Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
  • Sypialnia
  • Łazienka

1 / 91

Hotel Pupetto — informacje

  • Autentyczny piec do pizzy opalany drewnem

    Skosztuj słynnych pizz, takich jak specjalność z kremem z cukinii i chipsami, serwowanych na panoramicznym tarasie zacienionym bujnymi, kwitnącymi pnączami.

  • Śniadanie w śródziemnomorskim ogrodzie

    Rozpocznij poranek od pełnej obsługi baristy i różnorodnego bufetu na tarasie otoczonym tętniącymi życiem bugenwillami i drzewami cytrynowymi.

  • Tradycyjna gościnność Amalfi

    Zanurz się w ciepłej atmosferze utrzymywanej przez tę samą rodzinę od trzech pokoleń. Otrzymasz spersonalizowane porady dotyczące lokalnych wędrówek i promów.

  • Dedykowana usługa bagażowego

    Ciesz się płynnym przybyciem, ponieważ profesjonalni bagażowi zajmą się słynnymi schodami Positano, transportując Twoje torby bezpośrednio z promu lub drogi.

Hotel Pupetto to trzygwiazdkowy hotel położony przy plaży Fornillo w Positano, oferujący bezpośredni dostęp do zacisznego wybrzeża. Goście mogą dojść do centrum Positano nadmorską ścieżką w 10 minut. Hotel dysponuje restauracją słynącą z owoców morza i pizzy z pieca opalanego drewnem, a także spokojnym ogrodem i tarasami. Wiele pokoi posiada prywatne balkony z widokiem na morze. Dostępna jest bezpłatna usługa bagażowego. Hotel uzyskał ocenę 9,3 na podstawie ponad 3000 opinii, a goście szczególnie chwalą atmosferę, wrażenia z pobytu oraz śniadania.

To podsumowanie zostało wygenerowane przez sztuczną inteligencję i nie zawsze jest w 100% dokładne.

Porównaj z podobnymi obiektami

Wybrany pobyt

  • Bezpłatne Wi-Fi
  • Parking
  • Klimatyzacja
Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny

Podobne obiekty

    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Basen
    • Parking
    Zobacz ceny z 12 stron
    od784 zł
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Basen
    • Spa
    Zobacz ceny z 12 stron
    od2713 zł
    • Bezpłatne Wi-Fi
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Parking
    • Klimatyzacja
    Zobacz ceny z 13 stron
    od280 zł
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Parking
    • Przyjazny zwierzętom
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
    • Parking
    • Przyjazny zwierzętom
    • Klimatyzacja
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Parking
    • Klimatyzacja
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Klimatyzacja
    • Restauracja
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Parking
    • Klimatyzacja
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Basen
    • Parking
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Spa
    • Parking
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny

Trendy cen

Na podstawie najniższych cen na trivago z ostatnich 30 dni
1791 zł
895 zł
0 zł

So, 24.10.26

1267 zł

Nd, 25.10.26

1208 zł

Pn, 26.10.26

904 zł

Wt, 27.10.26

1104 zł

Śr, 28.10.26

1791 zł

Cz, 29.10.26

X

Pt, 30.10.26

X

So, 31.10.26

X

Nd, 01.11.26

X

Pn, 02.11.26

X

Wt, 03.11.26

X

Śr, 04.11.26

X

Cz, 05.11.26

X

Pt, 06.11.26

X

So, 07.11.26

X

Nd, 08.11.26

X

Pn, 09.11.26

X

Wt, 10.11.26

X

Śr, 11.11.26

X

Cz, 12.11.26

X

Pt, 13.11.26

X

So, 14.11.26

X

Nd, 15.11.26

X

Pn, 16.11.26

X

Wt, 17.11.26

X

Śr, 18.11.26

X

Cz, 19.11.26

X

Pt, 20.11.26

X

So, 21.11.26

X

Nd, 22.11.26

X

Pn, 23.11.26

X

Wt, 24.11.26

X

Śr, 25.11.26

X

Cz, 26.11.26

X

Pt, 27.11.26

X

So, 28.11.26

X

Nd, 29.11.26

X

Pn, 30.11.26

X

Wt, 01.12.26

X

Śr, 02.12.26

X

Cz, 03.12.26

X

Pt, 04.12.26

X

So, 05.12.26

X

Nd, 06.12.26

X

Pn, 07.12.26

X

Wt, 08.12.26

X

Śr, 09.12.26

X

Cz, 10.12.26

X

Pt, 11.12.26

X

Opinie

9,3
Znakomita
na podstawie 3176 ocen z najpopularniejszych 
stron
stron

Podsumowanie opinii

Wygenerowane przez sztuczną inteligencję podsumowanie na podstawie 1000+ opinii

Ten urokliwy, rodzinny obiekt to idealne miejsce dla par i turystów szukających spokojnego wypoczynku w przystępnej cenie w Positano. Hotel szczyci się malowniczą i spokojną lokalizacją bezpośrednio przy plaży Fornillo, oferując mniej zatłoczone wrażenia niż w centrum miasta. Goście mogą korzystać z udogodnień prywatnego klubu plażowego i orzeźwiającego basenu. Personel niezmiennie zbiera wysokie pochwały za swoją życzliwą i troskliwą obsługę, która doskonale uzupełnia wyśmienite doznania kulinarne, zwłaszcza świeże owoce morza i pizzę z pieca opalanego drewnem. Aby w pełni cieszyć się pobytem, warto rozważyć pokoje z balkonami i widokiem na morze, aby zanurzyć się w kojących dźwiękach fal.

Ocena powyżej średniej w tym mieście: Positano

Opinie gości

Znakomita85%
Bardzo dobra12%
Dobra2%
Zadowalająca0%
Kiepska1%

Najlepsze udogodnienia

  • Wi-Fi w lobby
  • Wi-Fi w pokojach
  • Parking
  • Klimatyzacja
  • Restauracja
  • Bar hotelowy

Wszystkie udogodnienia

Udogodnienia w obiekcie

  1. Kawiarnia
  2. Hol/lobby
  3. Ekspresowe zameldowanie/wymeldowanie
  4. Winda

Dla dzieci

  1. Łóżeczko
  2. Opieka nad dziećmi
  3. Posiłki dla dzieci

Zdrowie

  1. Masaż
  2. Solarium

Udogodnienia w pokoju

  1. Wanna
  2. Łazienka z prysznicem
  3. Żelazko
  4. Otwierane okna

Sport

  1. Surfing
  2. Szlaki turystyczne
  3. Joga
  4. Nurkowanie z rurką

Cechy hotelu

  1. Przyjazny rodzinie

Lokalizacja

Via Fornillo, 37, 84017, Positano, Włochy

Odległość od Hotel Pupetto

Positano:0.3 km

Lupanar (Brothel):13.8 km

Amphitheatre Of Pompeii:13.9 km

Dom Fauna:13.9 km

Pompeii:13.9 km

House Of The Vettii:14 km

Villa Of The Mysteries:14.1 km

Naples International Airport:33 km

Odkryj pobliskie atrakcje

Informacje o obiekcie

Via Fornillo, 37, 84017, Positano, Włochy

Często zadawane pytania na temat Hotel Pupetto

  • Czy w Hotel Pupetto jest basen?

    Nie, Hotel Pupetto nie ma w ofercie stref basenowych

  • Czy w Hotel Pupetto są dozwolone zwierzęta?

    Nie, w Hotel Pupetto nie są dozwolone zwierzęta.

  • Czy w Hotel Pupetto jest dostępny parking?

    Tak, Hotel Pupetto zapewnia Parking dla gości.

  • O której godzinie można się zameldować i wymeldować z Hotel Pupetto?

    W obiekcie Hotel Pupetto można się zameldować od: . Wymeldować trzeba się do .

  • Gdzie znajduje się Hotel Pupetto?

    Hotel Pupetto znajduje się na Via Fornillo, 37, 84017, Positano, Włochy.

Informacje o cenach i dostępności, które otrzymujemy od stron rezerwacyjnych, nieustannie się zmieniają. To oznacza, że oferta, którą znajdziesz na stronie rezerwacyjnej, nie zawsze będzie identyczna z odpowiadającą jej ofertą na trivago.

Hotels z wysoką oceną — Positano

  • Hotel Posa Posa
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
  • La Maliosa D' Arienzo
    Zobacz ceny z 7 stron
    od1101 zł
  • Hotel Marincanto
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
  • Hotel Buca di Bacco
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
  • Hotel Palazzo Murat
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
  • Hotel Dimora Fornillo
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
  • Palazzo Marzoli Resort
    Zobacz ceny z 7 stron
    od956 zł
  • Hotel Pupetto
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
  • Hotel Punta Regina
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny

Kierunki podróży w pobliżu tego hotelu: Hotel Pupetto