Hotele w Saint-Tropez (Provence-Alpes-Côte d'Azur, Francja)

Ładowanie…

Hotele w Saint-Tropez

Saint-Tropez, Francja — znajdź wyjątkowo tanie hotele. Przeszukaj ofert zakwaterowania, porównaj ceny i znajdź najtańsze hotele na stronie trivago

  • Saint-Tropez — kompleksowe wyszukiwanie hoteli
  • Saint-Tropez — znajdź tani hotel!
  • Zarezerwuj w świetnej cenie!

Saint Tropez- raj celebrytów

Każda osoba interpretuje wakacje na swój własny sposób. Jedna osoba myśląc o urlopie wyobraża sobie błogi relaks, luksus hotelowego zakwaterowania oraz niezliczone godziny dobrej zabawy. Innej osobie, do maksimum satysfakcji wystarczy spędzenie weekendu w doborowym towarzystwie. Zarówno jeden, jak i drugi sposób spędzenia wakacji możliwy jest do osiągnięcia w Saint Tropez. Saint Tropez jest miejscowością znajdującą się we Francji, konkretniej na samym jego południu, czyli na Lazurowym Wybrzeżu. Każdy z nas chyba kojarzy tę nazwę. Jest to bez wątpienia jeden z bardziej rozpoznawalnych miejsc na całym globie, jeżeli chodzi o światową turystykę. Na swoją wysoką pozycję w turystycznym światku Saint Tropez oczywiście musiało sobie zasłużyć. Składa się na to masa czynników, które czynią to miejsce specjalnym. Wszyscy urlopowicze, którzy zdecydują się odwiedzić to miejsce będą zachwyceni jakością noclegu jaki tutaj uświadczą. Zarówno luksusowe hotele jak i tańsze hostele oferują swoim klientom najwyższej klasy atrakcje, które z przyjemnością będą wspominane po powrocie do domu. Saint Tropez mimo wysokiej rangi jest miejscem, do którego mogą jechać osoby z mniej zasobnym portfelem, ponieważ oprócz drogich hoteli znajdziemy tańsze opcje, jak choćby pensjonaty, które cieszą się bardzo dużą popularnością wśród turystów.

Francuskie piękno

Mimo, iż wakacje w Saint Tropez kojarzone jest głównie z nocnym życiem oraz godzinami przeleżanymi na plaży, to nie należy zapominać o nieco innych, bardziej estetycznych atrakcjach. Pasjonaci zwiedzania znajdą tutaj również coś dla siebie. Jedną z bardziej popularnych atrakcji jest kojarzona na całym świecie cytadela w Saint Tropez. Cytadela ta została zbudowana w dosyć burzliwym okresie w historii miasta, czyli na przełomie XVI i XVII wieku. W tamtym czasie w Saint Tropez praktycznie cały czas prowadzone były działania zbrojne spowodowane licznymi atakami ze strony piratów lub korsarzy. Wewnątrz cytadeli obecnie znajduje się muzeum, który zobrazuje przebieg historii oraz cały dobytek kulturowy tamtego obszaru. Dzięki swojemu położeniu jest to najprawdopodobniej najlepsze miejsce do obserwacji miasta, albowiem widać z niego całą panoramę, wraz z licznymi hostelami oraz bogato zdobionymi hotelami Le Mandala . Dla turystów, którzy uważają siebie za entuzjastów malarstwa szczególnie atrakcyjny może wydać się pobyt w muzeum w Anunciation. Jest to miejsce po brzegi wypełnione przepięknymi obrazami wielu znanych artystów, którzy odcisnęli swoje piętno w historii malarstwa. Oprócz punktów stricte przeznaczonych do zwiedzania każdy z nas powinien przejść się ciasnymi uliczkami miasta. Niesamowitym uczuciem jest zobaczenie z bliska mających po kilkaset lat kwater, które idealnie oddają klimat, który panuje w tej starej, nadmorskiej mieścinie. Wyjeżdżając do Saint Tropez należy pamiętać o wielkości tej mieściny. Poza sezonem mieszka tutaj niewiele ponad 6000 mieszkańców, dlatego dogłębne zapoznanie się z większością turystycznych atrakcji nie zajmie więcej niż kilkanaście godzin. Są jednak atrakcje, na które potrzeba znacznie więcej czasu niż kilka godzin.

Bezkres zabawy

To, co większość urlopowiczów ceni sobie w Saint Tropez, to niekończące się warianty w przypadku czysto rozrywkowym. Zabawa stoi tutaj na pierwszym miejscu, zarówno dla młodszych jak i starszych osób. Lwia część hoteli De Paris Saint Tropez posiada w swojej ofercie spa, w którym każdy będzie mógł się zrelaksować oraz odciąć się od świata doczesnego. Ci, którzy zdecydują się na tańszą formę noclegu, jak hotele, czy pensjonaty nie pożałują. Otóż, w Saint Tropez wszystko wydaje się być piękniejsze i bardziej luksusowe, a sam przyjazd do tej miejscowości nie powinien ograniczyć się do wylegiwania w hotelowym łóżku. Prawdziwa przyjemność rozpoczyna się od przybycia na plażę. Najpopularniejszą z nich jest Plage de Pampelonne, która do zaoferowania ma ciągnący się przez ponad 5 kilometrów piaszczysty szlak, który zachwyci każdego turystę. Inną atrakcją owej plaży są bez wątpienia osoby, które będzie nam dane tam poznać. Albowiem Saint Tropez jest miejscem wakacyjnych wariacji wielu tuz, które znamy tylko z kolorowego ekranu. Urlop spędzali tutaj między innymi Elton John, Beyonce, Cristiano Ronaldo czy Leonardo DiCaprio. Nie oznacza to jednak, że jest to tylko, i wyłącznie miejsce dla sław. Jest wiele czynności, które nie wymagają dużego wkładu finansowego. Saint Tropez zostanie wspaniale zapamiętane przez fanów sportów wodnych. Można tu uprawiać praktycznie wszystkie dyscypliny sportu, i nie tylko te, które będą związane z wodą. Bez wątpienia dużą liczbę turystów przyciąga stosunkowo tani windsurfing oraz kitesurfing. Możliwe jest również wypożyczenie motorówki, bądź skorzystanie z jachtu.

Niezapomniane chwile

Saint Tropez oferuje turystom to, czego nie może zaoferować praktycznie żaden inny kurort. Tutaj każdy szary człowiek może przez chwilę poczuć się jak celebryta, wtapiając się w tłum licznych gwiazd oraz paparazzi. Chcąc tutaj przylecieć należy pamiętać o środkach dojazdu. Przyjazd za pomocą samochodu nie jest najlepszą z możliwych opcji, albowiem miasteczko ze względu na mały rozmiar oraz ogromną liczbę turystów jest często zakorkowane i dojazd do hostelu bądź hotelu Les Palmiers może być utrudniony. Najlepszym wyborem byłby dojazd taksówką, bądź tańszym autobusem. Przed przyjazdem należy pamiętać o wyborze noclegu. Mimo bogatej oferty hotelowej, Saint Tropez jest raczej miasteczkiem wakacyjnym, w którym sezon trwa tylko kilka miesięcy. Dlatego wcześniej należy upewnić się czy zakwaterowanie w naszym noclegu jest dostępne oraz jak wygląda jego cena. W zależności od pory sezonu pokoje są tańsze, bądź droższe. Najbardziej niezapomniane najpewniej będą weekendy, które są jedną wielką imprezą, podczas której można poznać masę nowych, ciekawych ludzi, często nawet gwiazd światowego formatu. Tak czy inaczej, urlop to czas, w którym na pierwszym miejscu powinna stać dobra zabawa, której w Saint Tropez nikomu nie zabraknie.

Hotele — Saint-Tropez

Następujące hotele mogą Cię również zainteresować...

Dzielnice miasta - Saint-Tropez

Atrakcje w mieście/miejscu: Saint-Tropez

Najpopularniejsze Kierunki

Więcej Popularnych Kierunków