt, 20.11.26

X

So, 21.11.26

X

Nd, 22.11.26

279 zł

Pn, 23.11.26

X

Wt, 24.11.26

X

Śr, 25.11.26

X

Cz, 26.11.26

X

Opinie

8,7
Znakomita
na podstawie 2427 ocen z najpopularniejszych 
stron

Podsumowanie opinii

Wygenerowane przez sztuczną inteligencję podsumowanie na podstawie 100+ opinii

Ten kameralny, rodzinny hotel to doskonały wybór dla par i turystów szukających spokojnego wypoczynku w przystępnej cenie. Dzięki doskonałej lokalizacji, z łatwością dotrzesz do urokliwego San Fiorenzo oraz pięknych plaż Saleccia i Lotu, co czyni go idealną bazą wypadową do zwiedzania regionu Cap Corse. Obiekt oferuje praktyczne udogodnienia, takie jak strzeżone pomieszczenie do przechowywania rowerów i duży parking, również dla motocykli. Goście niezmiennie chwalą uważny i przyjazny personel oraz obfite śniadania z domowymi korsykańskimi specjałami. Aby w pełni się zrelaksować, warto poprosić o pokój z małym balkonem, z którego można podziwiać spokojne otoczenie.

Najlepsze udogodnienia

  • Wi-Fi w lobby
  • Wi-Fi w pokojach
  • Parking
  • Klimatyzacja
  • Bar hotelowy

Wszystkie udogodnienia

Udogodnienia w obiekcie

  1. Hol/lobby
  2. Parking
  3. Taras
  4. Bar
  5. Pokoje dla niepalących
  6. Wi-Fi w lobby
  7. Bezpłatny Internet bezprzewodowy w miejscach publicznych
  8. Przechowalnia bagażu
  9. Wi-Fi
  10. Płatności bezgotówkowe
  11. Automat z napojami i przekąskami

Dla niepełnosprawnych

  1. Pokoje dla niepełnosprawnych

Udogodnienia w pokoju

  1. Otwierane okna
  2. Telewizja
  3. Klimatyzacja
  4. Mały salon
  5. Wi-Fi (pokój)
  6. Bezpłatne Wi-Fi w pokojach

Cechy hotelu

  1. Przyjazny rodzinie

Lokalizacja

Lieu dit Lustincone 20253, 20253, Patrimonio, Francja
Atrakcje
Strategiczna brama do Saint-Florent
Ciesz się spokojnym pobytem zaledwie 5 minut od tętniącego życiem portu Saint-Florent i 10 minut od zabytkowej wioski Nonza położonej na klifie.

Odległość od Hotel La Palma

:1.6 km

Fesch Museum:1.9 km

Odkryj pobliskie atrakcje

Informacje o obiekcie

Lieu dit Lustincone 20253, 20253, Patrimonio, Francja

Często zadawane pytania na temat Hotel La Palma

  • Czy w Hotel La Palma jest basen?

    Nie, Hotel La Palma nie ma w ofercie stref basenowych

  • Czy w Hotel La Palma są dozwolone zwierzęta?

    Nie, w Hotel La Palma nie są dozwolone zwierzęta.

  • Czy w Hotel La Palma jest dostępny parking?

    Tak, Hotel La Palma zapewnia Parking dla gości.

  • O której godzinie można się zameldować i wymeldować z Hotel La Palma?

    W obiekcie Hotel La Palma można się zameldować od: . Wymeldować trzeba się do .

  • Gdzie znajduje się Hotel La Palma?

    Hotel La Palma znajduje się na Lieu dit Lustincone 20253, 20253, Patrimonio, Francja.

Informacje o cenach i dostępności, które otrzymujemy od stron rezerwacyjnych, nieustannie się zmieniają. To oznacza, że oferta, którą znajdziesz na stronie rezerwacyjnej, nie zawsze będzie identyczna z odpowiadającą jej ofertą na trivago.

Hotels z wysoką oceną — Patrimonio

  • Hôtel Posta Vecchia
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
  • Popularny obiekt
    Ostella Spa & Resort
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
  • Popularny obiekt
    Sud Hôtel Restaurant
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
  • Hotel Bonaparte
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
  • Hotel Pietracap
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
  • Hôtel Continental
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
  • Hôtel Flor
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
  • Popularny obiekt
    Hôtel du Palais
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
  • Popularny obiekt
    Cors'Hotel
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny

Kierunki podróży w pobliżu tego hotelu: Hotel La Palma