od310 zł
Zobacz ceny z 11 stron
Wyświetl ceny
City Park Hotel & Residence
City Park Hotel & Residence
City Park Hotel & Residence
City Park Hotel & Residence
City Park Hotel & Residence

Dobrze wiedzieć

  • Wykwintne śniadanie z obsługą kelnerską

    Rozpocznij dzień od bogatego i urozmaiconego śniadania, oferującego wysokiej jakości lokalne produkty i gorące napoje serwowane bezpośrednio do Twojego stolika.

  • Szklany łącznik ze spa

    Dojdź do strefy wellness malowniczym, przeszklonym łącznikiem, który uprzyjemni drogę do relaksu, zwłaszcza rodzinom.

  • Spersonalizowane menu poduszek

    Zwiększ komfort snu dzięki spersonalizowanemu menu poduszek, które zapewni Ci spokojny sen dopasowany do Twoich preferencji.

  • Ekskluzywny kompleks kulinarno-rozrywkowy

    Hotel znajduje się na prywatnym, zamkniętym terenie, otoczony przez 11 różnorodnych restauracji, bar whisky i dwa kasyna.

  • Przestronne apartamenty z aneksami kuchennymi

    Skorzystaj z wygody 53 przestronnych apartamentów, każdy z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, idealnym na dłuższe pobyty.

  • Luksusowe centrum odnowy biologicznej i spa

    Zanurz się w kompleksowym doświadczeniu spa, które obejmuje kryty basen, łaźnie parowe i suche sauny, jaskinię solną oraz gabinety masażu.

  • Historyczny budynek z czerwonej cegły z XIX wieku

    Hotel mieści się w pięknie odrestaurowanym XIX-wiecznym budynku z czerwonej cegły, oferującym unikalne połączenie historycznego uroku i nowoczesnej elegancji.

To podsumowanie zostało wygenerowane przez sztuczną inteligencję i nie zawsze jest w 100% dokładne.

City Park Hotel & Residence — informacje

City Park Hotel & Residence to wysokiej klasy obiekt oferujący 88 apartamentów hotelowych z darmowym dostępem do szybkiego Internetu oraz w pełni wyposażonym aneksem kuchennym na pobyty krótko i długoterminowe. Ta oaza luksusu znajduje się w niezwykłym miejscu - City Park Poznań - gdzie zabytkowa XIX - wieczna architektura harmonijnie łączy się z nowoczesnym designem. Na terenie hotelu znajdą Państwo Strefę Wellness SPArk, sale konferencyjne, restaurację śródziemnomorską Cucina,znakomity Whisky Bar 88, UŁAN Browar gdzie sami warzymy piwo i serwujemy polską kuchnię, Beauty Salon Mani LA, Kawiarnię i Lodziarnię Cappuccina - wszystko to gwarantuje udany pobyt w naszym Mieście w Mieście.

Porównaj z podobnymi obiektami

Wybrany pobyt

od310 zł
Zobacz ceny z 11 stron
Wyświetl ceny

Podobne obiekty

  • od210 zł
    Zobacz ceny z 10 stron
    Wyświetl ceny
  • od201 zł
    Zobacz ceny z 15 stron
    Wyświetl ceny
  • od188 zł
    Zobacz ceny z 11 stron
    Wyświetl ceny
  • od151 zł
    Zobacz ceny z 13 stron
    Wyświetl ceny
  • od192 zł
    Zobacz ceny z 18 stron
    Wyświetl ceny
  • od253 zł
    Zobacz ceny z 17 stron
    Wyświetl ceny
  • Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
    Wyświetl ceny
  • od271 zł
    Zobacz ceny z 12 stron
    Wyświetl ceny
  • Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
    Wyświetl ceny
  • Wybierz daty, aby sprawdzić dokładne ceny
    Wyświetl ceny
  • od170 zł
    Zobacz ceny z 15 stron
    Wyświetl ceny
  • od204 zł
    Zobacz ceny z 13 stron
    Wyświetl ceny

Trendy cen

Na podstawie najniższych cen na trivago z ostatnich 30 dni
0 zł
0 zł
0 zł

Opinie

9,2
Znakomity
na podstawie 6842 ocen z najpopularniejszych 
stron

Reviews summary

Wygenerowane przez sztuczną inteligencję podsumowanie na podstawie 800+ opinii · Ostatnia aktualizacja: 29 May 2026

Ten hotel to spokojna, zabytkowa oaza, idealna dla par, podróżnych ceniących luksus oraz podróżnych biznesowych, którzy szukają wyrafinowanych wrażeń. Położony na terenie prywatnego kompleksu, oferuje dogodny dostęp do lokalnych firm i znajduje się w przyjemnej odległości spacerem od centrum handlowego Stary Browar oraz głównego rynku. Główną atrakcją jest rozległa strefa spa z dużym basenem, różnymi saunami i basenem z zimną wodą. Goście niezmiennie chwalą uważny personel i wyjątkowy bufet śniadaniowy, który oferuje szeroki wybór świeżych i specjalistycznych produktów. Aby zapewnić sobie spersonalizowany komfort snu, goście mogą skorzystać z menu poduszkowego dostępnego w przestronnych pokojach.

Ocena powyżej średniej w tym mieście: Poznań

Opinie gości

Znakomity68%
Bardzo dobry16%
Dobry6%
Zadowalający4%
Kiepski6%

Najlepsze udogodnienia

  • Wi-Fi w lobby
  • Wi-Fi w pokojach
  • Basen
  • Spa
  • Parking
  • Przyjazny zwierzętom
  • Klimatyzacja
  • Restauracja
  • Bar hotelowy

Wszystkie udogodnienia

Zdrowie

  1. Salon piękności
  2. Łaźnia parowa
  3. Masaż
  4. Sauna
  5. Solarium
  6. Zabiegi na ciało
  7. Hammam w spa
  8. Masaż gorącymi kamieniami
  9. Szlafrok
  10. Peeling do ciała
  11. Owijanie ciała

Udogodnienia w obiekcie

  1. Centrum biznesowe
  2. Kawiarnia
  3. Ekspresowe zameldowanie/wymeldowanie
  4. Winda
  5. Fryzjer
  6. Parking
  7. Serwis bagażowy
  8. Przyjazny zwierzętom
  9. Bar
  10. Basen odkryty
  11. Basen kryty
  12. Sejf (hotelowy)

Dla dzieci

  1. Łóżeczko
  2. Opieka nad dziećmi
  3. Plac zabaw
  4. Posiłki dla dzieci

Dla niepełnosprawnych

  1. Pokoje dla niepełnosprawnych
  2. Obiekt przyjazny dla osób niepełnosprawnych
  3. Parking dla niepełnosprawnych

Udogodnienia w pokoju

  1. Łazienka z prysznicem
  2. Żelazko
  3. Otwierane okna
  4. Telewizja
  5. Suszarka do włosów
  6. Ogrzewanie
  7. Czajnik elektryczny
  8. Klimatyzacja
  9. Minibar
  10. Radio
  11. Telewizja satelitarna
  12. Biurko

Sport

  1. Bilard
  2. Zdrowy tryb życia

Motyw/rodzaj hotelu

  1. Hotel biznesowy
  2. Hotel przy lotnisku
  3. Hotel przyjazny środowisku

Wyżywienie i napoje

  1. Koszerna żywność

Lokalizacja

Stanisława Wyspiańskiego 26, Poznań, 60-751, Polska

Odległość od City Park Hotel & Residence

Poznań Główny:1.2 km

Zamek Cesarski:1.9 km

Stary Browar (Atrium):2.3 km

Stadion Poznań:2.5 km

Zamek Królewski:2.7 km

Kościół Pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy I Św. Marii Magdaleny:2.8 km

Poznań:2.9 km

Koziołki poznańskie:2.9 km

Ratusz:2.9 km

Bazylika Archikatedralna Świętych Apostołów Piotra i Pawła:3.9 km

Lotnisko Poznań-Ławica:5 km

PZL-106 BR Kruk:11.8 km

Odkryj pobliskie atrakcje

Informacje o obiekcie

Stanisława Wyspiańskiego 26, Poznań, 60-751, Polska

Często zadawane pytania na temat City Park Hotel & Residence

  • Czy w City Park Hotel & Residence jest basen?

    Tak, City Park Hotel & Residence posiada w ofercie 2 strefy basenowe.

  • Czy w City Park Hotel & Residence są dozwolone zwierzęta?

    Tak, City Park Hotel & Residence ma politykę dotyczącą zwierząt, która może się różnić w zależności od typu pokoju lub dostępności. Proszę skonsultować się bezpośrednio z hotelem, aby dowiedzieć się więcej o ich polityce dotyczącej zwierząt.

  • Czy w City Park Hotel & Residence jest dostępny parking?

    Tak, City Park Hotel & Residence zapewnia Parking, Parking dla niepełnosprawnych dla gości.

  • O której godzinie można się zameldować i wymeldować z City Park Hotel & Residence?

    W obiekcie City Park Hotel & Residence można się zameldować od: . Wymeldować trzeba się do .

  • Gdzie znajduje się City Park Hotel & Residence?

    City Park Hotel & Residence znajduje się na Stanisława Wyspiańskiego 26, 60-751, Poznań, Polska.

Informacje o cenach i dostępności, które otrzymujemy od stron rezerwacyjnych, nieustannie się zmieniają. To oznacza, że oferta, którą znajdziesz na stronie rezerwacyjnej, nie zawsze będzie identyczna z odpowiadającą jej ofertą na trivago.

Hotels z wysoką oceną — Poznań

  • 3 Kategoria
    Hotel
    Hotel HP Park Poznań Malta
    8,9Znakomity (liczba ocen: 2872)
    Poznań, 2.7 km do: Centrum
    od214 zł
    Zobacz ceny z 10 stron
    Wyświetl ceny
  • Popularny obiekt
    5 Kategoria
    Hotel
    City Park Hotel & Residence
    9,2Znakomity (liczba ocen: 6842)
    Poznań, 2.9 km do: Centrum
    od310 zł
    Zobacz ceny z 11 stron
    Wyświetl ceny
  • 5 Kategoria
    Hotel
    Sheraton Poznan Hotel
    8,9Znakomity (liczba ocen: 6603)
    Poznań, 1.6 km do: Centrum
    od326 zł
    Zobacz ceny z 15 stron
    Wyświetl ceny
  • 3 Kategoria
    Hotel
    Park Inn by Radisson Poznan
    8,7Znakomity (liczba ocen: 8246)
    Poznań, 0.4 km do: Centrum
    od230 zł
    Zobacz ceny z 14 stron
    Wyświetl ceny
  • 3 Kategoria
    Hotel
    Hampton by Hilton Poznan Old Town
    9,0Znakomity (liczba ocen: 6549)
    Poznań, 0.4 km do: Centrum
    od325 zł
    Zobacz ceny z 11 stron
    Wyświetl ceny
  • 3 Kategoria
    Hotel
    Moxy Poznan Airport
    8,8Znakomity (liczba ocen: 4368)
    Poznań, 7.5 km do: Centrum
    od317 zł
    Zobacz ceny z 11 stron
    Wyświetl ceny
  • 3 Kategoria
    Hotel
    Hotel Altus Poznań Old Town - Destigo Hotels
    8,9Znakomity (liczba ocen: 8060)
    Poznań, 0.6 km do: Centrum
    od183 zł
    Zobacz ceny z 16 stron
    Wyświetl ceny
  • 3 Kategoria
    Hotel
    Gaja
    8,0Bardzo dobry (liczba ocen: 3228)
    Poznań, 1.8 km do: Centrum
    od170 zł
    Zobacz ceny z 15 stron
    Wyświetl ceny
  • 4 Kategoria
    Hotel
    PURO Poznań Stare Miasto
    9,3Znakomity (liczba ocen: 9766)
    Poznań, 0.3 km do: Centrum
    od299 zł
    Zobacz ceny z 13 stron
    Wyświetl ceny

Kierunki podróży w pobliżu tego hotelu: City Park Hotel & Residence