Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
  • Sypialnia
  • Łazienka

1 / 18

Intercity Campinas — informacje

  • Basen na dachu ogrzewany energią słoneczną

    Popływaj w podwyższonym basenie zewnętrznym, który jest ogrzewany energią słoneczną i oferuje jeden z najbardziej rozległych panoramicznych widoków na panoramę Campinas.

  • Śródziemnomorska kuchnia w Opera Morena

    Delektuj się specjalistyczną kuchnią śródziemnomorską i autorskimi koktajlami w hotelowej restauracji, która oferuje również przytulny kominek na chłodniejsze wieczory.

  • Piętro dedykowane wydarzeniom firmowym

    Skorzystaj ze specjalnego piętra biznesowego, które oferuje sześć wszechstronnych sal konferencyjnych i audytorium na 80 miejsc, wspierane przez profesjonalny personel eventowy.

  • Dostęp do centrum Campinas

    Zwiedzaj centrum miasta z dogodnej bazy, zaledwie 500 metrów od stadionu Moisés Lucarelli i krótkim, 14-minutowym spacerem do Muzeum Historii Naturalnej.

  • Bezpośrednie połączenie z lotniskiem

    Ciesz się wygodą lokalizacji zaledwie 50 metrów od przystanku Lirabus, zapewniającego bezpośrednie połączenia transportowe do Viracopos i Guarulhos.

  • Inteligentna rozrywka w pokojach superior

    Odkryj ulepszone zakwaterowanie z dużymi telewizorami smart i zintegrowanymi biurkami, idealne zarówno do zadań służbowych, jak i relaksu przy streamingu.

Czterogwiazdkowy Intercity Campinas to hotel, którego wystrój inspirowany jest twórczością brazylijskiego kompozytora Carlosa Gomesa. Obiekt oferuje basen na dachu z widokiem na miasto oraz restaurację Opera Morena, serwującą dania kuchni współczesnej i śródziemnomorskiej. Na śniadanie goście mogą zamówić omlety i tapioki przygotowywane na życzenie, a pokoje wyposażone są w telewizory typu smart oraz ekspresy do kawy na kapsułki. Przystanek Lirabus znajduje się 50 metrów od hotelu i zapewnia bezpośredni dojazd na lotniska Viracopos, Guarulhos oraz Congonhas. Hotel posiada ocenę 8,0 na podstawie ponad 5000 opinii, a goście szczególnie pozytywnie oceniają ogólne wrażenia z pobytu, lokalizację oraz czystość.

To podsumowanie zostało wygenerowane przez sztuczną inteligencję i nie zawsze jest w 100% dokładne.

Porównaj z podobnymi obiektami

Wybrany pobyt

  • Bezpłatne Wi-Fi
  • Basen
  • Parking
Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny

Podobne obiekty

    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Basen
    • Parking
    Zobacz ceny z 8 stron
    od321 zł
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Parking
    • Klimatyzacja
    Zobacz ceny z 11 stron
    od266 zł
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Spa
    • Parking
    Zobacz ceny z 13 stron
    od149 zł

Opinie

8,3
Bardzo dobra
na podstawie 4836 ocen z najpopularniejszych 
stron
stron

Podsumowanie opinii

Wygenerowane przez sztuczną inteligencję podsumowanie na podstawie 600+ opinii

Ten hotel to wszechstronne centrum miejskie, idealne dla podróżujących służbowo i turystów poszukujących wygody i dobrej jakości. Jego centralna lokalizacja w Campinas zapewnia doskonały dostęp do miasta i głównych autostrad, w tym szybką trasę do lotniska Viracopos. Obiekt oferuje dobrze wyposażone sale konferencyjne i ogólnie niezawodne Wi-Fi, zaspokajając potrzeby profesjonalistów. Goście konsekwentnie chwalą uważny i profesjonalny zespół recepcji oraz pyszne śniadanie w formie bufetu, oferujące szeroki wybór świeżych produktów oraz omlety i tapioki przygotowywane na zamówienie. Aby zapewnić sobie spokojniejszy pobyt, warto poprosić o pokój z dala od ulicy.

Ocena powyżej średniej w tym mieście: Campinas

Opinie gości

Znakomita26%
Bardzo dobra40%
Dobra20%
Zadowalająca10%
Kiepska4%

Najlepsze udogodnienia

  • Wi-Fi w lobby
  • Wi-Fi w pokojach
  • Basen
  • Parking
  • Przyjazny zwierzętom
  • Klimatyzacja
  • Restauracja
  • Bar hotelowy
  • Fitness

Wszystkie udogodnienia

Zdrowie

  1. Łaźnia parowa
  2. Solarium

Udogodnienia w obiekcie

  1. Hol/lobby
  2. Ekspresowe zameldowanie/wymeldowanie
  3. Winda
  4. Siłownia

Dla niepełnosprawnych

  1. Pokoje dla niepełnosprawnych
  2. Obiekt przyjazny dla osób niepełnosprawnych
  3. Dostęp dla niepełnosprawnych (łazienka)
  4. Parking dla niepełnosprawnych

Udogodnienia w pokoju

  1. Łazienka z prysznicem
  2. Żelazko
  3. Otwierane okna
  4. Telewizja

Sport

  1. Zdrowy tryb życia

Cechy hotelu

  1. Przyjazny rodzinie

Lokalizacja

Ave. Francisco, Av. Aquidabã, 400, 13026-510, Campinas, Brazylia
Atrakcje
Dostęp do centrum Campinas
Zwiedzaj centrum miasta z dogodnej bazy, zaledwie 500 metrów od stadionu Moisés Lucarelli i krótkim, 14-minutowym spacerem do Muzeum Historii Naturalnej.

Odległość od Intercity Campinas

Campinas:0.8 km

Governador André Franco Montoro International Airport Of Cumbica/Guarulhos/São Paulo:83.4 km

Informacje o obiekcie

Ave. Francisco, Av. Aquidabã, 400, 13026-510, Campinas, Brazylia

Często zadawane pytania na temat Intercity Campinas

  • Czy w Intercity Campinas jest basen?

    Tak, Intercity Campinas posiada w ofercie 2 strefy basenowe.

  • Czy w Intercity Campinas są dozwolone zwierzęta?

    Tak, Intercity Campinas ma politykę dotyczącą zwierząt, która może się różnić w zależności od typu pokoju lub dostępności. Proszę skonsultować się bezpośrednio z hotelem, aby dowiedzieć się więcej o ich polityce dotyczącej zwierząt.

  • Czy w Intercity Campinas jest dostępny parking?

    Tak, Intercity Campinas zapewnia Parking, Parking dla niepełnosprawnych dla gości.

  • O której godzinie można się zameldować i wymeldować z Intercity Campinas?

    W obiekcie Intercity Campinas można się zameldować od: . Wymeldować trzeba się do .

  • Gdzie znajduje się Intercity Campinas?

    Intercity Campinas znajduje się na Ave. Francisco, Av. Aquidabã, 400, 13026-510, Campinas, Brazylia.

Informacje o cenach i dostępności, które otrzymujemy od stron rezerwacyjnych, nieustannie się zmieniają. To oznacza, że oferta, którą znajdziesz na stronie rezerwacyjnej, nie zawsze będzie identyczna z odpowiadającą jej ofertą na trivago.

Hotels z wysoką oceną — Campinas

  • Fenix Hotel Campinas
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
  • Intercity Campinas
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
  • Meliá Campinas
    Zobacz ceny z 8 stron
    od321 zł
  • Hotel Esplanada
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
  • Hotel Castro Mendes
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
  • Hotel Premium Campinas
    Zobacz ceny z 12 stron
    od397 zł
  • Dan Inn Campinas Anhanguera
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
  • Leon Park Hotel e Convenções
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
  • Cassino Tower Hotel Campinas
    Zobacz ceny z 11 stron
    od206 zł

Popularne kategorie hoteli w Campinas

Kierunki podróży w pobliżu tego hotelu: Intercity Campinas