Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
  • Recepcja
  • Sypialnia

1 / 46

Staunton Inn — informacje

  • Autentyczna bliskość kolei

    Zanurz się w lokalnej atmosferze z widokiem na sąsiednie tory. Osoby o płytkim śnie mogą preferować pokój z przodu budynku.

  • Kryty basen z podgrzewaną wodą

    Skorzystaj z orzeźwiającej kąpieli niezależnie od pogody w dobrze utrzymanym krytym basenie, dogodnie zlokalizowanym w pobliżu lobby.

  • Klasyczna baza w Dolinie Shenandoah

    Doświadcz niezawodnego pobytu w tradycyjnym otoczeniu, z wyjątkową szklaną windą i lobby ozdobionym uroczymi figurkami dekoracyjnymi.

  • Zakwaterowanie przyjazne zwierzętom

    Podróżuj ze swoimi czworonożnymi towarzyszami i skorzystaj z dedykowanego zewnętrznego wybiegu dla psów, wyposażonego w stacje do sprzątania po pupilach.

  • Historyczne atrakcje Staunton

    Odkryj pobliską Bibliotekę Prezydencką Woodrowa Wilsona i Muzeum Kultury Pogranicza, oba znajdujące się w odległości pięciu minut jazdy od hotelu.

  • Obfite gorące śniadanie w formie bufetu

    Delektuj się różnorodnymi porannymi przysmakami, w tym bezdotykowymi naleśnikami, świeżymi goframi, jajecznicą i wyjątkowymi opcjami, takimi jak mleko migdałowe lub czekoladowe.

  • Relaksujące udogodnienia wellness

    Zrelaksuj się w pokojach wyposażonych w wygodne materace z pianki memory i regulowaną klimatyzację, aby zapewnić sobie spokojny sen po długiej podróży.

Trzygwiazdkowy hotel Staunton Inn położony jest bezpośrednio przy autostradzie I-81, oferując łatwy dostęp do zabytkowych atrakcji, takich jak Frontier Culture Museum oraz Woodrow Wilson Presidential Library. W pobliżu goście znajdą lokale gastronomiczne, do których można dotrzeć pieszo, w tym restaurację Cracker Barrel. Hotel oferuje podgrzewany kryty basen, urozmaicone śniadanie na ciepło w formie bufetu oraz pokoje przyjazne zwierzętom. Lobby wyróżnia się charakterystycznym wystrojem, w tym figurkami dzieci oraz unikalną szklaną windą. Obiekt posiada ocenę 8,3 na podstawie ponad 3000 opinii, a goście szczególnie chwalą atmosferę, ogólne wrażenia z pobytu oraz obsługę.

To podsumowanie zostało wygenerowane przez sztuczną inteligencję i nie zawsze jest w 100% dokładne.

Trendy cen

Na podstawie najniższych cen na trivago z ostatnich 30 dni
495 zł
250 zł
0 zł

So, 24.10.26

X

Nd, 25.10.26

X

Pn, 26.10.26

X

Wt, 27.10.26

X

Śr, 28.10.26

X

Cz, 29.10.26

X

Pt, 30.10.26

X

So, 31.10.26

X

Nd, 01.11.26

X

Pn, 02.11.26

X

Wt, 03.11.26

X

Śr, 04.11.26

X

Cz, 05.11.26

X

Pt, 06.11.26

495 zł

So, 07.11.26

X

Nd, 08.11.26

X

Pn, 09.11.26

X

Wt, 10.11.26

X

Śr, 11.11.26

X

Cz, 12.11.26

X

Pt, 13.11.26

X

So, 14.11.26

X

Nd, 15.11.26

X

Pn, 16.11.26

X

Wt, 17.11.26

X

Śr, 18.11.26

X

Cz, 19.11.26

X

Pt, 20.11.26

X

So, 21.11.26

X

Nd, 22.11.26

X

Pn, 23.11.26

X

Wt, 24.11.26

X

Śr, 25.11.26

X

Cz, 26.11.26

X

Pt, 27.11.26

X

So, 28.11.26

X

Nd, 29.11.26

X

Pn, 30.11.26

X

Wt, 01.12.26

X

Śr, 02.12.26

X

Cz, 03.12.26

X

Pt, 04.12.26

X

So, 05.12.26

X

Nd, 06.12.26

X

Pn, 07.12.26

X

Wt, 08.12.26

X

Śr, 09.12.26

X

Cz, 10.12.26

X

Pt, 11.12.26

X

So, 12.12.26

X

Nd, 13.12.26

X

Opinie

8,5
Znakomita
na podstawie 2603 ocen z najpopularniejszych 
stron
stron

Podsumowanie opinii

Wygenerowane przez sztuczną inteligencję podsumowanie na podstawie 900+ opinii

Ten hotel to wszechstronne centrum miejskie, które zadowoli zarówno rodziny, pary, jak i turystów, oferując komfortowy i wygodny pobyt. Jego doskonała lokalizacja bezpośrednio przy autostradzie I-81 zapewnia wyjątkową dostępność, czyniąc go idealnym miejscem na postój. Hotel szczyci się wysoko ocenianym krytym basenem, znanym z czystości i komfortowej temperatury, idealnym do relaksu. Goście konsekwentnie chwalą personel i obsługę za profesjonalizm oraz doskonałe, obfite oferty śniadaniowe. Aby zapewnić sobie spokojniejszy pobyt, gościom zaleca się prosić o pokoje z dala od torów kolejowych.

Ocena powyżej średniej w tym mieście: Staunton

Opinie gości

Znakomita50%
Bardzo dobra28%
Dobra11%
Zadowalająca7%
Kiepska4%

Najlepsze udogodnienia

  • Wi-Fi w lobby
  • Wi-Fi w pokojach
  • Basen
  • Parking
  • Przyjazny zwierzętom
  • Klimatyzacja

Wszystkie udogodnienia

Udogodnienia w obiekcie

  1. Centrum biznesowe
  2. Hol/lobby
  3. Ekspresowe zameldowanie/wymeldowanie
  4. Parking

Dla niepełnosprawnych

  1. Pokoje dla niepełnosprawnych

Udogodnienia w pokoju

  1. Wanna
  2. Łazienka z prysznicem
  3. Żelazko
  4. Telewizja

Cechy hotelu

  1. Przyjazny rodzinie

Lokalizacja

92 Rowe Road, Staunton, 24401, Stany Zjednoczone
Atrakcje
Historyczne atrakcje Staunton
Odkryj pobliską Bibliotekę Prezydencką Woodrowa Wilsona i Muzeum Kultury Pogranicza, oba znajdujące się w odległości pięciu minut jazdy od hotelu.

Odległość od Staunton Inn

American Frontier Culture Museum:1.1 km

Beverley Historic District:3.8 km

Staunton:4.1 km

Woodrow Wilson Presidential Library & Museum:4.1 km

Blackfriars Playhouse:4.1 km

Wharf Area Historic District:4.1 km

James D Francis Auditorium:4.1 km

Staunton:4.2 km

Stuart Addition Historic District:4.5 km

Newtown Historic District:4.6 km

Wayne Theatre Gateway:14.3 km

Washington Dulles International Airport:164.2 km

Informacje o obiekcie

92 Rowe Road, Staunton, 24401, Stany Zjednoczone

Często zadawane pytania na temat Staunton Inn

  • Czy w Staunton Inn jest basen?

    Tak, Staunton Inn posiada w ofercie 1 strefę basenową.

  • Czy w Staunton Inn są dozwolone zwierzęta?

    Tak, Staunton Inn ma politykę dotyczącą zwierząt, która może się różnić w zależności od typu pokoju lub dostępności. Proszę skonsultować się bezpośrednio z hotelem, aby dowiedzieć się więcej o ich polityce dotyczącej zwierząt.

  • Czy w Staunton Inn jest dostępny parking?

    Tak, Staunton Inn zapewnia Parking dla gości.

  • O której godzinie można się zameldować i wymeldować z Staunton Inn?

    W obiekcie Staunton Inn można się zameldować od: . Wymeldować trzeba się do .

  • Gdzie znajduje się Staunton Inn?

    Staunton Inn znajduje się na 92 Rowe Road, 24401, Staunton, Stany Zjednoczone.

Informacje o cenach i dostępności, które otrzymujemy od stron rezerwacyjnych, nieustannie się zmieniają. To oznacza, że oferta, którą znajdziesz na stronie rezerwacyjnej, nie zawsze będzie identyczna z odpowiadającą jej ofertą na trivago.

Hotels z wysoką oceną — Staunton

  • Hampton Inn Staunton
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
  • Comfort Inn & Suites Staunton
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
  • Staunton Inn
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
  • Red Roof Inn Staunton
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
  • The Historic Inn at Oakdene
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
  • Inn at Old Virginia
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
  • Spark by Hilton Staunton
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny

Popularne kategorie hoteli w Staunton

Kierunki podróży w pobliżu tego hotelu: Staunton Inn