Porównujemy dane z wielu stron rezerwacyjnych, aby pomóc Ci znaleźć korzystną cenę…
Znalezione oferty pobytu: 0Przeszukane strony rezerwacyjne: 157

Hotele w Miami (Floryda, Stany Zjednoczone)

Hotele w Miami

Miami, Stany Zjednoczone — znajdź wyjątkowo tanie hotele. Przeszukaj ofert zakwaterowania, porównaj ceny i znajdź najtańsze hotele na stronie trivago

  • Miami — kompleksowe wyszukiwanie hoteli
  • Miami — znajdź tani hotel!
  • Zarezerwuj w świetnej cenie!

Miami – urlop na bagnach

Wczasy w Miami z pewnością będą inne, niż standardowe wyobrażenie wakacji. Ogromna metropolia, to coś więcej niż wspaniałe plaże i idealne warunki pogodowe. Wybierając się tam, z pewnością nie musisz się martwić o wybór miejsca do spania. W takim mieście jak Miami z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Od hoteli pięciogwiazdkowych, gdzie luksus i przepych aż przytłaczają, przez mniejsze lub większe hotele, pensjonaty aż po tanie hostele, gdzie cena za pokój jest niewielkim ułamkiem tej, którą trzeba uiścić w hotelu pięciogwiazdkowym. Sporo wspaniałych zabytków z okresu kolonizacji Ameryki wtopiło się w miejską bryłę tego wiecznie żyjącego miasta. Położone na Florydzie, znajduje się zaledwie kilka metrów nad poziomem morza. O ile tereny miasta są suche, to oddalając się w głąb lądu traficie na bagna Everglades. Ogromne połacie podmokłych terenów są domem dla tysięcy zwierząt, w tym ponad trzydziestu zagrożonych wyginięciem. Park narodowy, który obejmuje ponad 6 tysięcy km kwadratowych jest otwarty dla zwiedzających przez cały rok. Wybierając się na urlop do Miami warto rozważyć przyjazd w porze suchej. Słońce wtedy tak mocno nie praży jak latem i dodatkowo nie narażamy się na ciągłe przemakanie od subtropikalnych deszczy.

Miami – Magiczne Miasto rozwoju

Przez tysiące lat przed przybyciem Europejczyków, na terenach Florydy i dzisiejszego Miami, kwitło bogate życie tubylczych ludów. Plemię Taquesta budowało sporo osad, po których zostało wiele artefaktów, spotykanych po dziś, głównie na bagnach Everglades. Po przybyciu Hiszpanów, teren ten został włączony do hiszpańskiego imperium kolonialnego przez Pedro Menendeza. Rok później, na miejscu powstała misja. Powolny rozwój osady nie został zakłócony przez wojnę o niepodległość Stanów Zjednoczonych. Dopiero w 1836 roku został utworzony park miejski Fort Dallas, który dość szybko, ze względu na narastające konflikty, został przemieniony w bazę militarną. Miami jest jedynym wielkim miastem Ameryki, za którego powstaniem stała kobieta. Julia Tuttle namawiała inwestorów, by postawili linię kolejową ciągnącą się przez całą Florydę, aż do Miami. Osada oficjalnie stała się miastem w 1896 roku, z populacją wynoszącą zaledwie 300 osób. W ciągu 120 lat miasteczko przemieniło się w jedną z większych metropolii Ameryki, z liczbą mieszkańców dochodzącą do 5,5 miliona. Z tego powodu Miami jest nazywane Magicznym Miastem, gdyż odwiedzjący są zdania, że taki rozwój nie jest naturalny. Aby zaspokoić potrzeby wielkiego miasta, po drugiej wojnie światowej radykalnie zwiększyła się strefa usług, w tym związana z hotelarstwem. Liczne hotele powstawały jeden po drugim, a właściciele niewielkich lokali przerabiali je na hostele i pensjonaty. Wtedy też coraz więcej ludzi zaczęło się decydować na wczasy w Miami. Tanie noclegi, wspaniała przyroda i cudowny ocean gwarantowały spędzenie idealnego urlopu, co się nie zmieniło do dziś.

Miami na fali

Wakacje w Miami z pewnością wiążą się z pobytem na jednej z najpiękniejszych plaż Ameryki – Miami Beach. Silne fale zachęcają setki surferów z całego świata do przyjechania do tego pięknego i olśniewającego miasta. Jeśli urlop zamierzasz spędzić w stylu plażowym, to dobrym rozwiązaniem będzie rezerwacja pokoju w hotelu Congress Hotel South Beach, gdzie poza wspaniałymi pokojami na gości czeka prywatna plaża i olśniewające widoki z okna. Dzięki takiemu położeniu, z pewnością zaoszczędzicie sporo czasu, który normalnie musielibyście poświęcić na dojazd. Surfing można zacząć o świcie i kończyć o zmierzchu, a po całodniowym wysiłku wystarczy tylko przejść kilkadziesiąt metrów, aby dotrzeć do swojego pokoju. Jeśli na wczasy nie chcesz wydawać fortuny, to zdecydowanie rozejrzyj się po okolicy Miami Beach, w celu znalezienia jakiegoś taniego hostelu. Jest ich pełno wokół takich miejsc, a ceny z pewnością zadowolą każdego, kto nie ma zamiaru wydać dużych sum za kilka dni noclegu. Świetną alternatywą może też być hotel Hyatt Regency Miami, który położony w ścisłym centrum miasta pozwoli Ci odkrywać w łatwy sposób amerykańską rzeczywistość.

Miami – uwaga na krokodyle

Przyjeżdżając do Miami warto rozważyć wizytę na bagnach Everglades. Przepiękne, dziewicze mokradła rozciągające się po horyzont są domem dla tysięcy gatunków, w tym wielu endemicznych lub zagrożonych. Są wśród nich różne ptaki czy ssaki, ale najbardziej rozpoznawalnym, z pewności jest aligator amerykański. Ten prehistoryczny gad został wyparty ze swojego środowiska przez miejską dżunglę. Zamieszkujące park narodowy Everglades osobniki, często jednak nie zważają na zagrożenie, jakim jest wizyta na miejskich terenach i po prostu postanawiają się schłodzić w basenie czy oczku wodnym jednego z obywateli. Z tego powody, warto zachować szczególną ostrożność po zmroku, w trakcie spacerów w parkach i w pobliżu zbiorników wodnych. Niewielka uwaga zapewni wam bezpieczeństwo i pozwoli uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji w czasie urlopu. Jeśli natomiast wakacje chcecie spędzić na obserwacji tych wspaniałych gadów, to zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż szukanie ich na terenie miasta, będzie wejście do ich naturalnego środowiska, oczywiście z przewodnikiem. Dla tych, którzy bardziej niż plażę, pragną odwiedzić bagna, hotel Miccosukee Resort and Gaming będzie idealnym miejscem. Stosunkowo niskie ceny sprawią, że wczasy w Miami okażą się nawet tanie. Świetną cechą tego pięknego kompleksu jest fakt, iż leży on z dala od centrum miasta, a tuż pod parkiem Everglades. Nie ma znaczenia czy na wakacje w Miami wybierasz się dla pięknych chwil na plaży, czy raczej wolisz obserwować dziką naturę. To przepiękne miasto zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz i czego zapragniesz. Wystarczy tylko zabrać ze sobą na urlop odrobinę pozytywnego nastawienia, a z pewnością będą to niezapomniane wczasy.

Hotele — Miami

Następujące hotele mogą Cię również zainteresować...

Dzielnice miasta - Miami

Atrakcje w mieście/miejscu: Miami

Najpopularniejsze Kierunki

Więcej Popularnych Kierunków