Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
Wyświetl ceny
Willa Ostoja
Willa Ostoja
Willa Ostoja
Willa Ostoja
Willa Ostoja

Dobrze wiedzieć

  • Bezpieczny parking i przechowalnia rowerów

    Skorzystaj z monitorowanego parkingu na miejscu i dedykowanej narciarni do bezpiecznego przechowywania rowerów, idealnej dla aktywnych gości.

  • Domowa kuchnia z lokalnymi specjałami

    Ciesz się pysznymi, obfitymi śniadaniami i kolacjami, które oferują świeże, domowe dania, lokalne produkty i codzienne kulinarne niespodzianki.

  • Prywatna strefa wellness z widokiem na góry

    Zanurz się w ekskluzywnym relaksie z prywatnym jacuzzi i sauną, oferującymi spokojne widoki na góry — idealne do odprężenia po dniu pełnym odkryć.

  • Malownicza lokalizacja blisko Sky Walk

    Ciesz się doskonałą lokalizacją z pięknymi widokami na góry, zaledwie krótki spacer od wieży Sky Walk oraz blisko centrum miasta i szlaków turystycznych.

  • Zakwaterowanie przyjazne zwierzętom

    Podróżuj ze swoimi futrzanymi towarzyszami, ponieważ hotel serdecznie wita psy, zapewniając komfortowy pobyt wszystkim członkom rodziny.

  • Dedykowana bawialnia dla dzieci

    Rodziny docenią dobrze wyposażoną bawialnię dla dzieci, dogodnie zlokalizowaną w pobliżu jadalni, oferującą różnorodne zabawki i książki.

  • Nowoczesne i nieskazitelnie czyste pokoje

    Zrelaksuj się w gustownie urządzonych, nieskazitelnie czystych pokojach z wygodnymi łóżkami, nowoczesnymi udogodnieniami i często malowniczymi widokami.

To podsumowanie zostało wygenerowane przez sztuczną inteligencję i nie zawsze jest w 100% dokładne.

Porównaj z podobnymi obiektami

Wybrany pobyt

Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
Wyświetl ceny

Podobne obiekty

  • od188 zł
    Zobacz ceny z 13 stron
    Wyświetl ceny
  • od246 zł
    Zobacz ceny z 5 stron
    Wyświetl ceny
  • od312 zł
    Zobacz ceny z 14 stron
    Wyświetl ceny
  • od248 zł
    Zobacz ceny z 5 stron
    Wyświetl ceny
  • od310 zł
    Zobacz ceny z 3 stron
    Wyświetl ceny
  • Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
    Wyświetl ceny
  • od409 zł
    Zobacz ceny z 3 stron
    Wyświetl ceny
  • Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
    Wyświetl ceny
  • Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
    Wyświetl ceny
  • od490 zł
    Zobacz ceny z 3 stron
    Wyświetl ceny
  • Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
    Wyświetl ceny
  • od461 zł
    Zobacz ceny z 3 stron
    Wyświetl ceny

Opinie

9,7
Znakomity
na podstawie 675 ocen z najpopularniejszych 
stron
  • Czystość
    8,8
    Znakomity
  • Lokalizacja
    8,6
    Znakomity
  • Obsługa
    8,8
    Znakomity
  • Komfort
    8,4
    Bardzo dobry
  • Jakość a cena
    8,4
    Bardzo dobry

Najlepsze udogodnienia

  • Wi-Fi w lobby
  • Wi-Fi w pokojach
  • Parking
  • Przyjazny zwierzętom
  • Restauracja

Wszystkie udogodnienia

Udogodnienia w obiekcie

  1. Centrum biznesowe
  2. Gry zręcznościowe/wideo
  3. Parking
  4. Taras
  5. Przyjazny zwierzętom
  6. Sale konferencyjne
  7. Pokoje dla niepalących
  8. Restauracja
  9. Pralnia
  10. Wi-Fi w lobby
  11. Obsługa pokojowa
  12. Pokoje dla alergików

Dla dzieci

  1. Łóżeczko
  2. Plac zabaw

Zdrowie

  1. Masaż
  2. Sauna
  3. Wanna z hydromasażem
  4. Zabiegi na ciało
  5. Masaż gorącymi kamieniami

Dla niepełnosprawnych

  1. Pokoje dla niepełnosprawnych

Udogodnienia w pokoju

  1. Wanna
  2. Łazienka z prysznicem
  3. Żelazko
  4. Otwierane okna
  5. Telewizja
  6. Suszarka do włosów
  7. Ogrzewanie
  8. Telewizja satelitarna
  9. Telewizja kablowa
  10. Wi-Fi (pokój)
  11. Bezpłatne Wi-Fi w pokojach

Sport

  1. Narty
  2. Szlaki turystyczne

Lokalizacja

Leśna 3, Świeradów-Zdrój, 59-850, Polska

Odległość od Willa Ostoja

Świeradów-Zdrój:0.8 km

Świeradów-Zdrój:1.1 km

Hnojový Dům:8.6 km

Kopalnia Kwarcu "Stanisław":8.9 km

protržená přehrada Bílá Desná:12.2 km

Wysoki Kamień:12.2 km

Zamek Czocha:14.6 km

Wodospad Kamieńczyka:14.6 km

Mamutí můstek:16.4 km

Wodospad Mumlawy:16.5 km

Szrenica:17.2 km

Pardubice Airport:102.6 km

Odkryj pobliskie atrakcje

Informacje o obiekcie

Leśna 3, Świeradów-Zdrój, 59-850, Polska

Często zadawane pytania na temat Willa Ostoja

  • Czy w Willa Ostoja jest basen?

    Nie, Willa Ostoja nie ma w ofercie stref basenowych

  • Czy w Willa Ostoja są dozwolone zwierzęta?

    Tak, Willa Ostoja ma politykę dotyczącą zwierząt, która może się różnić w zależności od typu pokoju lub dostępności. Proszę skonsultować się bezpośrednio z hotelem, aby dowiedzieć się więcej o ich polityce dotyczącej zwierząt.

  • Czy w Willa Ostoja jest dostępny parking?

    Tak, Willa Ostoja zapewnia Parking dla gości.

  • O której godzinie można się zameldować i wymeldować z Willa Ostoja?

    W obiekcie Willa Ostoja można się zameldować od: . Wymeldować trzeba się do .

  • Gdzie znajduje się Willa Ostoja?

    Willa Ostoja znajduje się na Leśna 3, 59-850, Świeradów-Zdrój, Polska.

Informacje o cenach i dostępności, które otrzymujemy od stron rezerwacyjnych, nieustannie się zmieniają. To oznacza, że oferta, którą znajdziesz na stronie rezerwacyjnej, nie zawsze będzie identyczna z odpowiadającą jej ofertą na trivago.

Hotels z wysoką oceną — Świeradów-Zdrój

  • 3 Kategoria
    Hotel
    Klinika Mlodosci Medical SPA
    8,4Bardzo dobry (liczba ocen: 3049)
    Świeradów-Zdrój, 3.3 km do: Centrum
    od290 zł
    Zobacz ceny z 5 stron
    Wyświetl ceny
  • 3 Kategoria
    Hotel
    Hotel Sudetia
    8,6Znakomity (liczba ocen: 950)
    Świeradów-Zdrój, 0.7 km do: Centrum
    od427 zł
    Zobacz ceny z 9 stron
    Wyświetl ceny
  • 3 Kategoria
    Hotel
    Krasicki Hotel Resort & Spa
    9,2Znakomity (liczba ocen: 3282)
    Świeradów-Zdrój, 0.5 km do: Centrum
    od239 zł
    Zobacz ceny z 10 stron
    Wyświetl ceny
  • 3 Kategoria
    Hotel
    Willa Pałacyk
    8,9Znakomity (liczba ocen: 711)
    Świeradów-Zdrój, 0.5 km do: Centrum
    od238 zł
    Zobacz ceny z 2 stron
    Wyświetl ceny
  • Hotel
    Willa Wieżyczki
    9,4Znakomity (liczba ocen: 543)
    Świeradów-Zdrój, 1.1 km do: Centrum
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
    Wyświetl ceny
  • Popularny obiekt
    1 Kategoria
    Hotel
    Hotel Narcyz
    8,6Znakomity (liczba ocen: 699)
    Świeradów-Zdrój, 0.9 km do: Centrum
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
    Wyświetl ceny
  • 3 Kategoria
    Hotel
    Magnolia I
    8,1Bardzo dobry (liczba ocen: 781)
    Świeradów-Zdrój, 0.8 km do: Centrum
    od441 zł
    Zobacz ceny z 2 stron
    Wyświetl ceny
  • Hotel
    Santa Christina
    9,3Znakomity (liczba ocen: 288)
    Świeradów-Zdrój, 1.0 km do: Centrum
    od211 zł
    Zobacz ceny z 2 stron
    Wyświetl ceny
  • Hotel
    Rezydencja Zapiecek
    9,2Znakomity (liczba ocen: 1075)
    Świeradów-Zdrój, 0.2 km do: Centrum
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
    Wyświetl ceny

Kierunki podróży w pobliżu tego hotelu: Willa Ostoja