Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
  • Sypialnia
  • Łazienka

1 / 83

Washington Duke Inn & Golf Club — informacje

  • Trzy wyjątkowe lokale gastronomiczne na miejscu

    Wybierz między wykwintną kuchnią w Fairview Dining Room, swobodnym posiłkiem w Bull Durham Bar lub śniadaniem w restauracji Vista.

  • Kryty basen i centrum fitness

    Zadbaj o formę, korzystając z hotelowego centrum fitness, krytego basenu, wanny z hydromasażem oraz 3-milej ścieżki do joggingu.

  • Zróżnicowany stan wyposażenia pokoi

    W niektórych pokojach znajdziesz starsze meble, a w wybranych łazienkach możesz trafić na nierówne ciśnienie wody lub wyeksploatowaną armaturę.

  • Bezpośredni dostęp do kampusu Duke

    Dzięki lokalizacji hotelu na terenie kampusu, z łatwością dojdziesz pieszo do najważniejszych miejsc Duke University, w tym na stadion Koskinen Stadium oraz do ogrodów Sarah P. Duke Gardens.

  • Dostęp do mistrzowskiego pola golfowego z 18 dołkami

    Zagraj partyjkę na mistrzowskim polu golfowym zaprojektowanym przez Roberta Trenta Jonesa, Sr., które znajduje się bezpośrednio na terenie hotelu.

  • Trwające prace renowacyjne i modernizacyjne

    Choć w 2025 roku obiekt przeszedł gruntowny remont, niektóre części tego niemal 40-letniego budynku mogą wciąż nosić ślady użytkowania lub wymagać prac konserwacyjnych.

Czterogwiazdkowy obiekt Washington Duke Inn & Golf Club to hotel w stylu angielskiej wiejskiej posiadłości, położony na terenie kampusu Duke University. Oferuje on bezpośredni dostęp do takich atrakcji jak kaplica Duke Chapel oraz ogrody Sarah P. Duke Gardens. Goście mogą korzystać z mistrzowskiego, 18-dołkowego pola golfowego Duke University Golf Course oraz odkrywać liczący 3,1 mili szlak pieszo-biegowy Al Buehler. Hotel dysponuje wyróżnioną nagrodą AAA Four Diamond restauracją Fairview Dining Room, a w pokojach znajdują się ekspresy Nespresso Vertuo oraz luksusowe szlafroki. Obiekt posiada ocenę 9,3 na podstawie ponad 4000 opinii, przy czym goście szczególnie pozytywnie oceniają WiFi, atmosferę oraz ogólne wrażenia z pobytu.

To podsumowanie zostało wygenerowane przez sztuczną inteligencję i nie zawsze jest w 100% dokładne.

Trendy cen

Na podstawie najniższych cen na trivago z ostatnich 30 dni
1571 zł
785 zł
0 zł

Pn, 19.10.26

X

Wt, 20.10.26

X

Śr, 21.10.26

X

Cz, 22.10.26

X

Pt, 23.10.26

X

So, 24.10.26

X

Nd, 25.10.26

X

Pn, 26.10.26

X

Wt, 27.10.26

X

Śr, 28.10.26

X

Cz, 29.10.26

X

Pt, 30.10.26

X

So, 31.10.26

X

Nd, 01.11.26

X

Pn, 02.11.26

X

Wt, 03.11.26

X

Śr, 04.11.26

X

Cz, 05.11.26

X

Pt, 06.11.26

1571 zł

So, 07.11.26

X

Nd, 08.11.26

X

Pn, 09.11.26

X

Wt, 10.11.26

X

Śr, 11.11.26

X

Cz, 12.11.26

X

Pt, 13.11.26

X

So, 14.11.26

X

Nd, 15.11.26

X

Pn, 16.11.26

X

Wt, 17.11.26

X

Śr, 18.11.26

X

Cz, 19.11.26

X

Pt, 20.11.26

X

So, 21.11.26

X

Nd, 22.11.26

X

Pn, 23.11.26

X

Wt, 24.11.26

X

Śr, 25.11.26

X

Cz, 26.11.26

X

Pt, 27.11.26

X

So, 28.11.26

X

Nd, 29.11.26

X

Pn, 30.11.26

X

Wt, 01.12.26

X

Śr, 02.12.26

X

Cz, 03.12.26

X

Pt, 04.12.26

X

So, 05.12.26

X

Opinie

9,3
Znakomita
na podstawie 4185 ocen z najpopularniejszych 
stron
stron

Podsumowanie opinii

Wygenerowane przez sztuczną inteligencję podsumowanie na podstawie 800+ opinii

Ten hotel to klasyczne, eleganckie miejsce na wypoczynek dla rodzin, par i osób podróżujących służbowo, szukających spokoju i wyrafinowania. Jego wyjątkowa lokalizacja, tuż obok Duke University, sprawia, że jest idealny na wizyty na kampusie i związane z nim wydarzenia. Obiekt oferuje szeroki wachlarz udogodnień, w tym kryty podgrzewany basen odpowiedni do pływania oraz dobrze utrzymane pole golfowe. Goście konsekwentnie chwalą serdeczny i uważny personel, a Fairview Dining Room zbiera pochwały za wyjątkową jakość i różnorodność, zwłaszcza bufet śniadaniowy. Aby zapewnić sobie prawdziwie luksusowy pobyt, warto zarezerwować pokój z widokiem na pole golfowe.

Ocena powyżej średniej w tym mieście: Durham

Opinie gości

Znakomita78%
Bardzo dobra10%
Dobra7%
Zadowalająca3%
Kiepska2%

Najlepsze udogodnienia

  • Wi-Fi w lobby
  • Wi-Fi w pokojach
  • Basen
  • Parking
  • Przyjazny zwierzętom
  • Klimatyzacja
  • Restauracja
  • Bar hotelowy
  • Fitness

Wszystkie udogodnienia

Zdrowie

  1. Salon piękności
  2. Masaż
  3. Wanna z hydromasażem
  4. Szlafrok

Udogodnienia w obiekcie

  1. Centrum biznesowe
  2. Gry zręcznościowe/wideo
  3. Hol/lobby
  4. Ekspresowe zameldowanie/wymeldowanie

Dla dzieci

  1. Opieka nad dziećmi

Dla niepełnosprawnych

  1. Pokoje dla niepełnosprawnych
  2. Obiekt przyjazny dla osób niepełnosprawnych
  3. Parking dla niepełnosprawnych

Udogodnienia w pokoju

  1. Łazienka z prysznicem
  2. Żelazko
  3. Otwierane okna
  4. Suszarka do włosów

Sport

  1. Pole golfowe
  2. Zdrowy tryb życia
  3. Joga

Cechy hotelu

  1. Przyjazny rodzinie
  2. Przyjazny dla osób LGBTQ+

Lokalizacja

Atrakcje
Bezpośredni dostęp do kampusu Duke
Dzięki lokalizacji hotelu na terenie kampusu, z łatwością dojdziesz pieszo do najważniejszych miejsc Duke University, w tym na stadion Koskinen Stadium oraz do ogrodów Sarah P. Duke Gardens.

Odległość od Washington Duke Inn & Golf Club

Wallace Wade Stadium:0.6 km

Duke Lemur Center:1.3 km

11-foot-8 Bridge:3.5 km

Durham:3.8 km

Durham Bulls Athletic Park:4 km

Durham Performing Arts Center:4.1 km

Durham:4.2 km

Durham Athletic Park:4.2 km

Hippol Castle:12 km

Old Well:13 km

Kenan Stadium:13.2 km

Raleigh-Durham International Airport:19.3 km

Informacje o obiekcie

3001 Cameron Blvd, Durham, 27705, Stany Zjednoczone

Często zadawane pytania na temat Washington Duke Inn & Golf Club

  • Czy w Washington Duke Inn & Golf Club jest basen?

    Tak, Washington Duke Inn & Golf Club posiada w ofercie 1 strefę basenową.

  • Czy w Washington Duke Inn & Golf Club są dozwolone zwierzęta?

    Tak, Washington Duke Inn & Golf Club ma politykę dotyczącą zwierząt, która może się różnić w zależności od typu pokoju lub dostępności. Proszę skonsultować się bezpośrednio z hotelem, aby dowiedzieć się więcej o ich polityce dotyczącej zwierząt.

  • Czy w Washington Duke Inn & Golf Club jest dostępny parking?

    Tak, Washington Duke Inn & Golf Club zapewnia Parking, Parking dla niepełnosprawnych dla gości.

  • Gdzie znajduje się Washington Duke Inn & Golf Club?

    Washington Duke Inn & Golf Club znajduje się na 3001 Cameron Blvd, 27705, Durham, Stany Zjednoczone.

  • Jakie są zasady anulowania rezerwacji w Washington Duke Inn & Golf Club?

    Zasady anulowania rezerwacji w Washington Duke Inn & Golf Club różnią się w zależności od rodzaju pokoju i warunków rezerwacji.

Informacje o cenach i dostępności, które otrzymujemy od stron rezerwacyjnych, nieustannie się zmieniają. To oznacza, że oferta, którą znajdziesz na stronie rezerwacyjnej, nie zawsze będzie identyczna z odpowiadającą jej ofertą na trivago.

Hotels z wysoką oceną — Durham

  • Washington Duke Inn & Golf Club
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
  • SpringHill Suites Durham Chapel Hill
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
  • Hilton Garden Inn Durham Southpoint
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
  • Holiday Inn Express Durham By Ihg
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
  • 21c Museum Hotel Durham
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny

Popularne kategorie hoteli w Durham

Kierunki podróży w pobliżu tego hotelu: Washington Duke Inn & Golf Club