Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
  • Sypialnia
  • Łazienka

1 / 30

Hotel Riu San Francisco — informacje

  • Dźwiękoszczelne pokoje z widokiem na zatokę

    Odpocznij w eleganckich pokojach z wzmocnionymi drzwiami balkonowymi, które zapewniają cichy pobyt. Wybrane pokoje oferują panoramiczne widoki na Morze Śródziemne.

  • Odkryty basen ze słoną wodą

    Zrelaksuj się w orzeźwiającym basenie ze słoną wodą, unikalnej lokalnej atrakcji otoczonej tarasem słonecznym z licznymi leżakami i swobodnym barem przy basenie.

  • Gotowanie na żywo i bufety tematyczne

    Skosztuj różnorodnych smaków międzynarodowych w głównej restauracji, oferującej stacje gotowania na żywo i wysokiej jakości bufety kolacyjne, które zmieniają się codziennie.

  • Centrum odnowy biologicznej z łaźnią turecką

    Odpręż się w dedykowanej strefie spa, która oferuje tradycyjny hammam, wannę z hydromasażem i profesjonalne zabiegi masażu dla pełnego odmłodzenia.

  • Lokalizacja przy plaży Playa de Palma

    Ciesz się natychmiastowym dostępem do miękkich piasków Playa de Palma, zaledwie kilka kroków od wejścia do hotelu, wzdłuż tętniącej życiem promenady morskiej.

  • Historyczny nadmorski hotel tylko dla dorosłych

    Poznaj dziedzictwo pierwszego hotelu RIU, oferującego wyrafinowane środowisko bez dzieci, bezpośrednio przy wysadzanej palmami Playa de Palma.

  • Wieczorne rozrywki i muzyka na żywo

    Odkryj tętniące życiem towarzyskie sceny w hotelu, z profesjonalnymi pokazami i występami muzycznymi na żywo kilka razy w tygodniu w barze lounge.

  • Wygodne połączenia z centrum i lotniskiem

    Skorzystaj z przystanku autobusowego tuż obok, aby dotrzeć do historycznego centrum Palmy w 30 minut lub na lotnisko Son Sant Joan w zaledwie 15 minut.

Czterogwiazdkowy hotel Hotel Riu San Francisco to obiekt przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych, położony bezpośrednio przy nadmorskiej promenadzie w Playa de Palma. Znajduje się on 15 minut od lotniska Palma de Mallorca. Hotel oferuje odkryty basen ze słoną wodą, centrum odnowy biologicznej z spa i wanną z hydromasażem oraz bufet z pokazami gotowania na żywo. Wybrane pokoje oferują widok na morze. Hotel posiada ocenę 8,4 na podstawie ponad 4500 opinii, a goście szczególnie pozytywnie oceniają organizowane zajęcia, ogólne wrażenia oraz atmosferę.

To podsumowanie zostało wygenerowane przez sztuczną inteligencję i nie zawsze jest w 100% dokładne.

Porównaj z podobnymi obiektami

Wybrany pobyt

  • Bezpłatne Wi-Fi
  • Basen
  • Spa
Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny

Podobne obiekty

    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Basen
    • Parking
    Zobacz ceny z 11 stron
    od566 zł
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Basen
    • Klimatyzacja
    Zobacz ceny z 13 stron
    od304 zł
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Basen
    • Klimatyzacja
    Zobacz ceny z 14 stron
    od394 zł
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Basen
    • Spa
    Zobacz ceny z 11 stron
    od687 zł
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Spa
    • Klimatyzacja
    Zobacz ceny z 13 stron
    od604 zł
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Basen
    • Klimatyzacja
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Basen
    • Klimatyzacja
    Zobacz ceny z 13 stron
    od437 zł
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Basen
    • Klimatyzacja
    Zobacz ceny z 10 stron
    od350 zł
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Basen
    • Spa
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
    • Basen
    • Spa
    • Klimatyzacja
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Basen
    • Spa
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Basen
    • Spa
    Zobacz ceny z 13 stron
    od530 zł

Inne hotele sieci RIU w Playa de Palma

  • Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
  • Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
  • Zobacz ceny z 7 stron
    od390 zł
  • Zobacz ceny z 10 stron
    od350 zł

Najczęściej Zadawane Pytania o Playa de Palma

  • Ile hoteli sieci RIU jest w Playa de Palma?

    W Playa de Palma jest 5 hoteli sieci RIU, w tym ten.

  • Ile zazwyczaj kosztują hotele sieci RIU w Playa de Palma?

    Ceny hoteli sieci RIU w Playa de Palma zazwyczaj wynoszą od 350 zł do 390 zł za noc, na podstawie prognozowanych cen.

Trendy cen

Na podstawie najniższych cen na trivago z ostatnich 30 dni
931 zł
465 zł
0 zł

Śr, 21.10.26

876 zł

Cz, 22.10.26

913 zł

Pt, 23.10.26

908 zł

So, 24.10.26

X

Nd, 25.10.26

X

Pn, 26.10.26

X

Wt, 27.10.26

825 zł

Śr, 28.10.26

825 zł

Cz, 29.10.26

931 zł

Pt, 30.10.26

931 zł

So, 31.10.26

X

Nd, 01.11.26

X

Pn, 02.11.26

X

Wt, 03.11.26

X

Śr, 04.11.26

X

Cz, 05.11.26

X

Pt, 06.11.26

X

So, 07.11.26

X

Nd, 08.11.26

X

Pn, 09.11.26

X

Wt, 10.11.26

X

Śr, 11.11.26

X

Cz, 12.11.26

X

Pt, 13.11.26

X

So, 14.11.26

X

Nd, 15.11.26

X

Pn, 16.11.26

X

Wt, 17.11.26

X

Śr, 18.11.26

X

Cz, 19.11.26

X

Pt, 20.11.26

X

So, 21.11.26

X

Nd, 22.11.26

X

Pn, 23.11.26

X

Wt, 24.11.26

X

Śr, 25.11.26

X

Cz, 26.11.26

X

Pt, 27.11.26

X

So, 28.11.26

X

Nd, 29.11.26

X

Pn, 30.11.26

X

Wt, 01.12.26

X

Śr, 02.12.26

X

Cz, 03.12.26

X

Pt, 04.12.26

X

So, 05.12.26

X

Nd, 06.12.26

X

Pn, 07.12.26

X

Wt, 08.12.26

X

Śr, 09.12.26

X

Cz, 10.12.26

X

Pt, 11.12.26

X

So, 12.12.26

X

Nd, 13.12.26

X

Pn, 14.12.26

X

Opinie

8,3
Bardzo dobra
na podstawie 4366 ocen z najpopularniejszych 
stron
stron

Podsumowanie opinii

Wygenerowane przez sztuczną inteligencję podsumowanie na podstawie 400+ opinii

Tętniąca życiem przystań przy plaży dla aktywnych podróżnych.


Ten hotel to pełna energii baza wypadowa dla turystów szukających słonecznego wypoczynku. Obiekt znajduje się tuż przy tętniącej życiem Playa de Arenal, a dopełnieniem oferty jest spa i basen, idealne na relaks po dniu spędzonym na plaży. Goście niezmiennie chwalą profesjonalizm i dbałość o potrzeby klientów ze strony personelu, który w znacznym stopniu przyczynia się do tworzenia gościnnej atmosfery. Jeśli szukasz spokojniejszego wypoczynku, rozważ poproszenie o pokój z dala od miejsc o dużym natężeniu nocnego życia.


Niektórzy goście wspomnieli o: niewielkim spa, niespójnej jakości kawy, izolacji akustycznej.

Ocena powyżej średniej w tym mieście: Playa de Palma

Opinie gości

Znakomita52%
Bardzo dobra22%
Dobra8%
Zadowalająca6%
Kiepska12%

Najlepsze udogodnienia

  • Wi-Fi w lobby
  • Wi-Fi w pokojach
  • Basen
  • Spa
  • Klimatyzacja
  • Restauracja
  • Bar hotelowy
  • Fitness

Wszystkie udogodnienia

Zdrowie

  1. Łaźnia parowa
  2. Masaż
  3. Sauna
  4. Wanna z hydromasażem

Udogodnienia w obiekcie

  1. Hol/lobby
  2. Winda
  3. Siłownia
  4. Fryzjer

Dla niepełnosprawnych

  1. Pokoje dla niepełnosprawnych

Udogodnienia w pokoju

  1. Łazienka z prysznicem
  2. Otwierane okna
  3. Suszarka do włosów

Sport

  1. Stajnia
  2. Surfing
  3. Kort tenisowy

Wyżywienie i napoje

  1. All Inclusive (na życzenie)

Cechy hotelu

  1. Tylko dla dorosłych

Lokalizacja

Carrer del Llaüt, 24, 07610, Playa de Palma, Hiszpania
Atrakcje
Lokalizacja przy plaży Playa de Palma
Ciesz się natychmiastowym dostępem do miękkich piasków Playa de Palma, zaledwie kilka kroków od wejścia do hotelu, wzdłuż tętniącej życiem promenady morskiej.

Odległość od Hotel Riu San Francisco

Playa de Palma:2 km

Port Lotniczy Palma De Mallorca:3.9 km

Palma Cathedral:10.1 km

Almudaina Palace:10.2 km

Es Baluard Museum Of Contemporary Art Of Palma:10.7 km

Bellver Castle:12 km

Mallorca Son Moix Stadium:12.8 km

Odkryj pobliskie atrakcje

Informacje o obiekcie

Carrer del Llaüt, 24, 07610, Playa de Palma, Hiszpania

Często zadawane pytania na temat Hotel Riu San Francisco

  • Czy w Hotel Riu San Francisco jest basen?

    Tak, Hotel Riu San Francisco posiada w ofercie 1 strefę basenową.

  • Czy w Hotel Riu San Francisco są dozwolone zwierzęta?

    Nie, w Hotel Riu San Francisco nie są dozwolone zwierzęta.

  • Czy w Hotel Riu San Francisco jest dostępny parking?

    Nie, Hotel Riu San Francisco nie zapewnia miejsc parkingowych.

  • O której godzinie można się zameldować i wymeldować z Hotel Riu San Francisco?

    W obiekcie Hotel Riu San Francisco można się zameldować od: . Wymeldować trzeba się do .

  • Gdzie znajduje się Hotel Riu San Francisco?

    Hotel Riu San Francisco znajduje się na Carrer del Llaüt, 24, 07610, Playa de Palma, Hiszpania.

Informacje o cenach i dostępności, które otrzymujemy od stron rezerwacyjnych, nieustannie się zmieniają. To oznacza, że oferta, którą znajdziesz na stronie rezerwacyjnej, nie zawsze będzie identyczna z odpowiadającą jej ofertą na trivago.

Hotels z wysoką oceną — Playa de Palma

  • Hotel Aya
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
  • Hotel Riu San Francisco
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
  • HM Dunas Blancas
    Zobacz ceny z 16 stron
    od446 zł
  • Aubamar Palma Resort
    Zobacz ceny z 11 stron
    od473 zł
  • Hotel Obelisco
    Zobacz ceny z 13 stron
    od530 zł
  • Paradiso Garden
    Zobacz ceny z 12 stron
    od518 zł
  • Hipotels Gran Playa de Palma
    Zobacz ceny z 12 stron
    od686 zł
  • Iberostar Waves Cristina
    Zobacz ceny z 12 stron
    od399 zł
  • Grupotel Taurus Park
    Zobacz ceny z 15 stron
    od361 zł

Kierunki podróży w pobliżu tego hotelu: Hotel Riu San Francisco