Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
  • Sypialnia
  • Łazienka

1 / 50

Empress Hotel La Jolla — informacje

  • Bliskość La Jolla Cove

    Wystarczy pięć minut spacerem, aby dotrzeć do piaskowcowych klifów i miejsc, w których można obserwować foki w La Jolla Cove.

  • Włoska restauracja Manhattan na miejscu

    Zjedz posiłek w restauracji Manhattan, gdzie skosztujesz autentycznej włoskiej kuchni przy dźwiękach muzyki fortepianowej na żywo.

  • Niestabilne połączenie Wi-Fi

    Goście często zgłaszają problemy z zasięgiem lub wolne działanie internetu wewnątrz pokoi.

  • Przestronne apartamenty

    Zarezerwuj apartament o wyższym standardzie, aby korzystać z wanny z hydromasażem, barku oraz oddzielnej części dziennej.

  • Dostęp do dedykowanej usługi konsjerża

    Skorzystaj z pomocy zespołu w recepcji, aby uzyskać spersonalizowane rekomendacje dotyczące lokalnych galerii, butików i atrakcji na wybrzeżu.

  • Pokoje przyjazne zwierzętom

    Zatrzymaj się ze swoim pupilem w wyznaczonych pokojach, które znajdują się na drugim piętrze obiektu.

  • Wystrój w starszym stylu

    Budynek hotelu oraz wyposażenie pokoi utrzymane są w starszej estetyce, która dla niektórych osób może wydawać się nieco przestarzała.

  • Ograniczona prywatność w łazienkach

    Niektóre łazienki w pokojach wyposażone są w żaluzjowe lub ażurowe drzwi, które nie zapewniają pełnej izolacji dźwiękowej ani wizualnej.

Trzygwiazdkowy hotel Empress Hotel La Jolla znajduje się w miejscowości La Jolla Village, zaledwie kilka kroków od zatoki La Jolla Cove. Obiekt położony jest w odległości krótkiego spaceru od lokalnych sklepów i galerii. Na miejscu znajduje się restauracja Manhattan Restaurant z muzyką na żywo, a pokoje wyposażone są w wanny z hydromasażem. Goście mogą również korzystać ze sprzętu plażowego. Hotel oferuje zakwaterowanie przyjazne zwierzętom. Obiekt może poszczycić się oceną 8,9 na podstawie ponad 3000 opinii, w których goście szczególnie chwalą atmosferę, lokalizację oraz ofertę zajęć.

To podsumowanie zostało wygenerowane przez sztuczną inteligencję i nie zawsze jest w 100% dokładne.

Porównaj z podobnymi obiektami

Wybrany pobyt

  • Bezpłatne Wi-Fi
  • Parking
  • Przyjazny zwierzętom
Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny

Podobne obiekty

    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Basen
    • Parking
    Zobacz ceny z 10 stron
    od561 zł
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Basen
    • Przyjazny zwierzętom
    Zobacz ceny z 11 stron
    od551 zł
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Basen
    • Spa
    Zobacz ceny z 14 stron
    od810 zł
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Basen
    • Spa
    Zobacz ceny z 12 stron
    od772 zł
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Basen
    • Klimatyzacja
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Spa
    • Klimatyzacja
    Zobacz ceny z 10 stron
    od1899 zł
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Basen
    • Klimatyzacja
    Zobacz ceny z 10 stron
    od589 zł
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Klimatyzacja
    Zobacz ceny z 12 stron
    od559 zł
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Basen
    • Parking
    Zobacz ceny z 13 stron
    od981 zł
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Basen
    Zobacz ceny z 8 stron
    od375 zł
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Basen
    • Spa
    Zobacz ceny z 9 stron
    od1031 zł

Trendy cen

Na podstawie najniższych cen na trivago z ostatnich 30 dni
824 zł
410 zł
0 zł

Pn, 02.11.26

X

Wt, 03.11.26

X

Śr, 04.11.26

X

Cz, 05.11.26

X

Pt, 06.11.26

X

So, 07.11.26

X

Nd, 08.11.26

824 zł

Pn, 09.11.26

X

Wt, 10.11.26

X

Śr, 11.11.26

X

Cz, 12.11.26

X

Pt, 13.11.26

X

So, 14.11.26

X

Nd, 15.11.26

X

Pn, 16.11.26

X

Wt, 17.11.26

X

Śr, 18.11.26

X

Cz, 19.11.26

X

Pt, 20.11.26

X

So, 21.11.26

X

Nd, 22.11.26

X

Pn, 23.11.26

X

Wt, 24.11.26

X

Śr, 25.11.26

X

Cz, 26.11.26

X

Pt, 27.11.26

X

So, 28.11.26

X

Nd, 29.11.26

X

Pn, 30.11.26

X

Wt, 01.12.26

X

Śr, 02.12.26

X

Cz, 03.12.26

X

Pt, 04.12.26

X

So, 05.12.26

X

Nd, 06.12.26

X

Pn, 07.12.26

X

Wt, 08.12.26

X

Śr, 09.12.26

X

Cz, 10.12.26

X

Pt, 11.12.26

X

So, 12.12.26

X

Nd, 13.12.26

X

Pn, 14.12.26

X

Wt, 15.12.26

X

Śr, 16.12.26

X

Cz, 17.12.26

X

Pt, 18.12.26

X

So, 19.12.26

X

Nd, 20.12.26

X

Pn, 21.12.26

X

Wt, 22.12.26

X

Śr, 23.12.26

X

Cz, 24.12.26

X

Pt, 25.12.26

X

So, 26.12.26

X

Nd, 27.12.26

X

Pn, 28.12.26

X

Wt, 29.12.26

X

Śr, 30.12.26

X

Cz, 31.12.26

X

Pt, 01.01.27

X

So, 02.01.27

X

Opinie

8,9
Znakomita
na podstawie 3354 ocen z najpopularniejszych 
stron
stron

Podsumowanie opinii

Wygenerowane przez sztuczną inteligencję podsumowanie na podstawie 900+ opinii

Centralny nadmorski azyl dla podróżnych ceniących wygodę.


Ten obiekt stanowi przyjazną bazę wypadową dla turyści oraz par, które cenią sobie spokojną, domową atmosferę. Hotel znajduje się zaledwie kilka kroków od słynnej zatoki La Jolla Cove i oferuje praktyczne udogodnienia na miejscu, takie jak centrum fitness oraz pralnia. Goście często chwalą oddany zespół za wyjątkową obsługę, a osoby poszukujące dodatkowego komfortu powinny rozważyć rezerwację nieskazitelnych, wygodnych apartamentów, aby zapewnić sobie bardziej regenerujący pobyt.



Niektórzy goście wspomnieli o: ograniczonym wyborze śniadań, niewielkim centrum fitness, sporadycznych pracach konserwacyjnych windy.

Ocena powyżej średniej w tym mieście: La Jolla

Opinie gości

Znakomita62%
Bardzo dobra15%
Dobra14%
Zadowalająca5%
Kiepska4%

Najlepsze udogodnienia

  • Wi-Fi w lobby
  • Wi-Fi w pokojach
  • Parking
  • Przyjazny zwierzętom
  • Klimatyzacja
  • Restauracja
  • Bar hotelowy
  • Fitness

Wszystkie udogodnienia

Udogodnienia w obiekcie

  1. Centrum biznesowe
  2. Ekspresowe zameldowanie/wymeldowanie
  3. Winda
  4. Siłownia

Dla niepełnosprawnych

  1. Pokoje dla niepełnosprawnych
  2. Obiekt przyjazny dla osób niepełnosprawnych
  3. Parking dla niepełnosprawnych

Udogodnienia w pokoju

  1. Żelazko
  2. Telewizja
  3. Suszarka do włosów
  4. Ogrzewanie

Sport

  1. Pole golfowe
  2. Zdrowy tryb życia
  3. Szlaki turystyczne
  4. Nurkowanie

Cechy hotelu

  1. Przyjazny rodzinie

Motyw/rodzaj hotelu

  1. Hotel przyjazny środowisku
  2. Hotel butikowy

Lokalizacja

Odległość od Empress Hotel La Jolla

La Jolla:0.5 km

Nobel Drive:4.9 km

Black's Beach:6.4 km

Pechanga Arena:11.6 km

Old Town:12.3 km

Whaley House Museum:12.7 km

San Diego International Airport:14.7 km

Snapdragon Stadium:15.8 km

San Diego Zoo:16.8 km

Star of India:16.8 km

USS Midway Museum:17.3 km

San Diego Convention Center:18.7 km

Odkryj pobliskie atrakcje

Informacje o obiekcie

7766 Fay Ave, La Jolla, 92037, Stany Zjednoczone

Często zadawane pytania na temat Empress Hotel La Jolla

  • Czy w Empress Hotel La Jolla jest basen?

    Nie, Empress Hotel La Jolla nie ma w ofercie stref basenowych

  • Czy w Empress Hotel La Jolla są dozwolone zwierzęta?

    Tak, Empress Hotel La Jolla ma politykę dotyczącą zwierząt, która może się różnić w zależności od typu pokoju lub dostępności. Proszę skonsultować się bezpośrednio z hotelem, aby dowiedzieć się więcej o ich polityce dotyczącej zwierząt.

  • Czy w Empress Hotel La Jolla jest dostępny parking?

    Tak, Empress Hotel La Jolla zapewnia Parking, Parking dla niepełnosprawnych dla gości.

  • O której godzinie można się zameldować i wymeldować z Empress Hotel La Jolla?

    W obiekcie Empress Hotel La Jolla można się zameldować od: . Wymeldować trzeba się do .

  • Gdzie znajduje się Empress Hotel La Jolla?

    Empress Hotel La Jolla znajduje się na 7766 Fay Ave, 92037, La Jolla, Stany Zjednoczone.

Informacje o cenach i dostępności, które otrzymujemy od stron rezerwacyjnych, nieustannie się zmieniają. To oznacza, że oferta, którą znajdziesz na stronie rezerwacyjnej, nie zawsze będzie identyczna z odpowiadającą jej ofertą na trivago.

Hotels z wysoką oceną — La Jolla

  • Residence Inn San Diego La Jolla
    Zobacz ceny z 11 stron
    od1017 zł
  • Empress Hotel La Jolla
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
  • The Shoal La Jolla Beach
    Zobacz ceny z 12 stron
    od604 zł
  • The Lodge at Torrey Pines
    Zobacz ceny z 12 stron
    od2303 zł
  • Cormorant Boutique Hotel
    Zobacz ceny z 12 stron
    od1022 zł
  • Pantai Inn
    Zobacz ceny z 10 stron
    od1899 zł
  • Grande Colonial
    Zobacz ceny z 11 stron
    od1529 zł

Kierunki podróży w pobliżu tego hotelu: Empress Hotel La Jolla