od274 zł
Zobacz ceny z 8 stron
Hotel The Loom
Hotel The Loom
Hotel The Loom
Hotel The Loom
Hotel The Loom

Porównaj z podobnymi obiektami

Wybrany pobyt

  • Bezpłatne Wi-Fi
  • Przyjazny zwierzętom
  • Klimatyzacja
od274 zł
Zobacz ceny z 8 stron

Podobne obiekty

    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Parking
    • Przyjazny zwierzętom
    od185 zł
    Zobacz ceny z 15 stron
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Basen
    • Spa
    od326 zł
    Zobacz ceny z 15 stron
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Parking
    • Przyjazny zwierzętom
    od120 zł
    Zobacz ceny z 16 stron
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Basen
    • Spa
    od357 zł
    Zobacz ceny z 12 stron
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Parking
    • Przyjazny zwierzętom
    od130 zł
    Zobacz ceny z 13 stron
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Spa
    • Parking
    od273 zł
    Zobacz ceny z 15 stron
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Spa
    • Parking
    od154 zł
    Zobacz ceny z 2 stron
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Restauracja
    • Bar hotelowy
    od246 zł
    Zobacz ceny z 13 stron
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Parking
    • Przyjazny zwierzętom
    od139 zł
    Zobacz ceny z 16 stron
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Spa
    • Parking
    od309 zł
    Zobacz ceny z 9 stron
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Basen
    • Spa
    od520 zł
    Zobacz ceny z 12 stron

Trendy cen

Na podstawie najniższych cen na trivago z ostatnich 30 dni
621 zł
310 zł
0 zł

Mon, 14.09.26

461 zł

Tue, 15.09.26

427 zł

Wed, 16.09.26

413 zł

Thu, 17.09.26

501 zł

Fri, 18.09.26

493 zł

Sat, 19.09.26

365 zł

Sun, 20.09.26

303 zł

Mon, 21.09.26

434 zł

Tue, 22.09.26

580 zł

Wed, 23.09.26

400 zł

Thu, 24.09.26

411 zł

Fri, 25.09.26

609 zł

Sat, 26.09.26

X

Sun, 27.09.26

359 zł

Mon, 28.09.26

387 zł

Tue, 29.09.26

621 zł

Wed, 30.09.26

394 zł

Thu, 01.10.26

389 zł

Fri, 02.10.26

380 zł

Sat, 03.10.26

372 zł

Sun, 04.10.26

301 zł

Mon, 05.10.26

371 zł

Tue, 06.10.26

430 zł

Wed, 07.10.26

386 zł

Thu, 08.10.26

568 zł

Fri, 09.10.26

344 zł

Sat, 10.10.26

346 zł

Sun, 11.10.26

321 zł

Mon, 12.10.26

391 zł

Tue, 13.10.26

464 zł

Wed, 14.10.26

X

Thu, 15.10.26

379 zł

Fri, 16.10.26

354 zł

Sat, 17.10.26

615 zł

Sun, 18.10.26

306 zł

Mon, 19.10.26

347 zł

Tue, 20.10.26

476 zł

Wed, 21.10.26

405 zł

Thu, 22.10.26

542 zł

Fri, 23.10.26

384 zł

Sat, 24.10.26

408 zł

Sun, 25.10.26

307 zł

Mon, 26.10.26

326 zł

Tue, 27.10.26

506 zł

Wed, 28.10.26

350 zł

Thu, 29.10.26

366 zł

Fri, 30.10.26

384 zł

Sat, 31.10.26

366 zł

Opinie

9,4
Znakomity
na podstawie 3057 ocen z najpopularniejszych 
stron

Podsumowanie opinii

Wygenerowane przez sztuczną inteligencję podsumowanie na podstawie 600+ opinii

Ten hotel to wszechstronne centrum miejskie, które zadowoli zarówno turystów, pary, jak i podróżujących luksusowo, oferując nowoczesny i funkcjonalny design. Doskonała lokalizacja tuż obok tętniącego życiem kompleksu Manufaktura zapewnia natychmiastowy dostęp do sklepów, restauracji i rozrywki. Obiekt dysponuje relaksującą strefą spa, idealną do odprężenia po dniu pełnym zwiedzania. Goście niezmiennie chwalą wyjątkową pomocność i profesjonalizm personelu, a bufet śniadaniowy jest szczególnie doceniany za bogaty wybór i jakość. Aby w pełni oddać się przyjemnościom, warto odwiedzić bar na dachu, serwujący kreatywne koktajle i oferujący panoramiczne widoki.

Najlepsze udogodnienia

  • Wi-Fi w lobby
  • Wi-Fi w pokojach
  • Przyjazny zwierzętom
  • Klimatyzacja
  • Restauracja
  • Bar hotelowy

Wszystkie udogodnienia

Udogodnienia w obiekcie

  1. Centrum biznesowe
  2. Kawiarnia
  3. Winda
  4. Przyjazny zwierzętom
  5. Bar
  6. Sale konferencyjne
  7. Pokoje dla niepalących
  8. Restauracja
  9. Recepcja 24h
  10. Bar z przekąskami
  11. Obsługa pokojowa
  12. Dostęp do urządzenia fax-modem

Dla niepełnosprawnych

  1. Pokoje dla niepełnosprawnych
  2. Parking dla niepełnosprawnych

Zdrowie

  1. Sauna

Udogodnienia w pokoju

  1. Łazienka z prysznicem
  2. Suszarka do włosów
  3. Ogrzewanie
  4. Czajnik elektryczny
  5. Klimatyzacja
  6. Telewizja satelitarna
  7. Biurko
  8. Sejf w pokoju
  9. Telewizja kablowa
  10. Bezpłatne Wi-Fi w pokojach
  11. Telewizor z płaskim ekranem
  12. Gaśnica

Dla dzieci

  1. Posiłki dla dzieci

Lokalizacja

Ogrodowa 21, Łódź, 91-065, Polska

Odległość od Hotel The Loom

Pałac Izraela Poznańskiego w Łodzi:0.4 km

Muzeum Sztuki MS1:0.7 km

Sobór św. Aleksandra Newskiego:1.6 km

Łódź Fabryczna:1.9 km

:2.2 km

Stadion Miejski ŁKS im. Władysława Króla:2.5 km

Orientarium ZOO Łódź:3 km

Archikatedra Pw. Świętego Stanisława Kostki W Łodzi:3.4 km

Famuły Księży Młyn:3.6 km

Tablice Radegast:3.6 km

Biała Fabryka Geyera:3.8 km

Port Lotniczy Łódź Im. Władysława Reymonta:7.4 km

Odkryj pobliskie atrakcje

Informacje o obiekcie

Ogrodowa 21, Łódź, 91-065, Polska

Często zadawane pytania na temat Hotel The Loom

  • Czy w Hotel The Loom jest basen?

    Nie, Hotel The Loom nie ma w ofercie stref basenowych

  • Czy w Hotel The Loom są dozwolone zwierzęta?

    Tak, Hotel The Loom ma politykę dotyczącą zwierząt, która może się różnić w zależności od typu pokoju lub dostępności. Proszę skonsultować się bezpośrednio z hotelem, aby dowiedzieć się więcej o ich polityce dotyczącej zwierząt.

  • Czy w Hotel The Loom jest dostępny parking?

    Tak, Hotel The Loom zapewnia Parking dla niepełnosprawnych dla gości.

  • Gdzie znajduje się Hotel The Loom?

    Hotel The Loom znajduje się na Ogrodowa 21, 91-065, Łódź, Polska.

  • Jakie popularne atrakcje znajdują się w pobliżu Hotel The Loom?

Informacje o cenach i dostępności, które otrzymujemy od stron rezerwacyjnych, nieustannie się zmieniają. To oznacza, że oferta, którą znajdziesz na stronie rezerwacyjnej, nie zawsze będzie identyczna z odpowiadającą jej ofertą na trivago.

Hotels z wysoką oceną — Łódź

  • Ambasador Centrum
    od376 zł
    Zobacz ceny z 6 stron
  • Campanile PRIME - Lodz
    od173 zł
    Zobacz ceny z 15 stron
  • Hotel Tobaco
    od230 zł
    Zobacz ceny z 12 stron
  • Boutique Hotel's II Rewolucji
    od139 zł
    Zobacz ceny z 16 stron
  • Ambasador Premium
    od416 zł
    Zobacz ceny z 5 stron
  • Popularny obiekt
    Grand Hotel
    od520 zł
    Zobacz ceny z 12 stron
  • Popularny obiekt
    Focus Hotel Łódź
    od182 zł
    Zobacz ceny z 15 stron
  • Qubus Hotel Łódź
    od263 zł
    Zobacz ceny z 14 stron
  • Hotel Mazowiecki
    od175 zł
    Zobacz ceny z 4 stron

Kierunki podróży w pobliżu tego hotelu: Hotel The Loom