od143 zł
Zobacz ceny z 3 stron
Karolinka Łeba
Karolinka Łeba

Dobrze wiedzieć

  • Dedykowana rozrywka dla dzieci

    Rodziny docenią animacje i różnorodne atrakcje dla dzieci, w tym dmuchane zamki i wewnętrzne sale zabaw na niepogodę.

  • Wypożyczalnia rowerów na miejscu

    Odkryj okolicę z łatwością, korzystając z wygodnej wypożyczalni rowerów dostępnej bezpośrednio w pensjonacie.

  • Centralna lokalizacja, spokojne otoczenie

    Pensjonat położony jest zaledwie 150 metrów od centrum Łeby, oferując spokojny wypoczynek pomimo centralnego położenia.

  • Przestronny apartament dla rodzin

    Dostępny jest apartament z aneksem kuchennym, który wygodnie pomieści do pięciu osób, idealny dla rodzin lub małych grup.

  • Obszerny ogród ze sprzętem do grillowania

    Zrelaksuj się w dużym ogrodzie z miejscem do grillowania, idealnym na posiłki na świeżym powietrzu i spotkania towarzyskie.

  • Dostęp do dobrze wyposażonej wspólnej kuchni

    Goście mają dostęp do wszechstronnej wspólnej kuchni, co pozwala na wygodne przygotowywanie posiłków podczas pobytu.

To podsumowanie zostało wygenerowane przez sztuczną inteligencję i nie zawsze jest w 100% dokładne.

Porównaj z podobnymi obiektami

Wybrany pobyt

  • Bezpłatne Wi-Fi
  • TV / Rozrywka
  • Pokoje dla niepalących
od143 zł
Zobacz ceny z 3 stron

Podobne obiekty

    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Basen
    • Spa
    od343 zł
    Zobacz ceny z 2 stron
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Basen
    • Spa
    od291 zł
    Zobacz ceny z 3 stron
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Spa
    • Parking
    od269 zł
    Zobacz ceny z 4 stron
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Basen
    • Spa
    od379 zł
    Zobacz ceny z 2 stron
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Basen
    • Spa
    od543 zł
    Zobacz ceny z 6 stron
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Parking
    • Przyjazny zwierzętom
    od282 zł
    Zobacz ceny z 3 stron
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Basen
    • Parking
    od326 zł
    Zobacz ceny z 3 stron
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Parking
    • Klimatyzacja
    od426 zł
    Zobacz ceny z 2 stron
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Spa
    • Parking
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Basen
    • Spa
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
    • Spa
    • Parking
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
    • Bezpłatne Wi-Fi
    • Parking
    • Przyjazny zwierzętom
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny

Opinie

8,8
Znakomity
na podstawie 385 ocen z najpopularniejszych 
stron
  • Czystość
    8,8
    Znakomity
  • Lokalizacja
    8,5
    Znakomity
  • Obsługa
    8,6
    Znakomity
  • Komfort
    8,2
    Bardzo dobry
  • Udogodnienia
    8,0
    Bardzo dobry
  • Jakość a cena
    8,4
    Bardzo dobry

Najlepsze udogodnienia

  • WiFi
  • TV / Rozrywka
  • Pokoje dla niepalących

Wszystkie udogodnienia

Udogodnienia w obiekcie

  1. Pokoje dla niepalących
  2. Bezpłatny Internet bezprzewodowy w miejscach publicznych
  3. Wi-Fi
  4. Protokół reagowania
  5. Płatności bezgotówkowe
  6. Faktura dostarczona

Udogodnienia w pokoju

  1. Otwierane okna
  2. Telewizja
  3. Ogrzewanie
  4. Czajnik elektryczny
  5. Telewizja satelitarna
  6. Telewizja kablowa
  7. Bezpłatne Wi-Fi w pokojach
  8. Telewizor z płaskim ekranem
  9. Szafa
  10. Grill na zewnątrz

Lokalizacja

Leonida Teligi 42, Łeba, 84-360, Polska

Odległość od Karolinka Łeba

Łeba:0.3 km

Oceanarium:0.4 km

Dom do góry nogami:0.5 km

Łeba:0.6 km

Budowa Muzeum Archeologii Podwodnej i Rybołówstwa Bałtyckiego:0.8 km

Ery Ziemi:1.8 km

Dinoszkoła:1.8 km

Prehistoryczne oceanarium:6.1 km

Wydma Łącka:8.2 km

Pałac w Charbrowie:9.2 km

Muzeum Wsi Słowińskiej:17 km

Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy:72.6 km

Odkryj pobliskie atrakcje

Informacje o obiekcie

Leonida Teligi 42, Łeba, 84-360, Polska

Często zadawane pytania na temat Karolinka Łeba

  • Czy w Karolinka Łeba jest basen?

    Nie, Karolinka Łeba nie ma w ofercie stref basenowych

  • Czy w Karolinka Łeba są dozwolone zwierzęta?

    Nie, w Karolinka Łeba nie są dozwolone zwierzęta.

  • Czy w Karolinka Łeba jest dostępny parking?

    Nie, Karolinka Łeba nie zapewnia miejsc parkingowych.

  • Gdzie znajduje się Karolinka Łeba?

    Karolinka Łeba znajduje się na Leonida Teligi 42, 84-360, Łeba, Polska.

  • Jakie popularne atrakcje znajdują się w pobliżu Karolinka Łeba?

Informacje o cenach i dostępności, które otrzymujemy od stron rezerwacyjnych, nieustannie się zmieniają. To oznacza, że oferta, którą znajdziesz na stronie rezerwacyjnej, nie zawsze będzie identyczna z odpowiadającą jej ofertą na trivago.

Hotels z wysoką oceną — Łeba

  • Willa Helena
    od404 zł
    Zobacz ceny z 3 stron
  • Hotel Spinaker
    od294 zł
    Zobacz ceny z 4 stron
  • Popularny obiekt
    Villa Latarnik
    od282 zł
    Zobacz ceny z 3 stron
  • Ada - Pokoje Goscinne
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
  • Villa ARKADIA
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
  • Arena Slonca
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
  • Domki Ania
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
  • Gołąbek Łeba
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
  • Julus
    Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny

Kierunki podróży w pobliżu tego hotelu: Karolinka Łeba